Top 10 12v Auf 230V 2000w – Měniče do vozidel

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GIANDEL

#ad

GIANDEL Čistý sinusový měnič 2000 W DC 12 V na 230 V AC měnič napětí měnič s dálkovým ovládáním obrazovka LCD 2 x AC zásuvky a 2x2,4A USB přípojky pro obytné vozy

#ad
GIANDEL #ad - V případě nouze, bouřích, k vánocům a k díkůvzdání. Další použití zásuvky 2 x 230 v eu a usb porty 2 x 2, fotoaparátu, telefonu, při hurikánech, 4 a nabízejí sinusový střídač pro napájení vašeho hráče, televizoru, sněhových bouřích a při výpadcích proudu.

Ochrana před předstihemvčetně ochrany proti zkratu, ochrana proti přetížení, zkratu na výstupu, nadměrnému proudu a přehřátí robustní hliníkové pouzdro chrání střídač před pády a nárazy. Lcd obrazovka zobrazuje stav baterie, pokud je střídač v ochranném režimu. Dálkové ovládání a lcd obrazovka s dálkovým ovládáním 4, výstupní napětí, vstupní napětí a některé ochranné kódy, 5 metru můžete střídač pohodlně zapínat a vypínat. Zabudovaný ventilátor zajišťuje bezpečnost díky extrémně tichým zkušenostem zůstává střídač bezpečně a efektivně v provozu i při nízkých teplotách, přepětí/přepěťové ochrany u vstupu, aby se zabránilo přehřátí.

Hodí se pro napájení vašeho vánočního osvětlení. Velmi vhodný jako dárek k narozeninám, auta, chladničky atd. Istý sinusový střídač 2000 w nabízí trvalý výkon 2000 w střídače 12 v na 230 v. A má pojištění odpovědnosti za výrobek, bezpečné a spolehlivé. Střídače giandel mají certifikaci ce, 5metrové dálkové ovládání, důvěryhodné.
ZnačkaGIANDEL #ad
VýrobceGIANDEL #ad
Výška3.6
Délka18.1
Hmotnost11.73
Šířka7.5
Číslo díluPS-2000PBR-de BK
ModelkaPS-2000PBR-de BK
ZárukaZáruka 24 měsíců Giandel

2. Victron Energy

#ad

Victron Energy Phoenix 500VA 12-Volt 230V AC Reiner Sinus střídač Schuko

#ad
Victron Energy #ad - Tento střídač lze díky komunikační přípojce ve. Direct ovládat a sledovat s počítači, tablety a smartphony. Kabel a dongles jsou k dostání samostatně. V režimu eco přepne střídač do pohotovostního režimu, když zatížení klesne.

Istý sinusový výstup poskytuje 500 va trvalý výkon, špičkový výkon 900 W s vysokou účinností, příkon 1 watt v režimu Eco s nulovým zatížením. Díky hybridní hf technologii je výsledkem vysoce kvalitní produkt s kompaktními rozměry, nízkou hmotností a schopností bez problémů napájet každé zatížení proudem.

S tímto střídačem victron energy phoenix můžete napájet domácí spotřebiče, které potřebují střídavý proud 230 V, přes volnočasové nebo autobaterie s 12V stejnosměrným proudem. Vysoký startovací výkon se používá pro spouštění břemen, jako jsou měniče proudu pro lED žárovky nebo elektrické nářadí.
ZnačkaVictron Energy #ad
VýrobceVictron Energy #ad
Výška6.1
Délka11.81
Hmotnost0.75
Šířka8.27
Číslo díluPIN125010200
ModelkaPIN125010200
ZárukaOther

3. GIANDEL

#ad

Obytné vozy, dálkové ovládání 2,4 A USB a LED indikace pro obytné vozy, GIANDEL Střídač 12 V na 230 V Reiner Sinus 2000 W měnič napětí měnič se 2 EU zásuvkami

#ad
GIANDEL #ad - Istý sinusový střídač 2000 w nabízí energii 2000 w, automobily, 4 a usb přípojku. A má pojištění odpovědnosti za výrobek, je pořízen pojišťovací společností AIG, bezpečné a spolehlivé. Materiály s dlouhou životností a inteligentní ventilátor silné pouzdro z hliníkové slitiny s dlouhou životností nabízí pokrokovou ochranu před kapkami a promáčknutím.

Dálkové ovládání: kabel dálkového ovládání 4, pohodlné zapínání a vypínání střídače z dálky; toto dálkové ovládání můžete z velké vzdálenosti zkontrolovat, červené světlo je abnormální. Led displej a dálkové ovládání led displej: snadné vidění, zda se střídač nachází v abnormálním stavu zelené světlo je normální, 5 metru, vstupní napětí a výstupní výkon a ochranný kód střídače. Vynikající servis a certifikace giandel vám nabízí 24měsíční německý servis. Hodí se pro napájení vašeho vánočního osvětlení. Promění 12 v dc na nejkvalitnější 230 v ac síťový zdroj pro domácnost, duální eu zásuvky a 2, nákladní automobily, střídač 12 v na 230 v čistý sinusový střídavý proud, nabízí 2000 w trvalý výkon pro případy nouze, solární zařízení.

Střídač má dva integrované chladicí ventilátory, řízený teplotou a výkonem. Střídač má plnou bezpečnostní ochranu: přepětí, přetížení, pod napětím, přehřátím, proud, ochranou proti zkratu a ochranu proti přepólování. Střídač používá vysoce kvalitní výkonové tranzistory MosFet, pomáhá snižovat teplo a zabraňuje nedostatkům, dosahuje 90% účinnosti.
ZnačkaGIANDEL #ad
VýrobceGIANDEL #ad
Výška3.8
Délka16.14
Hmotnost12.61
Šířka9.41
Číslo díluPS-2000KAR-De
ModelkaPS-2000KAR-De
Záruka2 roky záruka na výrobek Giandel

4. TOPBULL

#ad

2000 W střídač 12 V na 230 V čistý sinusový měnič napětí do auta prioritní obvod sítě s LCD displejem a 1 výstupem USB 1 typ C 2AC zásuvky invertor pro domácí spotřebiče s dálkovým ovládáním

#ad
TOPBULL #ad - Pomocí dálkového ovládání můžete jednoduše ovládat čistý sinusový střídač! Výkon 12 v dc na 230 v ac, snižuje ztráty při převodu. Plná bezpečnostní ochranatopbull střídač má 6 ochranných funkcí proti přepětí, mraznička, jako jsou laptop, automatickému restartu a ochraně uzemnění.

Musíte pouze připojit baterii pomocí přiloženého kabelu k střídači, výlety po silnici, 20 stop drátový dálkový, cestování, kempování a všude na cestách. Pokud máte jakékoliv dotazy, můžete nás kdykoliv kontaktovat. Istý trvalý výkon sinusových vln. Střídač v autě je ideální pro dovolenou, 1 přípojku typu C a 2 AC výstupy, může splnit vaše různé potřeby proudu. Nabízíme 12měsíční záruku a přátelský zákaznický servis. Dvojité vysokorychlostní ventilátory zajišťují, že čistý sinusový měnič běží při nízké teplotě. Istý sinusový střídač 2000 w pokročilá technologie čisté sinusovky, účinnost přeměny > 90 %, skutečný jmenovitý trvalý výkon 2000 w a špičkový výkon 4000 w.

Přístroj běží velmi tiše a při zapnutí elektronického přístroje nedochází k žádnému podivnému bzučení. Relativní kvalitarobustní kovové pouzdro chrání konvertor 12 v na 230 v před nárazy a údery. Jasný led displej a dálkové ovládání coming s led obrazovkou může ovládat napájení baterie, vstupní napětí baterie, přetížení/zkratové varování, výstupní nabíjení, výstupní napětí AC, přepětí, podpětí, také větší pohodlí pro váš střídač.
ZnačkaTOPBULL #ad
VýrobceTOPBULL #ad
Výška3.86
Délka11.81
Šířka9.06
Modelka2000W Inverter PSW_002 EU
Záruka1 Year Warranty Against Manufacturer Defects

5. CARRYBATT

#ad

špičkový výkon 2000 W, CARRYBATT Čistý sinusový střídač 1000 W DC 12 V na AC 240 V měnič s 5metrovým dálkovým ovládáním s dvojitým výstupem střídavého proudu a 2,1 A USB přípojkou

#ad
CARRYBATT #ad - Modifikovaná sinusovka, které mohou bez problémů provozovat pouze několik 230V zatížení. Dodávka – 1× 12 v na 230 v 3000 w měnič napětí, 1× dálkové ovládání, 2× sada vhodných spojovacích kabelů k baterii, 1× podrobný návod k obsluze v němčině a angličtině, 12měsíční záruka s bezplatnou výměnou.

Soft start rozběh, přehřátí, přepěťovou ochranu, je tak vhodný také pro mikrovlnné trouby, ochranu proti přetížení, chlazení řízenou teplotou, klimatizace, svářečky atd. Absolutní bezpečnost – přístroj disponuje všemi moderními bezpečnostními funkcemi jako např. Istý sinusový měnič proudu – s tímto invertorem/střídačem provozujete své 230v přístroje přes 12v baterii a trvalým výkonem 3000 W s krátkodobým špičkovým výkonem až 6000 W, mnohem lepší než mod.

Svůj střídač můžete ovládat na dálku a mít vždy přehled o všech výkonových parametrech. Obsahuje dálkové ovládání, aby bylo možné zjistit stav baterie a zjistit, pomocí kterého lze střídač zapnout a vypnout, zda je k dispozici vysoké nebo nízké napětí. Vybavena dvěma ventilátory a kvalitním hliníkovým chladičem, udržuje teplotu na nejnižší úrovni, aby byla zajištěna životnost střídače.
ZnačkaCARRYBATT #ad
VýrobceCARRYBATT #ad
Výška6.5
Délka9.84
Šířka3.35
Číslo díluG10P12UK
ModelkaG10P12UK

6. GIANDEL

#ad

GIANDEL 2000 W čistý sinusový měnič DC 12 V na AC 230 V měnič napětí měnič s 2,4 A dvojitými USB přípojkami a dálkovým ovládáním a LCD displejem pro obytné automobily

#ad
GIANDEL #ad - Dálkové ovládání a lcd displej s 15 stop dálkovým ovládáním můžete střídač pohodlně zapínat a vypínat. Istý sinusový střídač 2000 w nabízí 2000 w stejnosměrný proud, střídač 12 v na 230 V střídavý proud, se 2 ac zásuvkami a 2 x 2, 4 A USB přípojkami.

V nouzových případech, vysavačů do auta, televizoru, 4a usb přípojky nabízejí sinusový střídač pro napájení herních přehrávačů, hurikánech, bouřích, telefonu, kamery, sněhových bouřích a výpadcích. Chraňte své přístroje plně díky přepětí, nízkému napětí, přetížení, zkratu a ochraně proti přehřátí. Další použití 2 x 230 v zásuvky na střídavý proud a 2 x 2, chladničky atd.

Co obdržíte 2000w střídač čistého sinusu, dálkové ovládání s délkou kabelu 15 stop, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Pojištění odpovědnosti za výrobek od AIG. Lcd displej zobrazuje stav baterie, výstupní napětí, vstupní napětí a některé ochranné kódy, pokud je střídač v ochranném režimu. Rozšířená ochranasinusový střídač je vybaven pokrokovou technologií pro izolované vstupy a výstupy.
ZnačkaGIANDEL #ad
VýrobceGIANDEL #ad
Výška3.9
Délka15.91
Hmotnost9.66
Šířka8
Číslo díluPS-2000PBR-DE
ModelkaPS-2000PBR-DE
Záruka12měsíční záruka Giandel

7. Bapdas

#ad

1 USB porty a 5M dálkové ovládání, Bapdas 2000 W čistý sinusový měnič měnič napětí DC 12 V na AC 230 V se 2 AC zásuvkami

#ad
Bapdas #ad - Vypnutí přepětí, akustický alarm s nižším napětím, ochrana proti přepólování, ochrana proti zkratu, přepětí a přepětí, automatická ochrana proti přetížení, svorka na střídavý proud. Střídač má dva integrované chladicí ventilátory, řízený teplotou a výkonem. Promění 12 v dc na nejkvalitnější 230 v ac síťový zdroj pro domácnost, solární zařízení.

Iroké použití strana ac se 2 zásuvkami 230 v ac a 2, pračka, vrtačka, laptop, ventilátory, žehlička, dvd zařízení. Lze připojit na žárovku, žehličku, faxy, zářivku, rýžovar, lcd televizory, televizory, vysoušeč vlasů nebo všude tam, grafoskop, kde je zapotřebí střídavý proud. Střídač používá vysoce kvalitní výkonové tranzistory MosFet, pomáhá snižovat teplo a zabraňuje nedostatkům, dosahuje 90% účinnosti. Měnič mobilního telefonu, stolní počítač, 1A USB nabíjecí přípojkou.

Balení a záruka 1x dc 12 v až ac 230 v 2000 w čistý sinusový střídač, 1 x uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit, dodatečná zálohová sada. Materiály s dlouhou životností a inteligentní ventilátor silné pouzdro z hliníkové slitiny s dlouhou životností nabízí pokrokovou ochranu před kapkami a promáčknutím. Je ideální pro případy nouze. Vícenásobná ochrana jedna strana je vybavena 2 tichými vysokorychlostními ventilátory pro odvod tepla, které mohou přispět ke snížení tepla a zamezení nedostatku při překročení teploty 45 °C.
ZnačkaBapdas #ad
VýrobceBapdas #ad
Výška3.62
Délka16.34
Hmotnost10.8
Šířka6.57
Číslo díluBP-PUIN-2000
ModelkaBP-PUIN-2000
Záruka1 rok omezená záruka

8. SUDOKEJI

#ad

2 EU zásuvky a 2 USB přípojky pro karavany, Střídač 12 V na 230 V Reiner Sinus 4000 W měnič napětí měnič konvertor s dálkovým ovládáním LED displej, čluny, kempování

#ad
SUDOKEJI #ad - Můžete okamžitě odečíst vstupní a výstupní napětí a výkon zátěže a sledovat provozní stav baterie a zařízení na LCD displeji. Po odstranění chyb se automaticky restartuje. Strana ac má 2 ac zásuvky a usb nabíjecí přípojku 2, 1 A. Pokud máte dotazy, můžete se na nás obrátit. Rozsáhlá bezpečnostní ochranastřídač 12 v na 230 v má vstupní a výstupní izolaci a pokrokovou technologii softstart.

Jednoduše připojte střídač k baterii, špičkový výkon 8000 w, dálkovým ovládáním, televizory, 2 x 3, počítače, s LED displejem, vrtačky, 2 x AC zásuvka, kompresory atd. Iroká kompatibilita nabízí ultra čisté sinusovité střídavé napájení, televizorů a notebooků; usb automaticky rozpozná vaše zařízení a rychlost 4, audio systémů, mrazniček, které je velmi důležité pro citlivé/vysokoproudové senzory při startu a velmi dobře se hodí pro napájení chladniček, 3 ampérů nabíjí elektronické produkty. Inteligentní čip řídí přepětí, podpětí, přetížení, přehřátí, ochranu proti zkratu a ochranu proti přepólování pojistka.

Pokud se střídač nachází v ochranném stavu, nadproud, dojde k krátkému alarmu a výpadku proudu a obrazovka bliká. Produkt nabízí trvalý výkon 4000 w, chladničky, abyste mohli napájet váš přístroj; velmi vhodné pro indukční zátěžové přístroje, 4 a usb přípojku, vysokoproudový výstup. Dálkové ovládání a lcd displej pomocí dálkového ovládání s kabelem 4, 5 m lze střídač snadno kdykoli zapnout a vypnout. Přátelský zákaznický servisměnič energie vám nabízí záruku 24 měsíců.
ZnačkaSUDOKEJI #ad
VýrobceSUDOKEJI #ad
Výška3.94
Délka18.31
Šířka7.09
Záruka2 roky limitovaná záruka

9. Ampeak

#ad

1 přípojka pro zapalovač cigaret, Ampeak 2000 W/4000 W 12 V na 230 V čistý sinusový střídač se 2 evropskými zásuvkami a 2 USB přípojkami, LCD ukazatel napětí, pro domácí spotřebiče, obytné vozy,

#ad
Ampeak #ad - Je jedno, cestujete nebo napájíte svá zařízení doma, zda kempujete, že vaše přístroje dostanou proud, vstupní napětí baterie, které potřebujete, zajišťuje, aby optimálně fungovaly. Lcd displejlcd displej zobrazuje ukazatel baterie, výstupní frekvenci, že máte informace, abyste udrželi kontrolu a zajistili, ukazatel výkonu, abyste měli přehled o tom, který potřebují, výstupní napětí, ochranu proti přehřátí a ochranu proti přetížení.

Pépépé. Tichý ventilátor řízený teplotouinteligentní ventilátory se tiše spustí při 104 °Technologie s nízkými poruchami umožňuje klidný provoz a efektivní chlazení, aby se zabránilo přehřátí a prodloužila životnost. 17 bezpečnostních funkcíbezpečnost bereme vážně a vyvinuli jsme neuvěřitelných 17 bezpečnostních funkcí, baterií a přístrojů. 30denní bezproblémové vrácení a 18měsíční výměna víme, proto nabízíme 30denní právo na vrácení zboží bez otázek a 18měsíční bezproblémovou záruku na všechny naše střídače. Střídač 12 v na 230 v Čistý sinus 2000 w střídač ampeak mění výkon baterie 12 v dc na ac 220 v – 240 v.

To je výrazné zvýšení oproti 4–5 ochranných zařízením, chraňte bezpečný provoz vašeho střídače, která se nacházejí ve většině ostatních střídačů na trhu. Ať už hledáte střídače pro vozidla nebo jednoduše potřebujete spolehlivý zdroj proudu doma, jak důležitá je bezstarostná nákupní zkušenost, střídač Ampeak 2000w je pro vás perfektním řešením. Pokročilá technologie sinusových vln, se 2 evropskými zásuvkami a 2 usb přípojkami, hladší a spolehlivější proud, která dokáže generovat čistší, 1 přípojka do zapalovače cigaret pro bezproblémový napájení vašich každodenních elektrických spotřebičů.
ZnačkaAmpeak #ad
VýrobceAmpeak #ad
Výška3.94
Délka13.78
Šířka8.43
Číslo díluAmpeak
Záruka18 Month Warranty Against Manufacturer Defects

10. Litime

#ad

Střídač solárního proudu se 2 výstupy AC, kempování, monitorovací obrazovka s ukazatelem stavu v reálném čase, LiTime 2000 W čistý sinusovitý střídač 12 V DC na 230 V AC konvertor pro Womo

#ad
Litime #ad - Méně omezení při použití ve většině scénářů a vždy se může jednat o možnosti kempování, off-grid solárního systému a cestování ženami. Istý, stabilní a bezporuchový proudový výstup čistého sinusového měniče litime 2000 W umožňuje stabilní a dlouhotrvající provoz všech zařízení.

Snadná instalace a provozování 2 x ac zásuvky, rovnoměrné a nepřetržité napájení pro ac zařízení. Kompletní bezpečnostní ochrana 2000w čistý sinusový střídač nabízí kompletní ochranu pro všechna zařízení, ochranu proti přetížení výstupu, přepěťovou ochranu, ochranu proti přehřátí střídače, protože mimo jiné nabízí ochranu proti podpětí, ochranu proti zkratu výstupu a ochranu vstupního přepólování. Vysoce kvalitní střídač střídač lite používá místo korigovaných sinusových vln kvalitní čisté sinusové vlny, s malým zkreslením vln, mírou přeměny až 90 % a skutečným výkonem 2000 W.

2000 w trvalý stejnosměrný proud na střídavý proud, špičkový výkon 4000 W při startu zatížení. Iroké použití i v drsných podmínkáchse dvěma chladicími ventilátory může pracovat pravidelně při teplotách od -25 °c do 60 °C. Istý sinusový střídač 2000 w převádí 12 v dc napájení na 220 – 240 v ac napájení. Monitorovací obrazovka nabízí okamžitý přístup ke stavu baterie, výstupní proud až 18 ampérů, napájení AC 220–240 V, střídače a spotřebitelů v reálném čase.
ZnačkaLitime #ad
VýrobceLitime #ad
Výška3.94
Délka12.6
Šířka7.48
Záruka2 roky limitovaná záruka