Top 10 AGR Reiniger Diesel – EGR ventily do aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. MATHY

#ad

300 ml, MATHY -AGR Čistič Diesel, Diesel systémový čistič pro dieselové motory s ventilem recirkulace výfukových plynů – čistič ventilu EGR – přísada do nafty

#ad
MATHY #ad - Kvalita z německa – mathy je německý výrobce s více než 80 lety zkušeností ve výrobě přísad a maziv. DŮleŽitÉ upozornĚnÍ – od počtu kilometrů přes 50 000 km nebo při akutních problémech doporučujeme v prvním kroku použít kúru MATHY AGR s fází čištění přes 5 náplní nádrží.

Ušetřete náklady na opravy – pravidelné používání čističe systému MATHY-AGR Diesel udržuje funkčnost EGR ventilu a zabraňuje včasné výměně. Naplňte nádobu dieselovým čističem před doplňováním paliva do nádrže. Snadné čištění bez návštěvy pracovny – s čističem mathy-agr přísadou do paliva si svůj egr ventil vyčistíte sami přes nádrž.

Všechny výrobky se vyrábějí a plní v Německu. Péče o konstrukční díly – díky použití přídavku mathy diesel zabráníte hromadění zbytků obsahujících uhlík v systému recirkulace výfukových plynů a udržujte svůj ventil na recirkulaci výfukových plynů čistý.
ZnačkaMATHY #ad
VýrobceMVG Mathé-Schmierstofftechnik GmbH #ad
Hmotnost0.73
Číslo dílu1294-0301
Modelka1294-0301
ZárukaTestováno výrobcem

2. JLM

#ad

Systém nasávání vzduchu 500 ml, JLM J02712 AGR ventil Čistič škrticích klapek

#ad
JLM #ad - Efektivně zbaví usazenin uhlí a tuku, zbytků pryskyřice a gumy, oxidů kovů, vstupní a vstřikovací ventily, škrticí klapky, olejového kalu a zbytků lepidla. Odstraňuje ztráty výkonu díky znečištěným systémům nasávání vzduchu a snižuje spotřebu paliva.

Jlm lubricants: náš exkluzivní sortiment výrobků je vhodný pro profesionální použití. Výhody: agr čistič ventilu a nasávání vzduchu se hodí pro starší palivové systémy s karburátorem a je univerzálním produktem pro benzínové a dieselové motory pro efektivní odstranění problémů způsobených usazeninami. Každý produkt byl formulován podle nejpřísnějších požadavků pomocí nejmodernějších aditivních technologií.

Inek: Čistič ventilů egr čistí recirkulaci výfukových plynů, uvolňuje rez, nečistoty a saze. Zbytky: recirkulace výfukových plynů, membránové dózy, škrticí klapky atd. Vhodné pro: jlm lubricants egr ventil & čistič pro přívod vzduchu benzín a nafta se hodí také pro starší palivové systémy s karburátorem.
ZnačkaJLM #ad
VýrobceJLM #ad
Číslo díluJ02712

3. MATHY

#ad

Sada dieselových systémových čističů pro intenzivní čištění, EGR čistič ventilu, přísada, 4 plechovky, MATHY AGR-Kur

#ad
MATHY #ad - Důkladné čištění – intenzivní účinek čističe mathy diesel zaručuje vysokou úspěšnost při odbourávání sloučenin uhlíku v systému recirkulace výfukových plynů dieselových motorů.

Vysoký stupeň účinku – přísada mathy agr diesel je použitelná ve všech dieselových motorech s EGR ventilem. Kvalita z německa – mathy je německý výrobce s více než 80 lety zkušeností v oblasti výroby přísad. Spora nákladů na opravy – díky čističi egr diesel lze zabránit drahé výměně EGR ventilu. Ivotnost egr ventilu se prodlužuje a optimalizuje se chod motoru.

Zvláště doporučujeme u vozidel, která jsou provozována v městském provozu Stop and Go. Výrobky se vyrábějí a plní v Německu. Jednoduché použití bez návštěvy pracovny – s kúrou mathy-agr si svůj egr ventil vyčistíte sami přes nádrž. Naplňte nádobu čističem dieselového systému před tankováním do nádrže.
ZnačkaMATHY #ad
VýrobceMATHY #ad
Číslo dílu12912-FBA

4. Liqui Moly

#ad

LIQUI MOLY Čistič sacího systému Pro-Line Diesel | 400 ml | Dílenský výrobek | výr. č

#ad
Liqui Moly #ad - Vhodné pro filtry pevných částic. Umožňuje čištění bez demontáže. Dobrý čisticí účinek. Optimalizuje ekonomické použití. Jednoduché použití. Rychlé čištění.
ZnačkaLiqui Moly #ad
VýrobceLiqui Moly #ad
Výška9.92
Délka2.24
Hmotnost0.72
Šířka2.24
Číslo díluP000073
Modelka5168
Záruka2 roky výrobce

5. SYPRIN

#ad

SYPRIN Originální čistič dieselového systému – systémový čistič pro dieselové motory I čištění filtru pevných částic DPF vstřikovače vstřikovačů – 500 ml

#ad
SYPRIN #ad - Vyrobeno v německu: originální čistič syprin je kompletně vyroben v německu, vhodný pro všechny dieselové motory s filtrem pevných částic i bez něj, což zajišťuje optimální spalování a výkon motoru.

Zlepšuje výkon motoru: originální čistič systému motoru SYPRIN Diesel odstraňuje problémy se zapalováním způsobené usazeninami a lepenými vstřikovacími systémy. Dokonalá ochrana: chrání motor vašeho vozidla před korozí a korozí a celý systém motoru. Istič dieselových palivových systémů a trysek: originální čistič dieselových motorů SYPRIN je nezbytný pro všechny dieselové motory, působí rychle a výhodně proti usazeninám ve vstřikovacích ventilech a dieselovém palivovém systému.

Istič motorového systému Diesel je nezbytný pro optimální péči. Trysky a palivový systém: díky čističi vstřikovačů je palivový systém vašeho vozidla chráněn, což zvyšuje výkon motoru a zlepšuje výfukové ventily.
ZnačkaSYPRIN #ad
VýrobceSYPRIN #ad
Číslo díluDAY2
ModelkaDAY2

6. LIFETIME

#ad

DPF a turbodmychadla. 400 ml pro 80l Diesel, LIFETIME AGR & DPF CLEAN Pro-Line – vysoce výkonný dieselový čistič, AGR čistič Diesel a filtr pevných částic pro komplexní čištění AGR

#ad
LIFETIME #ad - Spora času a námahy: lifetime agr & dpf clean pro-line nabízí díky své receptuře maximální účinnost čištění v jediném použití, šetří čas a usnadňuje pravidelnou péči o motor. Optimální pro provoz na krátké vzdálenosti: speciálně formulováno pro plný čisticí účinek i při jízdě na krátké vzdálenosti, perfektní pro všechny dieselové motory a každodenní použití.

Inný vzorec 3 v 1: tento inovativní čistič motoru důkladně čistí eGR ventil, filtr pevných částic a turbodmychadlo pouze v jednom použití, ideální pro všechny modely dieselových motorů.

Komplexní čisticí výkon: lifetime agr & dpf clean pro-line je výkonný čistič ventilů AGR, DPF čistič a čistič turbodmychadla, který efektivně odstraňuje usazeniny a saze. Efektivní redukce sazí: výrazně snižuje teplotu hoření sazí a slouží jako efektivní čistič filtrů pevných částic Diesel & AGR ventil Čistič Diesel, optimální pro údržbu motoru.
ZnačkaLIFETIME #ad
VýrobceLifetime Technologies GmbH #ad
Výška2.24
Délka9.33
Hmotnost0.92
Šířka3.54
Číslo dílu3601 ADTC

7. MATHY

#ad

4 dózy, MATHY Kompletní kúra pro naftu – čisticí sada pro dieselové přísady – čistič DPF + čistič dieselových systémů + čistič vstřikovačů + čistič AGR

#ad
MATHY #ad - Zvláště doporučujeme u vozidel, která jsou provozována v městském provozu Stop and Go. Kvalita z německa – mathy je německý výrobce s více než 80 lety zkušeností v oblasti výroby přísad.

Důkladné čištění – díky intenzivnímu účinku přísad do dieselových přísad udržujete všechny komponenty v dieselovém palivovém systému spalovací komory, vstřikovače, EGR ventilu a filtru pevných částic. Lze zabránit výměně vstřikovačů, EGR ventilu nebo filtru částic. Spora nákladů na opravy – roční používání dieselových čističů prodlužuje životnost motoru.

Jednoduché použití bez návštěvy díla – s kompletní kúrou mathy dieselovou kúrou vyčistíte palivový systém dieselového motoru od nádrže až po výfukový systém preventivně sami přes nádrž. Všechny výrobky se vyrábějí a plní v Německu. Vysoký stupeň účinku – dieselové čističe lze použít ve všech dieselových motorech s EGR ventilem a DPF.
ZnačkaMATHY #ad
VýrobceMVG® Mathe-Schmierstofftechnik GmbH #ad
Hmotnost2.58
Číslo dílu12913
ZárukaTestováno výrobcem

8. cms CleanTEC GmbH

#ad

EGR, lambda sondy, CleanTEC 106 Inovativní oxikát, vhodná pro motorová nafta a benzínová vozidla 1, Kat, EGR ventil, katalyzátor, Turbo čisticí přísada 300 ml

#ad
cms CleanTEC GmbH #ad - Při pravidelném používání poskytuje ochranu před opětovným znečištěním, zvyšuje účinnost paliva, optimalizuje výkon motoru a zajišťuje správnou funkci katalyzátoru a lambda sondy. Zajišťuje správnou funkci lambda sondy/katalyzátoru/turbodmychadla a EGR ventilu. Díky tomu naše přísada podporuje dodržení mezních hodnot emisí. Naše přísada do paliva je speciálně vyvinutý vysoce výkonný čistič pro odstranění nečistot a zbytků sazí a uhlíku v celém výfukovém traktu. Zabraňuje nebo eliminuje problémy, které se zobrazují přes OBD.
Značkacms CleanTEC GmbH #ad
VýrobceCleanTEC Premium Additive #ad
Výška5.12
Délka1.97
Šířka1.97
Číslo dílu106

9. NanoBorTeX Motor Power

#ad

Přísada, ochrana dieselového systému, NanoBorTeX čistič dieselových systémů, ochrana motoru BOR NanoBor, čistič originálního 300 ml, čistič injektorů AGR čistič nafty

#ad
NanoBorTeX Motor Power #ad - Zlepšuje schopnost zapálení paliva. Zabraňuje připálení a pryskyřici jehel trysky. Snižuje spotřebu paliva ️. Optimalizuje hodnoty AU a výkon motoru. Zajišťuje klidnější chod motoru, čistí a chrání systémy EGR a filtry částic, čímž nižší náklady na údržbu.

Kompatibilní se všemi běžnými dieselovými a bionaftovými palivy. Nižší náklady na údržbu. Zajišťuje klidný chod motoru. Současně maže palivový systém a chrání jej před opotřebením a korozí. Obsahuje molekuly boru, které zvyšují cetanovou hodnotu paliva a tím relativně zvyšují sílu motoru.

Vhodné pro všechny dieselové motory a stroje s filtrem pevných částic nebo bez filtru DPF – lze použít preventivně nebo k řešení problémů. Snižuje škodlivé výfukové plyny, tím ekologicky šetrnější eliminuje potíže se startováním a neokrouhlým chodem motoru zvyšuje výkon motoru. Odstraňuje dehet, zbytky spalování a usazeniny ze vstřikovacích trysek.
ZnačkaNanoBorTeX Motor Power #ad
VýrobceNanoBorTeX Türkiye #ad
Výška7.48
Délka1.97
Hmotnost280
Šířka1.97
Číslo díluDZ600 DZ0300
ModelkaDZ600 DZ0300
ZárukaŽádné

10. Liqui Moly

#ad

6x LIQUI MOLY 5139 systém péče o dieselový motor čistič péče přísada do pohonných hmot

#ad
Liqui Moly #ad - Tato servisní sada byla sestavena podle potřeb našich zákazníků a je exkluzivně nabízena výhodami. Kombinujeme prémiové značky přesně na sebe a perfektně je přizpůsobujeme vozidlu. Obsah: 6x přísada do paliva systém péče diesel. Jediným kliknutím pro individuální sadu olejů.
ZnačkaLiqui Moly #ad
VýrobceLiqui Moly_bundle #ad
Hmotnost1.5
Číslo dílu5139