Top 10 Autoscheiben Abdeckungen Winter – Ochranné fólie proti námraze

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. MANTENTOP

#ad

Extra velká velikost, skládací kryt na čelní sklo, MANTENTOP Kryt čelního skla auta, proti sněhu, slunci, SUV 180 × 105 cm, do auta, ledu, mrazu, kryt na čelní sklo v zimě, plachta na auto, prachu

#ad
MANTENTOP #ad - Odolné a odolné kryty čelního skla naše sněhová pokrývka, která je známá jako spolehlivá ochrana proti mrazu a ledu a sněhu, aby odolal nejtvrdším podmínkám a neopotřebovává se snadno, slibuje nejen prvotřídní ochranu, ale také působivou trvanlivost. Jako kvalitní kryt na čelní sklo auta a ochrana proti mrazu na čelní sklo účinně zabraňuje hromadění mrazu a sněhu, takže máte připravené čiré čelní sklo.

Začněte svůj den správně a ušetřete drahocenné ranní minuty. Univerzální ultra velkoformátový tvar s přesnými rozměry ať už vlastníte kompaktní auto, spodní šířka: 180 cm, naše ultra velká sněhová pokrývka na čelní sklo je koncipována tak, limuzínu nebo SUV, aby se hodila. Každý majitel auta ocení tento praktický a promyšlený dárek, učiní vaše auto bezpečnější a vytvoří slavnostní atmosféru. Celoběžná ochrana jako kryt na čelní sklo auta kromě svých zimních schopností nabízí naše sněhová pokrývka také ochranu před intenzivním letním sluncem.

Je konstruován tak, což vám poskytne dlouhodobou bezpečnost. Udělejte svůj dárek zejména v tomto vánočním období! Promyšleně navržený kryt čelního skla pro snadnou manipulacinaše sněhová pokrývka pro čelní sklo je pečlivě navržena pro snadnou instalaci a odstranění. S rozsáhlou ochranou a přesnými rozměry horní šířka: 134 cm, výška: 105 cm je každý centimetr vašeho čelního skla chráněn před vnějšími vlivy – ochranný štít na auto proti ledu a sněhu. Spora času ráno s krytem čelního skla rozlučte se s frustrujícími ranními ranními ranními časy, které strávíte škrábáním ledu nebo čekáním na rozmrazování.
ZnačkaMANTENTOP #ad
VýrobceMANTENTOP #ad
Výška0.04
Délka70.87
Šířka41.34
Číslo díluAuto Voorruit Cover
ModelkaAuto Voorruit Cover

2. Priksia

#ad

Zakrytí auta, Kryt čelního skla, kryt předního skla, pro ochranu proti slunci/prachu/mrazu/ledu/sněhu/ochrana proti slunci Auto Baby 183 x 116 cm

#ad
Priksia #ad - Dodržuje to, jsem velmi rád, že je již bílé, když se pomalu opět zchladne, co slibujeteď, že si už nemusím znovu získat ochranu svého předního skla. Perfektně sedívelikost se perfektně hodí, spunlace bavlna, ale je to perfektní, protože jej lze později mnohem snadněji složit.

Díky magnetům je nemusíte ani upnout pod stěrače. Snadno uložitelnýkryt se vejde i po použití ještě snadno dovnitř, což se u všech produktů po použití nestane. Silnější vítr velmi pěkná ochrana čelního skla, praktická s magnety v krytu, které drží kryt na kapotu i při silném větru a chrání tak stěrače.

Integrované magnety lze snadno zavěsit, super držení díky magnetům, kompletní čelní sklo včetně stěračů je zakryto. Tak lze krycí plachtu opět uložit do vozidla. 4vrstvý kvalitní materiál hliníková fólie, a materiál je ještě silnější než obvykle, vlies. I když je auto tak zmrzlé, ani pod pouzdrem není jediné zmrazené místo.
ZnačkaPriksia #ad
VýrobcePriksia #ad
Výška0.01
Délka72.05
Šířka57.87
Číslo dílu6002
Modelka6002
Zárukažádný

3. FREESOO

#ad

čelní sklo, slunečním paprskům, kryt proti mrazu, Kryt čelního skla Freesoo, kryt proti sněhu, prachu, ochranná fólie na stěrače, fólie proti ledu, přední sklo automobilu, hliníková clona

#ad
FREESOO #ad - Vhodné pro většinu aut na trhu. Dvě tenké klapky lze zachytit do dveří pro bezpečné upevnění, aniž by poškodily těsnění dveří. 1. 2. To v každém případě zkracuje čas, mrazem, sluncem, který je ráno potřebný pro odstranění ledu a sněhu.

Dosáhnete čistého čelního okna. Přenosný s možností praní:4 vrstvy zajistí vysokou odolnost proti přetržení. Malý objem a měkký materiál; lze složit a vložit do tašky. Snadné nošení a čištění. Natažení na přední sklo:může zakrýt stěrače a zabránit tomu, aby byly v zimě vystaveny ledu a v létě slunci. Odolnost vůči větru:tři magnetické knoflíky na přední straně, aby protisněhový kryt pevně držel na místě.

Magnetické knoflíky mají vnitřní vinutí, které nepoškodí povrch automobilu. Obě strany gumové pásky na zrcátko, abychom zajistili, že je kryt silnější. Odolnost vůči nízkým teplotám a horku:kryt chrání sklo vašeho vozu před prachem, ledem a sněhem. 4. Velikost:s: 183 * 116 cm. 5.
ZnačkaFREESOO #ad
VýrobceFREESOO #ad
Výška0.01
Délka74.8
Hmotnost0.88
Šířka59.06
Číslo díluQ330027-XD-L-SA

4. COFIT

#ad

COFIT Čelní sklo kryt sněhu kryt na zimu mrazu led sníh pro auto SUV Van Limousine

#ad
COFIT #ad - Kryt čelního skla a bočních zrcadel: ušetřete čas a peníze. Dlouhá životnost a lehká. Velikost 203 x 238 cm je vhodná pro většinu aut. Lze složit velmi malý, což je ideální pro přepravu v autě.

Elastická hrana: elastická hrana nezanechává mezeru mezi čelním sklem a krytem a zabraňuje tak tomu, aby se pod ním dostala sníh a vítr. Univerzální tvar: elastické popruhy zajišťují použití téměř všech typů vozidel, aniž by vznikla mezera mezi vozidlem a krytem. Vysoce zatížitelný materiál: 100% thermolite.

Ráno již nemusíte poškrábat čelní sklo a boční zrcátka! Odolná proti absorpci vody a snadno se odstraní, pokud je kryt zakrytý sněhem a mrazem. V případě bouře můžete popruhy zafixovat v autě, abyste zajistili, že kryt zůstane na svém místě. Snadná instalace: instalace do jedné minuty – vnější popruhy upevňují kryt při větru.
ZnačkaCOFIT #ad
VýrobceFitam #ad
Délka192
Hmotnost800
Šířka220
Číslo díluSNOWCOVEJOY

5. Aonveki

#ad

UV záření, Aonveki Kryt čelního skla, ochrana proti mrazu, zimní kryt na auto/SUV, námrazu, prach 155 x 124 cm, ultra silný kryt na čelní sklo auta

#ad
Aonveki #ad - Přenosnýkryt na čelní sklo lze složit a umístit do auta a přenášet jej bez potřeby místa. Lze ji použít také jako kempovací rohož, rohož do auta pro domácí zvířata ve vašem autě a podložku na lezení venku. Univerzální velikostuniverzální velikost pro většinu automobilů.

Snadná instalaceinstalace je zcela jednoduchá. Před nákupem dbejte na to, abyste si vybrali vhodnou velikost pro vaše auto. Spodní strana je měkká a jemná. Kryt na čelní sklo vhodný pro všechna roční období tento kryt na čelní sklo po celý rok nabízí komplexní ochranu před sněhem, ochranou proti slunci, prachu, UV zářením, ledem, mrazem, listí a vodě. V každém případě zkracuje čas strávený ráno sešrotováním ledu nebo sněhu. Rozšířená velikost 155 * 125 cm, vhodná pro většinu aut, SUV, hatchback atd.

Chrání sklo a lak vozidla před poškrábáním a poškozením. Vysoce kvalitní materiálykryt na čelní sklo auta se skládá ze 4 vrstev kompozitních materiálů pe hliníková fólie + jehla bavlna + hedvábí bavlna + černá podšívka, ultra silný materiál, který vykazuje vlastnosti odolnosti proti roztržení, tepelnou odolnost, vysokou pevnost a trvanlivost. Nasaďte kryt na čelní sklo, připevněte křídlo do dveří auta a položte gumové pásky přes boční zrcátka. Ušetřete čas na seškrábání ledu nebo ráno uklízení.
ZnačkaAonveki #ad
VýrobceAonveki #ad
Číslo díluAC14
ModelkaAC14
ZárukaZáruka 1 rok

6. iZoeL

#ad

Magnetický kryt na čelní sklo auta, zimní ochrana proti mrazu, ochranná fólie na led 196 cm * 126 cm pro SUV osobní automobily, iZoeL Kryt na čelní sklo auta s magnetem chránící boční zrcátko

#ad
iZoeL #ad - Kryt na čelní sklo auta se 3 magnety: 3 zapracované magnety na spodních hranách, díky čemuž kryt drží magneticky na čelním skle a v žádném případě nevzniknou škrábance na kapotě. Lze složit do malé velikosti, uložené v dodávané úložné tašce.

Xxl kryt čelního skla: 157 cm * 126 cm, šířka 193 cm včetně vnějších pouzder dveří, stěrače a boční zrcátka. Jednoduché upevnění a nejlepší ochrana před bouří: jednoduše rozprostřete fólii magnety, upevněte sponky do dveří – hotovo. 4vrstvý kryt autoskel vodotěsná peva + bavlna izoluje teplo + kompozitní bavlna zabraňuje vysokým teplotám v autě + černá vliesová látka ochrana autolaku, odolná proti roztržení a dlouhá životnost, chrání auto při dešti a sněhu v zimě, UV ochrana, vodotěsná, také před sluncem v létě.

Kromě toho má kryt ještě 2 upínací popruhy na kolečkách, 2 upínací pásy uvnitř auta, nejlepší ochranu před sněhovou bouří a dlouhými prsty. Už nikdy nezmrzlé čelní sklo a boční zrcátko, chrání čelní sklo, už nikdy nezmrazené stěrače. Multifunkční ochranná fólie na led a ochrana proti slunci: použitelná po celý rok, v zimě udržuje čelní sklo bez ledu a sněhu a v létě blokuje teplo.
ZnačkaiZoeL #ad
VýrobceiZoeL #ad
Výška0.39
Délka75.98
Šířka49.61
Číslo dílu556-HL
Modelka556-HL

7. Senders

#ad

Prachu 175 x 120 cm, krycí plachta proti sněhu, Senders Kryt čelního skla v zimě, UV záření, ledu, skládací kryt čelního skla, mrazu, upevnění na čelní sklo auta

#ad
Senders #ad - Univerzální rozměr kryt na čelní sklo má velikost 175 × 120 cm, 9 × 47, 68, 24 cm. Snadné použití není nutné žádné nářadí. Jednodílný design, upevnění proti působení větru ve všech směrech. Kryt čelního skla je skládací a odnímatelný, snadno se skladuje a nosí.

Silné a větruodolné 2 široké gumové šňůry s plastovými háčky na konci, kryt čelního skla lze skvěle zaháknout do otvorů nebo vzpěr ráfků. Spodní strana je velmi měkká, velmi jemná a proto nepoškodí čelní sklo auta. Pokrývá celé čelní sklo a část kapoty. Kryt čelního skla v zimě chrání čelní sklo auta před ledem, sněhem a mrazem. Vhodné pro většinu běžných osobních automobilů a SUV.

Nezabere příliš mnoho místa. V létě chrání kryt na čelní sklo vašeho auta v chladu, chrání před sluncem, UV zářením a horkem. Pouze přivřete mezi dveře auta a sejměte je, když se nepoužívá. Vysoce kvalitní materiál kryt na čelní sklo z kvalitního 650d oxfordského povrchu, robustní, vodotěsný, s dlouhou životností a odolný proti roztržení. Změřte si prosím před nákupem své auto.
ZnačkaSenders #ad
VýrobceSenders #ad
Číslo díluSnow cover-650d
ModelkaSnow cover-650d
Záruka1 rok

8. KEGEL

#ad

KEGEL 5-3313-246-4010 Frontscheibenabdeckung

#ad
KEGEL #ad - Die qualität des ersatzteils entspricht in vollem Umfang den Anforderungen der Autohersteller. Wählen sie bitte ihr fahrzeug in der Auswahlliste, um die Kompatibilität mit dem Produkt zu überprüfen.

Dieses teil entspricht hinsichtlich der Leistung dem Originalteil. Kegel frontscheibenabdeckung /Einbauposition = Fahrzeugfrontscheibe. Abdeckplane frontscheibe, frontscheibenschutz, Abdeckung Frontscheibe, Autoscheibenschutz, scheibenschutz auto, Auto-frontscheibenabdeckung, Autoscheibenabdeckung, Scheibenschutz, Scheibenabdeckung, Windschutzscheibe Abdeckung, Windschutzscheibenabdeckung:.
ZnačkaKEGEL #ad
VýrobceKEGEL #ad
Číslo dílu5-3313-246-4010
Modelka.

9. AmyFei

#ad

Zimní zakrytí pro sníh, několikanásobné upevnění skládací kryt na čelní sklo, slunce 193 * 126, kryt čelního skla s ušima, AmyFei Kryt na čelní sklo auta, mráz, víceúčelová ochranná fólie proti ledu

#ad
AmyFei #ad - Nedělejte si starosti, sněhem a prachem, což auto nemůže být zcela zakryto. Chrání nejen čelní sklo auta před poškozením mrazem, ale také chrání kartáč na auto. Vysoká kvalita ochranná fólie na led se skládá z několika vrstev kvalitních materiálů. Hliníková fólie materiál vodotěsná, nepropustná teplota skladu, zesílený materiálový blok, ochlazení materiálu, zpomalující hoření, sněžení, dlouhá životnost a silná a skládací a lze jej použít vícekrát.

Volné lano natažené z krytu auta lze pevně upevnit na pneumatikách tři vrstvy, což je z větší části a není snadné jej odfouknout větrem. V zimě efektivně zabráníte zakrytí ledu a sněhu; na podzim komplexně zabraňují zakrytí listnatého písku; v létě je teplota v autě do určité míry příliš vysoká a sluneční světlo je přímé; na jaře zabráníte tomu, aby se ptačí sračky hromadily podle libosti.

Velká velikostkryt čelního skla má velkou velikost 193 × 126 cm, že je velikost příliš malá, který je vhodný pro většinu aut a SUV. Snadná instalace instalační krok jeden: kryt čelního skla auta položte na čelní sklo auta. Tři: umístěte osvětlené chrániče uší do zrcátka auta, aby bylo chráněno autozrcátko. Trojúhelník s vyčnívajícím krytem lze pevně stabilizovat ve švu. Lze hrát po celý rok komplexní kryt auta.
ZnačkaAmyFei #ad
VýrobceAmyFei #ad
Číslo dílu01
Modelka01
Záruka1

10. FREESOO

#ad

Plachta na sklo,FREESOO Ochrana před sněhem Čelní skla Plachta Zima + léto

#ad
FREESOO #ad - Ochrana proti sněhu do auta na zimu povrchová vrstva z hliníkové fólie a kvalitní bavlna uvnitř chrání čelní sklo vašeho auta v zimě před sněhem, mrazem a ledem. Sejměte kryt čelního skla a jednoduše očistěte čelní sklo. Kryt na čelní sklo je měkký a skládací, což je velmi praktické a šetří místo.

Etří čas ránokryt proti mrazu auta zabraňuje tomu, aby se na čelním skle v zimě tvořily mráz, sníh/led. Efektivní a snadná instalace pro zablokování mrazu a sněhu v zimě lze doslova během několika sekund nasadit a sundat tím, jednoduše jej složte a vložte zpět do tašky a uložte do rohu auta, když ji nepotřebujete, že zasunete klapku do dveří a zavřete dveře. Snadné nošení a čištění. Iré čelní sklo auta. Pokročilé zakrytí skel tento kryt na autosklo je vyroben z vícevrstvého kompozitního materiálu PEVA hliníkový materiál + bavlna + černý vlies -- robustní, odolný proti přetržení.

Dlouhá životnost a přenosnost tento kryt na čelní sklo je vyroben ze 4vrstvého materiálu a zajišťuje vysokou odolnost proti roztržení. V každém případě snižuje čas strávený ráno sešrotováním ledu nebo sněhu. Po vyčištění lze kryt čelního skla auta uložit pro pozdější použití. Super oblek pro použití na sněhu v zimě. Malý objem a měkký materiál, ochrana proti větru auta a sněhu lze složit a zasunout do tašky.
ZnačkaFREESOO #ad
VýrobceFREESOO #ad
Výška0.01
Délka54.33
Hmotnost0.71
Šířka37.01
Číslo díluQ330001-01-YK-XD01-A
ModelkaQ330001-01-YK-XD01-A