Top 10 Blue Microphones Yeti X – Mikrofony k PC

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Logitech for Creators

#ad

Schwarz, LED-Beleuchtung für Aufnahmen, Gaming, Hochauflösende Messung und Blue VO!CE Effekte, Blue Yeti X Professionelles Kondensator-USB-Mikrofon, Streaming, Podcasting auf PC und Mac

#ad
Logitech for Creators #ad - Integration von logitech g hub: die mikrofonverstärkung, die Kopfhörerlautstärke, die Monitoreinstellungen und die Auswahl der Mikrofon-Richtcharakteristik direkt vom Computer aus steuern. Anpassbare led-beleuchtung: die farbe der led-leuchten des yeti X an die On-Stream-Ästhetik anpassen, per USB-Kabel direkt an Computer oder Laptop anschließen und sofort mit der Aufnahme beginnen.

Blue vo!ce software: streamings und aufnahmen mit klarem Broadcasting-Sound erhöhen und das Publikum mit verbesserten Effekten, fortschrittlicher Modulation und HD-Audio-Samples unterhalten. Hochauflösende led-anzeige: mit der 11-segment-led-anzeige des Yeti X-Mikrofons den Sprachpegel auf einen Blick erkennen und für kräftigen Sound in Broadcast-Qualität nach oben oder unten regeln.

Dreikapsel-technologie: legendärer blue broadcast sound mit größerer Schärfe und Klarheit als je zuvor für professionelle Streams, Podcasts, YouTube-Videos, Voice-Overs und Zoom-Meetings. Multifunktions-smart-regler: on-stream-sound für mikrofonverstärkung, Kopfhörerlautstärke und Mischung abstimmen / Zwischen den Betriebsarten Niere, Stummschaltung, Kugel, Acht und Stereo wechseln.
ZnačkaLogitech for Creators #ad
VýrobceLogitech for Creators #ad
Výška11.38
Délka4.8
Hmotnost2.87
Šířka4.33
Číslo dílu988-000244
Modelka988-000244
Záruka2 Jahre eingeschränkte Hardwaregarantie

2. Logitech for Creators

#ad

Černá blackout, Mikrofon Blue Yeti USB

#ad
Logitech for Creators #ad - Software blue vo!ce: streamování a nahrávání s jasným vysílacím zvukem zvyšuje a baví publikum vylepšenými efekty, pokrokovou modulací a HD audio vzorky. Plug 'n play: během sekundy postavte mikrofon pomocí stojanu na stůl nebo jej připojte ke stojanu nebo otočnému ramenu a spusťte nahrávání a streamování na Mac nebo PC.

Tyři režimy: flexibilní ledvinové, kulové, pro které by jinak bylo zapotřebí více mikrofonů, osmičkové a stereo směrové charakteristiky umožňují nahrávky, pro zpěv, nástroje a podcasting. Integrované ovládání zvuku: hlasitost sluchátek, směrová charakteristika, funkce ztlumení a předzesílení mikrofonu poskytují plnou kontrolu nad každou fází procesu nahrávání a streamování zvuku.

Polohovatelný design: stolní mikrofon naklonit ke zdroji zvuku, aby se optimalizovala kvalita zvuku díky nastavitelnému stojanu a sledování hlasu v reálném čase s bezlatentním monitorováním. Technologie tří kapsle: profesionální mikrofon vytváří jasný, silný zvuk v kvalitě vysílání pro videa z YouTube, podcasting, streamování Twitch, zoom meetings a hudební nahrávky.
ZnačkaLogitech for Creators #ad
VýrobceLogitech for Creators #ad
Výška11.61
Délka4.92
Hmotnost3.31
Šířka4.72
Číslo dílu988-000100
ModelkaA00132
Záruka2 roky omezená záruka na hardware

3. Logitech for Creators

#ad

Mikrofon Blue Yeti USB

#ad
Logitech for Creators #ad - Technologie tří kapsle: profesionální mikrofon vytváří jasný, silný zvuk v kvalitě vysílání pro videa z YouTube, podcasting, streamování Twitch, zoom meetings a hudební nahrávky. Software blue vo!ce: streamování a nahrávání s jasným vysílacím zvukem zvyšuje a baví publikum vylepšenými efekty, pokrokovou modulací a HD audio vzorky.

Integrované ovládání zvuku: hlasitost sluchátek, směrová charakteristika, funkce ztlumení a předzesílení mikrofonu poskytují plnou kontrolu nad každou fází procesu nahrávání a streamování zvuku. Tyři režimy: flexibilní ledvinové, kulové, osmičkové a stereo směrové charakteristiky umožňují nahrávky, pro zpěv, pro které by jinak bylo zapotřebí více mikrofonů, nástroje a podcasting.

Polohovatelný design: stolní mikrofon naklonit ke zdroji zvuku, aby se optimalizovala kvalita zvuku díky nastavitelnému stojanu a sledování hlasu v reálném čase s bezlatentním monitorováním. Plug 'n play: během sekundy postavte mikrofon pomocí stojanu na stůl nebo jej připojte ke stojanu nebo otočnému ramenu a spusťte nahrávání a streamování na Mac nebo PC.
ZnačkaLogitech for Creators #ad
VýrobceLogitech for Creators #ad
Výška11.6
Délka4.9
Hmotnost3.2
Šířka4.7
Číslo dílu988-000101
Modelka988-000101
Záruka2 roky omezená záruka na hardware

4. Blue Microphones

#ad

Mikrofon Blue Yeti USB, stříbrná

#ad
Blue Microphones #ad - Díky automatickému nastavení a zpracování zvuku pro syté hlasy a hudbu usnadňují uživatelské šablony Yeti Studio nahrávání jednotlivých hlasů nebo více osob. Nahrávací software presonus studio one artist blue mikrofon edition nabízí profesionální nástroje a intuitivní pracovní postupy pro rychlé zahájení nahrávání a streamování.

Profesionální usb mikrofon yeti přesvědčí uživatelsky definovaným nahrávacím softwarem PreSonus a iZotope pro pokročilé studiové mastering a audio obsah na profesionální úrovni. Mikrofon lze bez problémů používat jak s mac, tak i PC, díky jednoduchému nastavení můžete okamžitě začít nahrávat. S masteringovým softwarem izotope ozone elements lze skladby optimalizovat v profesionální kvalitě pro nahrávání hudby, podcasty, videa na YouTube a mnoho dalšího.
ZnačkaBlue Microphones #ad
VýrobceLogitech for Creators #ad
Výška11.6
Délka4.9
Hmotnost3.2
Šířka4.7
Číslo dílu988-000103
Modelka988-000103
Záruka2 roky omezená záruka na hardware.

5. Logitech for Creators

#ad

Sledování bez latence – šedý, Blue Yeti Nano Premium USB mikrofon pro nahrávání, streamování, s modrými VO!CE, hry, podcasting na PC a Mac, charakteristikou ledvin a kuliček

#ad
Logitech for Creators #ad - Integrované ovládání: rychle přizpůsobte hlasitost sluchátek, vypnutí mikrofonu a směrovou charakteristiku a připojte Yeti Nano přes dodávaný USB kabel k počítači nebo notebooku. Legendární zvuk blue broadcast: yeti nano se 2 přizpůsobitelnými kapslemi mikrofonu propůjčuje hlasu mimořádnou přítomnost a přesnost detailů – pro profesionální snímky a streamy.

Monitorování bez latence: audio nahrávky díky integrovanému výstupu pro sluchátka a regulaci hlasitosti můžete s nejvyšší přesností kontrolovat a tak kdykoli zajistit vynikající zvuk. Několik snímkových vzorů: ledviny a kulové charakteristiky jsou ideální pro profesionální nahrávání a streamování, podcasty, videa na YouTube, hraní Twitch, schůzky se zoomem, Voice-over a další.

Software blue vo!ce: streamování a nahrávání s jasným vysílacím zvukem zvyšuje a baví publikum vylepšenými efekty, pokrokovou modulací a HD audio vzorky. Kompaktní a estetický design: yeti nano usb mikrofon se hodí na každý psací stůl a před kamerou udělá dobrý dojem – jednoduše připojte k Mac nebo PC a začněte nahrávat.
ZnačkaLogitech for Creators #ad
VýrobceLogitech for Creators #ad
Výška8.31
Délka4.29
Hmotnost1.39
Šířka3.78
Číslo dílu988-000088
Modelka988-000088 
Záruka2 roky omezená záruka na hardware

6. Logitech for Creators

#ad

Streamování a podcasting mikrofon černý, Logitech webová kamera Graphite + Blue Microphone Yeti X Professional USB mikrofon pro hry

#ad
Logitech for Creators #ad - Chytré automatické zaostření a osvětlení – soustřeďte se v klidu na zprostředkování své vášně: automatické zaostření a automatické řízení expozice streamovací kamery zvládnou zbytek pomocí nejmodernější umělé inteligence pro sledování obličeje.

Full hd 1080p při 60 fps – vy i vaše publikum máte radost ze super plynulých, kvalitních streamů s přesným pohybem a ještě přesnějším videem. Led ukazatel úrovně s vysokým rozlišením: jedenáctidílný led ukazatel úrovně mikrofonu Yeti zobrazuje hlasitost hlasu. Logitech capture – tento software pro záznam videa a streaming umožňuje vytváření obsahu pomocí streamovací kamery jednoduše, rychle a intuitivně. Na první pohled poznáte, zda mluvíte příliš hlasitě nebo příliš tiše, a můžete to korigovat.

Inteligentní multifunkční tlačítko – snadné přizpůsobení zesílení mikrofonu, vypnutí zvuku a hlasitosti sluchátek a poměru mikrofonu a zvuku počítače ve sluchátkách. Mikrofon array se čtyřmi kondenzátorovými kapslemi – legendární zvuk Blue Broadcast s velkým zaostřením a jasností pro profesionální hry, streamování, podcasty a produkce YouTube.
ZnačkaLogitech for Creators #ad
VýrobceLogitech for Creators #ad

7. Logitech for Creators

#ad

Webová kamera Off White od Logitech + Blue Microphone Yeti X Professional USB mikrofon pro hry, černý, streaming a podcasting

#ad
Logitech for Creators #ad - Chytré automatické zaostření a osvětlení – soustřeďte se v klidu na zprostředkování své vášně: automatické zaostření a automatické řízení expozice streamovací kamery zvládnou zbytek pomocí nejmodernější umělé inteligence pro sledování obličeje.

Na první pohled poznáte, zda mluvíte příliš hlasitě nebo příliš tiše, a můžete to korigovat. Inteligentní multifunkční tlačítko – snadné přizpůsobení zesílení mikrofonu, vypnutí zvuku a hlasitosti sluchátek a poměru mikrofonu a zvuku počítače ve sluchátkách. Led ukazatel úrovně s vysokým rozlišením: jedenáctidílný led ukazatel úrovně mikrofonu Yeti zobrazuje hlasitost hlasu. Logitech capture – tento software pro záznam videa a streaming umožňuje vytváření obsahu pomocí streamovací kamery jednoduše, rychle a intuitivně.

Full hd 1080p při 60 fps – vy i vaše publikum máte radost ze super plynulých, kvalitních streamů s přesným pohybem a ještě přesnějším videem. Mikrofon array se čtyřmi kondenzátorovými kapslemi – legendární zvuk Blue Broadcast s velkým zaostřením a jasností pro profesionální hry, streamování, podcasty a produkce YouTube.
ZnačkaLogitech for Creators #ad
VýrobceLogitech for Creators #ad

8. Logitech for Creators

#ad

Blue VO!CE efekty pro nahrávání, hry, mikrofon Radius III, podcasting – černý, otočné rameno Compass, streaming, Blue Yeticaster Professional Broadcaster balíček s USB mikrofonem Yeti

#ad
Logitech for Creators #ad - Otočné rameno mikrofonu compass pro vysílání: mikrofon yeti připevněte na rameno mikrofonu Compass s vnitřními pružinami a řízením kabelů – pro hry, streamování, podcasting, voice-over a další. Integrované ovládání zvuku: hlasitost sluchátek, směrová charakteristika, okamžité vypnutí zvuku a zesílení mikrofonu - jednoduše ovládejte Plug 'n Play přes dodávaný USB kabel.

Software blue vo!ce: streamování a nahrávání s jasným vysílacím zvukem zvyšuje a baví publikum vylepšenými efekty, pokrokovou modulací a HD audio vzorky. Radius iii mikrofonní pavouk: držák ve vintage stylu odděluje mikrofon Yeti od rušení, otřesů a vibrací – ideální pro osobní nastavení studiového vysílání.

Legendární blue broadcast sound: balíček mikrofonu yeticaster se zvukem Blue Broadcast představuje profesionální rozdíl při nahrávání hudby a zvuku, streamování a budování publika. Usb kondenzátorový mikrofon yeti: nahrávejte a streamujte přímo na počítači nebo notebooku na PC nebo Mac pomocí mikrofonu Blue Number 1 USB v nesrovnatelné kvalitě zvuku.
ZnačkaLogitech for Creators #ad
VýrobceLogitech for Creators #ad
Výška11.4
Délka3.4
Hmotnost6.5
Šířka39.1
Číslo dílu988-000247
Modelka988-000107
Záruka2 roky omezená záruka na hardware

9. Logitech for Creators

#ad

Sledování bez latence – černý, hry, podcasting na PC a Mac, Blue Yeti Nano Premium USB mikrofon pro nahrávání, streamování, s modrými VO!CE, charakteristikou ledvin a kulových charakteristik

#ad
Logitech for Creators #ad - Několik snímkových vzorů: ledviny a kulové charakteristiky jsou ideální pro profesionální nahrávání a streamování, schůzky se zoomem, videa na YouTube, hraní Twitch, podcasty, Voice-over a další. Kompaktní a estetický design: yeti nano usb mikrofon se hodí na každý psací stůl a před kamerou udělá dobrý dojem – jednoduše připojte k Mac nebo PC a začněte nahrávat.

Integrované ovládání: rychle přizpůsobte hlasitost sluchátek, vypnutí mikrofonu a směrovou charakteristiku a připojte Yeti Nano přes dodávaný USB kabel k počítači nebo notebooku. Legendární zvuk blue broadcast: yeti nano se 2 přizpůsobitelnými kapslemi mikrofonu propůjčuje hlasu mimořádnou přítomnost a přesnost detailů – pro profesionální snímky a streamy.

Software blue vo!ce: streamování a nahrávání s jasným vysílacím zvukem zvyšuje a baví publikum vylepšenými efekty, pokrokovou modulací a HD audio vzorky. Monitorování bez latence: audio nahrávky díky integrovanému výstupu pro sluchátka a regulaci hlasitosti můžete s nejvyšší přesností kontrolovat a tak kdykoli zajistit vynikající zvuk.
ZnačkaLogitech for Creators #ad
VýrobceLogitech for Creators #ad
Výška8.31
Délka5.51
Hmotnost1.39
Šířka5.51
Číslo dílu988-000401
Modelka988-000401
Záruka2 roky omezená záruka na hardware

10. Logitech for Creators

#ad

PC a Mac – černá, Logitech Blue Yeti Game Streaming Kit s USB herním mikrofonem Yeti, exkluzivní designy Streamlabs, software Blue VO!CE, speciální popový filtr

#ad
Logitech for Creators #ad - Hd audio samples – nastavte akcenty na svůj obsah, nastavte si zvukovou kulisu nebo rozesmějte své diváky s velkou rozmanitostí HD audio vzorků. Exkluzivní designy streamlabs – vytvořte si svůj herní stream podle svých osobních představ se 3 exkluzivními designy Streamlabs ke stažení.

Interní tlumení nárazů – průlomové tříkapslové mikrofonové pole od Yeti je chráněno vnitřním tlumením nárazů, aby byl zaručen jasný, zřetelný zvuk. Kompatibilní s playstation – připojte yeti ke svému PS4 nebo PS5 pro okamžité vylepšení svého audia. Custom pop filter – zajistěte jasný zvuk ve streamu s integrovaným speciálním pop filtrem. Kód pro odblokování uvnitř. Pokročilá hlasová modulace – od electrobeast po helium Chipmunk: Nadchněte a bavte své streamované publikum tím, že změníte a zkreslíte svůj hlas.

Efekty blue vo!ce – udělej více ze svého zvuku a přineste do svého streamu charakter a zábavu s veselými hlasovými efekty, HD vzorky a studiovými nástroji jako EQ, omezovač a potlačení hluku, to vše díky NVIDIA Broadcast. Usb herní mikrofon blue yeti – dosáhnete maxima při hraní s legendárním Blue Yeti – mikrofonem, na který se již léta spoléhají přední provozovatelé video kanálů. *.
ZnačkaLogitech for Creators #ad
VýrobceLOGC5 #ad
Hmotnost4.85
Číslo dílu988-000528
Modelka988-000528
Záruka2 roky výrobce