Top 10 Fitbit Smartwatch Damen – Chytré hodinky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Fitbit

#ad

Fitbit Versa 4 by Google – chytré hodinky dámské/pánské – fitness tracker s integrovaným GPS a funkcí telefonu, 40+ tréninkových režimů – fitness hodinky kompatibilní s operačním, výdrž baterie 6 dní

#ad
Fitbit #ad - Výdrž baterie 6 dní a funkce rychlého nabíjení. Nástroje pro monitorování a zlepšení spánku: osobní profil spánku, záznam fáze spánku a index spánku, inteligentní budík a režim spánku. Vyrobeno pro větší fitness: index denní formy, integrované gps a mapa intenzity tréninku, sledování minut aktivních zón, celodenní sledování aktivity a trvalé měření srdeční frekvence, 40+ tréninkových režimů a automatické rozpoznání tréninku.

Součástí dodávky je 6měsíční prémiové členství pro podrobnější analýzy a exkluzivní přístup k video cvičení, indexu denní formy a mnoho dalšího. Navrženo pro fitness a všední den: zobrazení hovorů, personalizovatelné ciferníky, zpráv, termínů a oznámení aplikací pro chytré telefony přes Bluetooth, kompatibilní s iOS 15 a Android OS 9.0

0, vodotěsné pouzdro do hloubky 50 m, výdrž baterie 6 dní a funkce rychlého nabíjení. Vodoodpudivý kryt do hloubky 50 m. Pro zdravé tělo a ducha: index zvládání stresu, řízená dechová cvičení, palubní deska se zdravotními hodnotami, sledování cyklu, protokoly nálady, SpO2, cvičení pozornosti. Kompatibilní s ios 15 a Android OS 9. 0 .
ZnačkaFitbit #ad
VýrobceFitbit #ad
Výška0.44
Délka1.59
Hmotnost0.44
Šířka1.59
Číslo dílu810038858739
ModelkaFB523RGRW
Záruka2 roky výrobce

2. Fitbit

#ad

Výdrž baterie 6 dní, Fitbit Versa 4 by Google – chytré hodinky dámské/pánské – fitness tracker s integrovaným GPS a funkcí telefonu, 40+ tréninkových režimů – fitness hodinky kompatibilní s operačním

#ad
Fitbit #ad - Pásky na zápěstí jsou malé 140 mm až 180 mm a velikosti L 180 mm až 220 mm. Nabíječka je rovněž součástí dodávky kompatibilní s jinými chytrými hodinkami Fitbit. Nástroje pro měření a zlepšení kvality spánku, personalizovaný profil spánku, fáze každodenního spánku a hodnoty spánku, inteligentní budík a režim "Nerušit".

Obsahuje 6měsíční prémiové členství pro hlubší přehled a návody, exkluzivní tréninky, sezení pozornosti a další. Udržování zdravého těla a ducha, hodnota spo2, řízená dechová cvičení, každodenní skóre pro řízení stresu, protokolování reflexí, řídicí panel pro zdravotní ukazatele, monitorování zdraví menstruace a obsah pro pozornost. Vyvinuto pro lepší fitness výsledky, integrované gps a mapa intenzity tréninku, denní pohotovostní hodnota, celodenní sledování aktivity a srdeční frekvence 24 hodin denně, minut v aktivní zóně, více než 40 tréninkových režimů a automatické zaznamenávání tréninku.

Koncipováno pro fitness a další hovory přes zápěstí, bluetooth hovory, lehké a vodotěsné do 50 metrů, upozornění na telefon, tenké, textové zprávy, přizpůsobitelné ciferníky a režim vždy na displeji, kompatibilní s iOS a Android, baterie přes 6 dní a rychlé nabíjení. V krabičce jsou fitbit versa 4 chytré hodinky náramky velikosti s a l jsou součástí dodávky. Kompatibilní s ios 13 nebo vyšším a Android OS 8. 0 nebo vyšším. Výdrž baterie přes 6 dní a vodotěsná do 50 m.
ZnačkaFitbit #ad
VýrobceFitbit #ad
Výška0.44
Délka1.59
Hmotnost0.44
Šířka1.59
Číslo dílu810038858715
ModelkaFB523BKBK
Záruka2 roky výrobce

3. Fitbit

#ad

40+ tréninkových režimů – fitness hodinky kompatibilní s operačním, Fitbit Versa 4 by Google – chytré hodinky dámské/pánské – fitness tracker s integrovaným GPS a funkcí telefonu, výdrž baterie 6 dní

#ad
Fitbit #ad - Pro zdravé tělo a ducha: index zvládání stresu, sledování cyklu, palubní deska se zdravotními hodnotami, řízená dechová cvičení, protokoly nálady, SpO2, cvičení pozornosti. Nástroje pro monitorování a zlepšení spánku: osobní profil spánku, záznam fáze spánku a index spánku, inteligentní budík a režim spánku.

Kompatibilní s ios 15 a Android OS 9. 0 . Vodoodpudivý kryt do hloubky 50 m. Součástí dodávky je 6měsíční prémiové členství pro podrobnější analýzy a exkluzivní přístup k video cvičení, indexu denní formy a mnoho dalšího. Vyrobeno pro větší fitness: index denní formy, sledování minut aktivních zón, integrované GPS a mapa intenzity tréninku, celodenní sledování aktivity a trvalé měření srdeční frekvence, 40+ tréninkových režimů a automatické rozpoznání tréninku.

Navrženo pro fitness a všední den: zobrazení hovorů, termínů a oznámení aplikací pro chytré telefony přes Bluetooth, vodotěsné pouzdro do hloubky 50 m, kompatibilní s iOS 15 a Android OS 9.0, personalizovatelné ciferníky, zpráv, výdrž baterie 6 dní a funkce rychlého nabíjení. Výdrž baterie 6 dní a funkce rychlého nabíjení.
ZnačkaFitbit #ad
VýrobceFitbit #ad
Výška0.44
Délka1.59
Hmotnost0.13
Šířka1.59
Číslo dílu810038858746
ModelkaFB523RGRD
Záruka2 roky výrobce

4. HUAWEI

#ad

Výdrž baterie 2 týdny, sledování spánku, HUAWEI Chytré hodinky Band 8, Sakura Pink, zdravotní a fitness tracker, ultra plochý design, německá verze, kompatibilní s Android a iOS

#ad
HUAWEI #ad - Rychlé nabíjení, dlouhá výdrž baterie huawei band 8 je plně nabitý během pouhých 45 minut – tedy o 30 % rychlejší. S pouhými 5 minutami rychlého nabíjení vydrží baterie celé 2 dny. Huawei band 8 ti nabízí čistou eleganci, která není v žádném případě jen povrchní – i když ji na zápěstí sotva cítíte.

Huawei band 8 dokáže dokonce rozlišovat mezi joggingem a chůzí, rozpoznat čtyři nejdůležitější techniky plavání a zaznamenávat srdeční frekvenci při plavání v reálném čase. Ultra plochý design displej amoled bez okrajů a plochý design. Vědecky podložené sledování spánkusystém huawei trusleep 3. 0 sleduje každou sekundu vašeho spánku a současně vám poskytuje nástroje a tipy pro zotavující spánek – noc za nocí.

Zvyšuje vaši kondici na výběr je 100 sportovních režimů. Po úplném nabití vám baterie nabízí výdrž až 14 dní nebo 9 dní při typickém používání. Technologie řady tru s inteligentními funkcemi huawei truseen 5. 0 zaznamenává pásek automaticky vaši hodnotu spo2 a okamžitě vás upozorní, když klesne pod ideální úroveň, abyste se mohli rychle zotavit.
ZnačkaHUAWEI #ad
VýrobceHUAWEI #ad
Hmotnost0.04
Číslo dílu55020ANQ
Modelka55020ANQ
Záruka2 roky záruka výrobce

5. Amazfit

#ad

S přesným sledováním GPS, monitor srdeční frekvence a kyslíku v krvi, Amazfit GTR Mini chytré hodinky pro ženy a muže, Misty, fitness sportovní hodinky se 120+ sportovními režimy, výdrž baterie 14 dní

#ad
Amazfit #ad - Výdrž baterie 14 dnů: amazfit gtr mini health watch mají energeticky účinný software a hardware pro udržení výkonu baterie, který potřebujete k dosažení svých cílů – při běžném používání až dva týdny za kus. Monitorování srdeční frekvence 24/7, pokud zjistí abnormálně vysokou nebo nízkou srdeční frekvenci, spo₂ a stresu: mini chytré hodinky Amazfit GTR jsou vybaveny zdravotně orientovaným systémem Zepp OS 2.

0 a nabízí 24hodinové sledování srdeční frekvence, aby vysílaly připomenutí, obsahu kyslíku v krvi a hodnot stresu. Chytré hodinky dokážou automaticky rozpoznat dokonce sedm druhů sportu, takže je snadné vstoupit do akce. 5 satelitních lokalizačních systémů: ať už jedete na kole po městě nebo se procházíte divokými lesy – ať už jste kdekoli na cestách, podpora pěti satelitních systémů znamená, že fitness hodinky Amazfit GTR Mini jsou schopny určit vaši polohu s přesností, kterou nabízí pouze patentovaná cirkulárně polarizovaná GPS anténní technologie od Amazfit .

Hodiny lze nastavit tak, nízké hodnoty SpO₂ nebo vysoké hodnoty stresu. 120+ sportovních režimů a inteligentní detekce: ať už vás trénuje jakýkoli trénink, amazfit gtr mini sport smartwatch pravděpodobně zaznamenají údaje o tom. Se super tenkými 9, 25 mm a lehkými 24, ale díky silikonovému náramku šetrnému k pokožce se také velmi příjemně nosí. Tíhlý a stylový design z ušlechtilé oceli: se stylovými, 6 g vypadají fitness chytré hodinky nejen kompaktně, kulatými amazfit GTR Mini chytrými hodinkami se můžete odlišit od davu a ukázat, co vás dělá.
ZnačkaAmazfit #ad
VýrobceAmazfit #ad
Výška0.36
Délka1.69
Hmotnost2.03
Šířka1.69
Číslo díluGTR-MINI-PINK
ModelkaGTR-MINI-PINK
Záruka1 rok výrobce

6. Fitbit

#ad

EKG a analýzou spánku – kompatibilní s Android/iOS, fitness tracking s řízením stresu, Fitbit Sense 2 by Google chytré hodinky dámské/pánské fitness hodinky integrovaná funkce GPS telefonu

#ad
Fitbit #ad - Zdravější život: senzor ceda pro celodenní detekci stresu a index zvládání stresu, SpO2, sledování cyklu, funkce EKG, palubní panel se zdravotními hodnotami, cvičení pozornosti. Komplexní sledování aktivity: trvalé měření srdeční frekvence, sledování minut aktivních zón, integrované GPS, index denní formy, celodenní sledování aktivity, více než 40 druhů tréninku, mapa intenzity tréninku, automatická detekce tréninku.

Měření a zlepšení kvality spánku: osobní profil spánku, záznam fáze spánku, rozpis indexu spánku, inteligentní budík a režim spánku. Součástí dodávky je 6měsíční prémiové členství pro podrobnější analýzy a exkluzivní přístup k video cvičení, indexu denní formy a mnoho dalšího.

Kompatibilní s ios 15 a Android OS 9. 0 Vodoodpudivý kryt do hloubky 50 m. Výdrž baterie 6 dní a funkce rychlého nabíjení. Vysoký komfort při nošení: zobrazení hovorů, zpráv, kompatibilní s ios 15 a android os 9. 0, vodotěsné pouzdro do hloubky 50 m, personalizované ciferníky, výdrž baterie 6 dní, termínů a oznámení aplikací pro chytré telefony přes Bluetooth, funkce rychlého nabíjení.
ZnačkaFitbit #ad
VýrobceFitbit #ad
Výška0.44
Délka1.59
Hmotnost0.44
Šířka1.59
Číslo dílu810038858388
ModelkaFB521GLBM
Záruka2 roky výrobce

7. Garmin

#ad

Sledovačem zdraví a sportovními aplikacemi, bezkontaktní platba, výdrž baterie 6 dní, levandule, analýza spánku, měření srdeční frekvence, Garmin Venu Sq – vodotěsné GPS fitness chytré hodinky s dotykovým displejem 1,3"

#ad
Garmin #ad - Dodejte svému garmin vhodný vzhled pomocí praktických rychloměnicích náramků. Se sledováním cyklu pro ženy. Vždy mějte přehled: aplikace garmin connect vyhodnotí vaše aktivity a poskytne Vám grafický přehled o Vaší osobní kondici, vašich výkonech a zdraví.

Dozvíte se vše o srdeční frekvenci, stresu, kvalitě spánku, aktivitě a spotřebě vody. Chytrý společník v každodenním životě: plaťte nákupy bezkontaktně pomocí svých chytrých hodinek. Kulaté kolem hodin: nadprůměrná výdrž baterie podporují vaši aktivitu. S garmin coach získáte kromě toho adaptivní tréninkové plány k dosažení vašich individuálně stanovených cílů při jízdě. Celá rozmanitost sportu: najděte si svůj sport a vyberte si na svém garmin smartwatch z více než 20 sportovních aplikací: běh, jízda na kole, jóga, golf, turistika, pilates, SUP a mnoho dalšího.

V režimu smartwatch vydrží váš garmin jednou nabitý až 6 dní, v GPS režimu až 14 hodin. Vodotěsné do 50 m – spolehlivé i při plavání. Nechte se inspirovat. S návodem k cíli: využijte předinstalované cvičení přímo na silový sport, kardio, jógu a pilates přímo přes vaše chytré hodinky. Získejte smart notifications a větší bezpečnost díky automatickému oznámení o nehodách a pomoc při nouzových situacích. Mějte vždy na paměti své energetické rezervy.
ZnačkaGarmin #ad
VýrobceGARMIN #ad
Výška1.36
Délka5.51
Hmotnost0.08
Šířka0.2
Číslo dílu010-02427-12
Modelka010-02427-12
Záruka1 Jahr Herstellergarantie

8. Amazfit

#ad

Amazfit Chytré hodinky GTS 2 mini fitness hodinky 1,55 palců AMOLED displej, 5 ATM, SpO2 pro ženy i muže, GPS monitor aktivity, Alexa, monitorování srdeční frekvence

#ad
Amazfit #ad - Komplexní monitorování zdraví: smart watch gts 2 mini nabízí sledování srdeční frekvence 24 hodin, měření spo2 a sledování kvality spánku a úrovně stresu. Alexa built-in a jazykový asistent : s funkcí alexa můžete položit otázky, nastavení alarmu a časovače, vytvořit nákupní seznam, zachovat si překlady, zkontrolete počasí, ovládání vašich chytrých domů a mnoho dalšího.

Systém hodnocení pai dělá komplexní údaje o zdraví a aktivitách do jediného scoru, abyste mohli lépe rozumět svému tělesnému stavu. 68 sportovních režimů & 5 atm vodotěsné: s 68 integrovanými sportovními režimy a vodotěsností 5 atm pokrývají gts 2 mini outdoorové sportovní hodinky většinu sportovních nadšenců. Jedinečný design a rozmanité listy ciferníku: amazon gts 2 mini smartwatch s bezokrajovým a prohnutým 2, 5 D sklem váží pouze 19, 5 g. Akumulátor 220 mah je připraven napájet proud až dvěma týdny. Více funkcí: můžete také zlepšit řízení času a účinnost s hodinami pomoro, dálkové ovládání mobilního telefonu, abyste si mohli pořizovat fotografie, ženy cykly, relaxovat s únavou dýchání.

Zbavte se strachu způsobeného neustálým nabíjením, a udržujte energii v útoku. Gps sportovní sledovač aktivity může také ovládat hudbu na vašem telefonu, poskytnout oznámení o fázi tréninku, podmínkách a oblastech srdeční frekvence a po ukončení vašeho tréninku vytvoří zprávu o sportovní dat v aplikaci Zepp App. Displej amoled always-on má více než 80 ciferníků. Podporuje navýšení vlastních fotografií jako pozadí.
ZnačkaAmazfit #ad
VýrobceAmazfit #ad
Výška0.35
Délka1.59
Hmotnost0.04
Šířka1.41
Číslo díluGTS 2 Mini Blue-New Version
ModelkaGTS 2 Mini Blue-New Version
Záruka1 year manufacturer

9. Yoever

#ad

1,8" fitness hodinky dámské s krokoměrem, vodotěsné, 100+ sportovních režimů, hodinky pro sledování spánku, srdeční frekvence, hodinky, SpO2, IP68, Chytré hodinky s funkcí telefonu a Alexa Built-in

#ad
Yoever #ad - Všechny tyto údaje si můžete prohlédnout na VeryFit a zobrazit analýzy své kondice. 100 sportovních režimů a vodotěsné ip68 tyto dámské fitness hodinky podporují 100 sportovních režimů jako běh, jízda na kole, jako jsou kalorie, aby vám pomohla při vědeckém tréninku a dosažení vašich fitness cílů.

Chytré hodinky uvolní vaše ruce. Dokáže měřit vaše zdravotní údaje spo2, srdeční frekvence, stres nepřetržitě po dobu 24 hodin. Můžete dokonce použít vlastní fotografii jako ciferník, abyste se odlišovali od ostatních. Kompatibilní se zařízeními Android 6. 0+ / ios 9. 0+. Zaznamenává přesně vaše aktivity a sleduje různá data v reálném čase, vzdálenost a kroky, mytí rukou není doporučeno pro horkou vodu nebo mořskou vodu.

V aplikaci "veryfit" máte na výběr 100+ různých ciferníků. Silikonový náramek šetrný k pokožce zajišťuje optimální komfort při nošení. 1, 8" hd displej a 100+ ciferníků chytré hodinky mají dotykový displej s vysokým rozlišením pro prvotřídní vizuální zážitky. S integrovanou alexou můžete nastavit budík, se kterým můžete přímo telefonovat/přijímat hovory. Jas je nastavitelný v pěti stupních, takže data lze jasně zobrazit i při jasném světle.
ZnačkaYoever #ad
VýrobceYoever #ad
Výška1.97
Délka1.18
Hmotnost0.13
Šířka1.57
ZárukaZáruka 1 rok

10. Fitbit

#ad

Zabudovaná GPS, růžová jílová / měkká zlatá, denní připravenost skóre a až na 6 dní baterie, Fitbit Chytré hodinky Versa 3 Health & Fitness s 6 měsíci Premium Membership Included

#ad
Fitbit #ad - Nutné. Je nutné předplatné služeb streamování hudby, není k dispozici ve všech zemích. V aplikaci fitbit si můžete na mapě intenzity tréninku prohlédnout svou trasu a zóny srdeční frekvence. Hudební přehrávač a paměť: na versa 3 můžete ukládat a přehrávat hudbu a podcasty, ovládat přehrávání Spotify na připojených zařízeních a stahovat seznamy skladeb Deezer.

Výdrž baterie: 6 dnů výdrž baterie a funkce rychlého nabíjení. Nepřetržité měření srdeční frekvence: průběžné měření srdeční frekvence umožňuje přesnější zaznamenávání spotřeby kalorií a pomáhá vám optimalizovat trénink, abyste mohli lépe pracovat na svých zdravotních a fitness cílech. Et a aplikace třetí strany příp. Amazon alexa není k dispozici ve všech zemích, viz fitbit. Com/de/voice. Kompatibilita: kompatibilní s iOS 15 a Android OS 9.

0 Integrovaný gps: pokud vás přitáhne k tréninku do přírody, zobrazí vám vaše chytré hodinky díky integrovanému GPS rychlost a trasu i bez připojeného smartphonu. Integrovaný hlasový asistent: s amazon alexa můžete na versa 3 hlasovým příkazem zkontrolovat počasí, nastavovat připomenutí, ovládat zařízení chytré domácnosti a mnoho dalšího. Aktivní minuty: tato funkce vám ukáže aktuální zónu srdeční frekvence, abyste věděli, zda efektivně trénujete na své cíle.
ZnačkaFitbit #ad
VýrobceFitbit #ad
Výška0.49
Délka1.59
Hmotnost0.04
Šířka1.59
Číslo díluFB511GLPK
ModelkaFB511GLPK
Záruka2 roky výrobce