Top 10 Hansgrohe Croma 100 Duschkopf – Ruční sprchy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. hansgrohe

#ad

3 druhy paprsků, bílá/chrom, Ruční sprcha Croma Select E Hansgrohe

#ad
hansgrohe #ad - K čištění se podaří díky Qucik Clean proti vápenec funkce snadno. Paprsek přechodu probíhá snadno díky Select tlačítko. Hlava sprchy má průměr 110 mm. Tyto ruční sprcha masíruje kůži s různými typy tryskání Rain, Turborain a obsažen Nserain. Ruční sprcha je vhodný pro použití s průtokové ohřívače.
Značkahansgrohe #ad
VýrobceHansgrohe #ad
Výška8.27
Délka7.28
Hmotnost0.02
Šířka4.25
Číslo dílu26812400
Modelka26812400
Záruka5 jahre garantie.

2. hansgrohe

#ad

Hansgrohe Sprchová hlavice Crometta 100 šetřící vodu, bílá/chrom, 4 druhy paprsků, úsporná sprchová hlavice, funkce antivodního kamene, sprchová sprcha

#ad
hansgrohe #ad - Rychlé nastavení proudu: přímo na sprchové hlavici otáčením tryskového skla. Nadčasový design: sprchová hlavice crometta 100 nabízí moderní a výhodný vstup do světa sprchování hansgrohe.

Zážitek ze sprchování: 100 mm velká sprchová hlavice hýčká rovnoměrným, bohatým proudem vody XXL-Performance. Snadné čištění: vodní kámen lze odstranit lehkým otřením silikonovými tryskami na sprchové hlavici QuickClean. Vhodné pro průtokové ohřívače: Tato sprchová hlavice je mnohostranně použitelná. Sprchová hlavice se 4 druhy tryskání: plný sprchový déšť déšť, aktivační masážní proud, silný šamponový paprsek a normální proud. Etří peníze, šetří životní prostředí: tato sprchová hlavice spotřebuje až o 40 % méně vody než standardní verze EcoSmart.
Značkahansgrohe #ad
Výrobcehansgrohe #ad
Výška0.82
Délka3.94
Hmotnost0.55
Šířka3.94
Číslo dílu26827400
Modelka26827400
ZárukaŽádná záruka výrobce.

3. hansgrohe

#ad

Kulatá sprchová sprcha 105 mm, úsporná sprchová hlavice s funkcí, hansgrohe Pulsify Select S – sprchová hlavice šetřící vodu 9 l/min EcoSmart, ruční sprcha se 3 druhy proudu relaxační verze

#ad
hansgrohe #ad - Nápadný tryskový kotouč je vyražen prstencovými tryskami – zde je člověk středem pozornosti. Delší jako nové: vodní kámen lze jednoduše setřít ze silikonových trysek na sprchové hlavici QuickClean.

Komfortní přepínání: stisknutím tlačítka rychle a jednoduše vyberte požadovaný druh paprsku Select. Změna třemi druhy paprsků: jemně obalující powderRain, silný proud deště IntenseRain a uvolňující masážní proud. 9 l/min. Etří peníze, šetří životní prostředí: tato sprchová hlavice využívá max. EcoSmart. Moderní, svěží design řady pulsify nabízí více volného prostoru pro velké potěšení ze sprchování. Powderrain: nový druh paprsku obalí tisíci mikrojemnými kapkami jako velmi jemný letní déšť.
Značkahansgrohe #ad
VýrobceHansgrohe #ad
Výška8.82
Délka1.18
Hmotnost0.02
Šířka4.13
Číslo dílu24111000
Modelka24111000
ZárukaZáruka výrobce 5 let.

4. hansgrohe

#ad

Hansgrohe Rainfinity – sprchová hlavice, kulatá sprchová sprcha 130 mm, chrom, sprchová hlavice s funkcí Antikalk, ruční sprcha se 3 druhy proudu

#ad
hansgrohe #ad - Intense powderrain je paprsek mikrojemných kapek pro intenzivní sprchování. Ergonomické: rukojeť příjemně padne do ruky. Komfortní přepínání: stisknutím tlačítka rychle a jednoduše vyberte požadovaný druh paprsku Select.

Elegantní design: sprchová hlavice zaujme exkluzivní kombinací chrom-černé a velkého kovového tryskového skla 130 mm. To se hodí: jednoduše se našroubuje na standardní připojení sprchové hadice velikost G ½; DN15. Díky vnitřnímu vedení vody se nezahřívá ani při dlouhém sprchování. 3 v 1: powderrain vytváří kokon vody. Snadné čištění: vodní kámen lze snadno odstranit otřením silikonovou vložkou na výtoku QuickClean. Mono rain je ideální pro wellness. Powderrain: nový druh paprsku hýčká tisíci mikrojemnými kapkami jako velmi jemný letní déšť.
Značkahansgrohe #ad
VýrobceHansgrohe #ad
Výška9.8
Délka1.1
Hmotnost0.79
Šířka5.12
Číslo dílu26864000
Modelka26864000
Záruka5letá záruka výrobce.

5. hansgrohe

#ad

Bílá/chrom, hansgrohe Sprchová hlavice Croma Select E vč. držáku sprchové hlavice, 3 druhy paprsků

#ad
hansgrohe #ad - Skvělý požitek z vody: průtok sprchové přípojky při 3 bar: 15 l/min. Záruka výrobce: 5 a 15 let záruka na nákup náhradních dílů. Snadné čištění: vodní kámen lze snadno odstranit lehkým otřením flexibilních silikonových trysek na sprchové hlavici QuickClean.

Sprchová sada se skládá z: ruční sprchy 110 mm, sprchová hadice 1, držák sprchy, 25 m. Sprchový zážitek ve velkém měřítku: 110 mm velikost sprchové hlavice zajišťuje rovnoměrný, svěží proud vody XXL Performance. Záruční podmínky naleznete v části další technické informace Vaše zákonná záruční práva zůstávají nedotčena.

Ruční sprcha se 3 druhy paprsků: silná dešťová sprcha, ideální pro mytí vlasů Rain, intenzivní sprchový paprsek TurboRain nebo vitalizující dešťový paprsek IntenseRain. Komfortní přepínání: stisknutím tlačítka rychle a jednoduše vyberte požadovaný druh paprsku Select.
Značkahansgrohe #ad
Výrobcehansgrohe #ad
Výška17.2
Délka6.06
Hmotnost1.6
Šířka4.25
Číslo dílu26425400
Modelka26425400
ZárukaZáruka 5 let.

6. hansgrohe

#ad

Chrom, 1,60 m, hansgrohe Sprchová hlavice Croma 100 šetřící vodu 4 druhy paprsků chrom a sprchová hadice Metaflex

#ad
hansgrohe #ad - Výrobek 1: záruka výrobce: 5 let při prodeji a zaslání přes amazon. Výrobek 1: sprchování s technologií ecosmart šetřící vodu vyžaduje až o 60 % méně vody než běžné výrobky – bez ztráty komfortu. Výrobek 2: volnost pohybu a pohodlné sprchování díky délce hadice 1, 60 m.

Výrobek 2: flexibilní plastová sprchová hadice s kovovým spirálovým vzhledem – obzvlášť robustní. Při prodeji a zaslání třetí osobou platí údaje poskytnuté příslušným prodejcem. Podrobné záruční podmínky naleznete v části "další technické informace" na této stránce, klikněte prosím na "Záruční pokyny". Tak snížíte náklady na vodu, resp. Výrobek 2: odolné proti pomačkání a čištění díky použití vysoce kvalitních materiálů. Při prodeji a zaslání třetí osobou platí údaje poskytnuté příslušným prodejcem.

Podrobné záruční podmínky naleznete v části "další technické informace" na této stránce, klikněte prosím na "Záruční pokyny". Výrobek 2: záruka výrobce: 5 let při prodeji a zaslání přes amazon. Výrobek 1: Čtyři druhy paprsků: příjemný proud deště rain velkoplošný sprchový paprsek normální proud silný proud pro mytí vlasů šamponový paprsek, koncentrovaný a silný proud vody masážní proud. Energii a šetříte zdroje.
Značkahansgrohe #ad

7. hansgrohe

#ad

Chromovaná, Ruční sprcha Hansgrohe Croma 100

#ad
hansgrohe #ad - Snadné přepínání mezi jednotlivými sprchovacími režimy díky otočnému kotouči. Velikost sprchové hlavice je 100 mm. Sprcha má celkem 4 typy tryskání: déšť, normální, na šamponování a masážní. Spousta zážitků při sprchování v XXL formátu. Vhodná pro použití s průtokovými ohřívači. Díky systému quickclean můžete otíráním silikonových výstupků snadno odstranit nánosy vodního kamene.
Značkahansgrohe #ad
Výrobcehansgrohe #ad
Výška7.32
Délka7.83
Hmotnost0.02
Šířka3.94
Číslo dílu28535000
Modelka28535000
Záruka5 jahre garantie.

8. hansgrohe

#ad

Hansgrohe Crometta 85 úsporná ruční sprcha, 2 druhy proudu, chrom

#ad
hansgrohe #ad - Snadné čištění: vodní kámen lze odstranit jednoduchým otřením silikonovými tryskami na sprchové hlavici QuickClean. Rychlé nastavení proudu: přímo na sprchové hlavici otáčením tryskového skla.

Skvělý požitek z vody: druh proudu určuje průtok – 17 l/min při normálním proudu a 13 l/min u variostraktu při 3 barech. Díky vnitřnímu vedení vody se nezahřívá ani při dlouhém sprchování. Jednoduše našroubujte na standardní připojení sprchové hadice velikost G ½; DN15. Dva druhy proudu pro mnohostranný požitek ze sprchování: univerzálně použitelný normální paprsek a intenzivní variabilní paprsek.

Vhodné pro průtokové ohřívače: tato sprchová hlavice je mnohostranně použitelná. 5letá dobrovolná záruka výrobce na výrobek, který byl vyroben podle vysokých standardů kvality. Ergonomické: rukojeť příjemně padne do ruky.
Značkahansgrohe #ad
Výrobcehansgrohe #ad
Výška7.24
Délka2.76
Hmotnost0.45
Šířka3.35
Číslo dílu28562000
Modelka28562000
ZárukaZáruka 5 let.

9. hansgrohe

#ad

Hansgrohe Croma Select S ruční sprcha, 3 druhy sprchových proudů, bílá/chrom

#ad
hansgrohe #ad - Jednoduše našroubujte na stávající sprchovou hadici. Všestranný komfort sprchy se 3 různými druhy paprsků: Rain, IntenseRain, TurboRain. Zážitek ze sprchování: 110 mm velká sprchová hlavice hýčká rovnoměrným, bohatým proudem vody XXL Performance.

Vápno lze jednoduše setřít ze silikonových trysek na sprchové hlavici QuickClean. Potěšení ze sprchy stiskem tlačítka: jednoduše přepněte druhy paprsků pomocí uživatelsky přívětivého tlačítka Select. 5letá dobrovolná záruka výrobce na produkt, který byl vyroben podle nejvyšších standardů kvality. Ve všech součástech jsou zabudovány prémiové materiály – pro větší bezpečnost a udržitelnost v domácnosti. Ruční sprcha je použitelná ve sprše nebo vaně každé koupelny.
Značkahansgrohe #ad
Výrobcehansgrohe #ad
Výška8.31
Délka7.2
Hmotnost0.52
Šířka4.25
Číslo dílu26802400
Modelka26802400
ZárukaZáruka 5 let.

10. hansgrohe

#ad

Sprchová hlavice Hansgrohe Raindance Select S 120, dešťová sprcha

#ad
hansgrohe #ad - Ruční sprcha je vhodná pro použití s průtokovým ohřívačem. Tato ruční sprcha masíruje pokožku různými druhy proudu RainAir, rain a WhirlAir. Sprchová hlavice má průměr 125 mm. Ištění se díky funkci Antikalk Clean snadno podaří. Přepínání paprsku probíhá snadno pomocí tlačítka Select.
Značkahansgrohe #ad
Výrobcehansgrohe #ad
Výška6.3
Délka1.97
Hmotnost0.57
Šířka4.92
Číslo dílu26530400
Modelka26530400
Záruka5 jahre garantie.