Top 10 Hintergrundbeleuchtung Fernseher 75 Zoll – Interiérové LED pásky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Govee

#ad

Funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, neonový světelný pásek pro, RGBIC neonový LED pásek s ovládáním aplikací, Govee Neonový LED pásek 3 m, DIY tvarování, synchronizace hudby

#ad
Govee #ad - Trávíte s nimi fantastický čas. Iroké použití: govee home app vám nabízí vzrušující zážitek z osvětlení, 64 scénických režimů, 11 hudebních režimů, 16 milionů diy úprav, skupinové ovládání s jiným chytrým osvětlením Govee a sdílení komunity.

Na ohebném neonovém LED pásku lze zobrazit více barev najednou. Nekonečné možnosti: přidejte k dekoraci herny, obývacího pokoje, ložnice a svátků výrazný a přizpůsobitelný neonový LED pásek a zajistěte si vzrušující zážitek z DIY osvětlení. Efekty rgbic: dejte své fantazii volný průběh s technologií rgbic od govee. Pomocí dodaných 10 klipů a 10 šroubů lze neonový LED pásek jednoduše připevnit na stěnu. Vizualizujte svou hudbu: zvyšte svou party, do něhož je zabudován mikrofon pro rozpoznání hudby a herního zvuku a porovnávání s efekty, dobu hraní pomocí LED pásku, které reagují v reálném čase.

Kromě toho existují předdefinované, plynulé a živé světelné efekty. Užijte si v aplikaci govee home app více barev a funkcí, které vám pomohou vytvořit požadovanou atmosféru. Inteligentní ovládání: ovládejte neonový led pásek přes alexu, jako jsou diy a hudební režimy, Google Assistant.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.03
Číslo díluH61A03D1DE
ModelkaH61A03D1DE

2. Govee

#ad

Funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, 3 možnosti umístění, stmívatelná bílá pro TV a PC, WiFi TV podsvícení pro 45-70 palců s dvojitými světelnými perlami, Govee RGBIC LED Lightbar

#ad
Govee #ad - Použijte montážní držáky k montáži za televizor nebo je umístěte vedle televizoru. Více než 8 dynamických hudebních režimů: proměňte svou led lampu s hudebním režimem v aplikaci Govee Home App na taneční party. Použijte jej s aplikací govee home app pro dálkové ovládání světelných lišt nebo rozjasnění stěn přednastavenými scénami a hudebními režimy.

Jednoduché nastavení: světlo tv lze třemi způsoby přizpůsobit vašim požadavkům na osvětlení. Vyberte si z 8 různých hudebních režimů a vytvořte si pro ni živou party scénu. Synchronizace s TV obrazovkou pomocí funkce Dreamview. Propojte svůj tv lightbar s alexou a Google Assistantem a užívejte si hlasové ovládání hands-free. Inteligentní hlasové ovládání: použijte své hlasové asistenty k zapnutí a vypnutí světel pomocí funkce Smart Voice Control pro změnu scénických režimů a mnoho dalšího.

Vytvořeno pro váš televizor: probuďte k životu vaši zábavu, filmy, sport a hry s led diodami govee rgbiC TV. Světla lze postavit horizontálně i bez montážních úhelníků. Inteligentní lišta podporuje 16 milionů barev a 31 scénických režimů pro vytvoření veselého světla pro obývací pokoj, ložnici a dekorace. Efekt rgbic: světelná lišta govee rgbic reprodukuje dech beroucí segmentované barvy.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.45
Číslo díluH6046301DE
ModelkaH6046301DE

3. ETRLNXY

#ad

Synchronizace s hudbou, aplikace a dálkové ovládání, USB LED zabudované IC osvětlení pro TV, RGBIC LED pásek 2,5 m Dreamcolor LED podsvícení TV pro 32 až 55 palců televizorů Smart LED podsvícení

#ad
ETRLNXY #ad - Loveeecký efekt je Anter. Trojité ovládání stáhněte si aplikaci bluetooth tím, že v apple store nebo google play vyhledáte "duoco stripx", synchronizace hudby a nastavení časovače, jasu, běžet podle rychlosti efektu, můžete použít 213 režimů sledování dreamcolor, abyste pomocí aplikace odstranili LED Bluetooth LED tlačítka; Ovládací políčka se 3 tlačítky; IR dálkové ovládání s 24 tlačítky. Usb napájení, usb nabíječkou a lze jej použít pro všechny příležitosti, psací stůl, široce rozšířená, počítačem, jednoduchá instalace led podsvícení tv je napájeno usb konektorem např.

Synchronizace hudby v kombinaci se zabudovaným mikrofonem v ovládacím boxu nebo mikrofonu mobilního telefonu se televizní led pásek synchronizuje se zvukem; zapněte svůj oblíbený film a podsvícení LED mění barvy a rychlosti v rytmu, takže filmy a videa jsou ještě zábavnější; funkce časovače v aplikaci může 5V LED pásek zapnout a vypnout, užívejte si jej jednoduše inteligentním způsobem. Rgbic led podsvícení tv 2, 5 m dreamcolor led pásek s led sw2812 pro televizi o velikosti 32 – 55 palců; dvouvrstvá měď se používá k tomu, aby směs barev dreamcolour byla rovnoměrnější a jasnější; pokrývá 4 nebo více stran pro televizory menší než 43 palců; RGB LED pásek pokrývá 3 strany pro televizory větší než 43 palců; Dreamcolor.

Bezpečná a dlouhá životnost dvouvrstvá měď tv podsvícení provoz s napětím 5 v, měkké světlo a žádné oslnění; na desce plošných spojů se používá dvouvrstvá měď pro rovnoměrnější míchání barev; usb led pásek přes světlé 5050 led, velmi bezpečné; usb led pásek přes světlé 5050 LED, nepoškozuje váš televizor; a má funkci ukládání barev, vytváří velmi málo tepla, ochranu proti přebití, ochranu proti zkratu, měkké světlo a žádné oslnění; na desce plošných spojů se používá dvouvrstvá měď pro rovnoměrnější míchání barev; USB LED pásek přes světlé 5Dososososososlepší sytost barev a jas světla a delší životnost. Powerbankou, 5 metru lze volně ohýbat bez dalších led přípojek; 3M silné lepidlo zajišťuje, domácí kino, skříň atd. Flexibilní usb led pásek 2, jako je ložnice, že led pásek bude lépe připevněn k vašemu televizoru nebo počítači.
ZnačkaETRLNXY #ad
VýrobceETRLNXY #ad
Hmotnost0.33

4. Philips Hue

#ad

LED pásek Philips Hue Lightstrip Plus v4 2 m White and Colour Ambiance Smart LED sada s Bluetooth, funguje s hlasovými asistenty Alexa, Google Assistant a Apple HomeKit

#ad
Philips Hue #ad - Pro ovládání v celém domě: rozšiřte svůj systém pomocí Hue Bridge k dostání samostatně užijte si chytrý domov s mnoha funkcemi naplno. Prodloužení lightstrips v4 je možné pouze s rozšířeními generace V4.

Generace, echo Plus a Echo Show 2. Led pásek hue lightstrip v4 lze prodloužit až na 10 m. Generace. Samostatným předřadným přístrojem jsou svítidla, která lze rozložit, aby bylo možné samostatně zkontrolovat obsažené zdroje světla. Osobní nastavení osvětlení: vyberte si z 16 milionů barev nebo nejrůznějších tónů bílé, od chladného až po teplé světlo, abyste svému pokoji dodali požadovanou barvu.

Propojení se staršími verzemi zboží není kompatibilní. Inteligentní bluetooth osvětlení philips Hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3. Jednoduché nastavení přes bluetooth: led pásek hue lightstrip plus umístěte na libovolné místo, stáhněte si aplikaci Hue Bluetooth a už můžete světlo v místnosti ovládat nebo nastavit světelné scény. U tohoto výrobku se jedná o samostatný předřadný přístroj.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips Hue #ad
Výška0.22
Délka78.74
Hmotnost0.97
Šířka0.57
Číslo dílu8718699703424
Modelka929002269101

5. Govee

#ad

Na party, 5 m, na televizi, ovládání přes aplikaci, synchronizace hudby, 64 režimů scény, jako kuchyňská dekorace, změna barvy, na doma, LED pásek Govee, RGBIC LED pásek 5 m, ovládání segmentů, do ložnice

#ad
Govee #ad - Rgbic a ovládání segmentů: díky ic umí led světelný pásek govee RGBIC zobrazit několik barev na LED pásku. Vlastní režim: různé barvy led pásku govee 5m lze současně individuálně vytvořit z barevného kruhu a můžete tak nechat volný průběh své kreativitě a kombinovat nejrůznější efekty a barevné přechody.

V aplikaci je velký výběr hudebních režimů, citlivost, které lze nastavit, barvu automaticky a barevný kruh. Režim hudby: barva se automaticky mění podle zvuku. Segmenty pásku lze barvit. Funkce časovače: zapínání a vypínání led světla govee lze automaticky nastavit podle vašeho přednastaveného času, aby byl váš život pohodlnější.

64 režimů scény a stmívatelné: lze vybrat z více než 16 milionů barev a více než 64 scén a jas je nastavitelný od 0 do 100 % a je tak možné nastavit mnoho různých barevných kombinací pro každý různý vkus.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost0.68
Číslo díluH61253D2DE
ModelkaH61253D2DE

6. Govee

#ad

Světelný pásek s povrchovou úpravou synchronizovaný s hudbou, vhodný do domácnosti ložnice pro hraní her, ovládání aplikací, LED pásek Govee RGBIC Pro 5 m, střídání barev, Smart LED pásek funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant

#ad
Govee #ad - Uvolněte si ruce díky hlasovému ovládání přes hlasové asistenty Alexa a Google Assistant český jazyk nelze zaručit. Rozšířená synchronizace s hudbou: nechte svá světla reagovat v reálném čase na audio signál zachycený přes mikrofon v ovládacím boxu nebo ve vašem mobilu.

Změňte okamžitě atmosféru své ložnice, obývacího pokoje, emocích, kanceláře nebo jakékoli jiné místnosti prostým poklepáním. Patří k nim 16 milionů barev, živé scénické režimy, diy, časové plánování a skupinové ovládání či skvělé komunitní funkce. Pak je k dispozici ovládání aplikací český jazyk nelze zaručit. Ivé scénické efekty: 64+ přednastavených scénických režimů založených na přírodě, dovolené a životu. Vyberte si z 11 různých efektů s funkcemi přizpůsobení pro vzhled a atmosféru přesně podle vašich představ.

Nastavte živé, uživatelem definované barvy na světelném pásku s lesklou povrchovou úpravou. Ovládání aplikací a hlasem český jazyk nelze zaručit: díky wi-fi i bluetooth navážete rychlé a stabilní spojení s aplikací govee Home český jazyk nelze zaručit. Vícebarevný rgbic: na rozdíl od rgb můžete díky našim ic čipům zobrazit několik barev současně na jednom LED pásku. Aplikace má mnoho funkcí: propojte led pásek s aplikací govee home a objevte vysoce užitečné funkce.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost1.04
ModelkaH619A

7. Lepro

#ad

IP20 LED pásek, stmívatelný, 300 LED, LED pásek studená bílá 6000 K, bílá flexibilní DIY lišta, Lepro LED pásek studená bílá 5 m, LED světelný pásek se síťovým zdrojem pro dekoraci, 12 V samolepicí

#ad
Lepro #ad - Plug and Play, vč. Pozor: k dispozici pouze s vlastním ovládáním stmívání Lepros. Odříznutý díl se již nepoužívá! bezpečné, žádné blikání a žádné znečištění. Střevo oxidu uhličitého, žádné záření, s dlouhou životností a ekologické: je na dotek a bez nebezpečí, díky čemuž je mnohem odolnější.

Světelný led pásek má oboustrannou lepicí pásku a 6 klipů, suchý povrch a začněte s používáním. Mnohostranně použitelný: perfektní led světelný řetěz se hodí do obývacího pokoje, kuchyně, skříně, TV pozadí, ložnice, stropu, zrcadla, jídelny, schodiště, na party nebo svatby atd. Design řezu: led světelný pásek lze u měděných značek zkrátit na požadovanou délku. Snadná instalace: s autentickým silným lepidlem 3m, proto velmi dobře drží.

Upozornění: lze použít pouze část zkráceného LED pásku, který je také připojen k ovladači. 10 – 100% stmívatelný jas: s vypínačem stmívače můžete led pásek nastavit na libovolný jas, přímo zapnout/vypnout. Položte led pásek na čistý, silnou viskozitou a pevnější přilnavostí. Síťového zdroje, aniž byste museli platit další příslušenství. Led pásek má odvod tepla, stmívače, lepší led a materiál.
ZnačkaLepro #ad
VýrobceLE #ad
Výška0.08
Délka196.85
Hmotnost0.4
Šířka0.31
Číslo dílu4100067-DW-EU-NF-a
Modelka4100067-DW-EU-NF-a
Záruka2 roky záruka.

8. Govee

#ad

Pro TV, 2 m Bluetooth LED pásky regulovatelné pomocí aplikace, synchronizace s hudbou, LED podsvícení TV, PC, Govee RGBIC LED pásek, dekorace, USB provoz, party

#ad
Govee #ad - Pomocí kontrolního boxu můžete LED pásek jednoduše zapnout/vypnout. Na jednom světelném pásku lze zobrazit několik barev současně. Přizpůsobení jasu, změna barvy, nastavení časovače, lze provést pomocí aplikace Govee Home.

Toto podsvícení led TV se může synchronizovat s hudbou. Režim hudby: spektrum se světlem a barvami se díky integrovanému mikrofonu automaticky přizpůsobí okolnímu hluku. S režimem diy si můžete vybrat a aplikovat barvy z oblíbených fotografií. Snadná instalace: světelný pásek se snadno instaluje na zadní stranu televizoru a je dodáván se silným lepidlem a upevňovacími svorkami, díky kterým se snadno nespadne.

Praktická aplikace govee home app: několik scénických režimů na výběr v aplikaci, západ slunce, např. Ráno, film, chodit s někým, romantické, blikání, světlo svíček atd. Flexibilní ovládání: všechna nastavení, např. Dobrý vánoční dárek pro interiér a party. Ideální pro vánoční dekorace uvnitř. Světelné efekty rgbic: díky přidaným ic klipům lze led pásek ovládat segmentovaně.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost0.42
Číslo díluH61020A1DE
ModelkaH6102

9. Philips Hue

#ad

929002994901, Philips Hue Gradient Ambiance LED Lightstrip 2 m základna, bílá

#ad
Philips Hue #ad - Generace. Generace, echo Plus a Echo Show 2. Hue bridge je nutný. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti G.

Gradient lightstrip září ve více barvách současně. Inteligentní bluetooth osvětlení od philips Hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3. S barevnými přechody a flexibilním designem nabízí světelný pásek Philips Hue Ambiance Gradient výkonnou směs barevného světla pro každou místnost ve vašem domě. Integrované ovládání leD Bluetooth přes aplikaci pomocí aplikace nebo jazyka. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Včetně 1 x 2m lightstrip, 1 síťového zdroje, 1 x síťového kabelu, 1 x připojovací krabice.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška0.3
Délka0.59
Hmotnost0.93
Šířka78.74
Číslo dílu929002994901
Modelka929002994901
Záruka2 roky výrobce.

10. Nexlux

#ad

DIY-Farben, 4,5 m, TV-LED für Gaming-Lichter, schnelle Installation, einfache App-Steuerung für große TV-/Monitor-Hintergrundbeleuchtung, LED-Leuchten für Fernseher

#ad
Nexlux #ad - Tanz zu musik: mit einem hochempfindlichen mikrofon synchronisiert sich die lichtleiste mit Musik und Ton. Bringt ihnen ein extrem dynamisches und immersives Fernsehen / Spielerlebnis. Vielseitig einsetzbar: nexlux usb-led-lichtstreifen können auch an jedem ort verwendet werden. Der mini-empfänger kann gut hinter Ihrem Fernseher versteckt werden.

Bunte lichter ändern die farben und blinkende Geschwindigkeit mit Rhythmus und Melodie, so dass es ideal für Partys, Halloween, romantische Heimkino, Weihnachtsfeiertagsdekoration ist. Sicher zu bedienen: 4, 7 m lange tv-hintergrundbeleuchtung ist lang genug, um jede seite ihres fernsehers zu beleuchten. Schnallen-clips sorgen dafür, dass der LED-Streifen besser an Ihrem TV-Streifen befestigt werden kann und besser an Ihrem Fernseher befestigt wird. Kann von allen geräten mit 5-v-usb-anschluss betrieben werden, Laptop, wie Ihrem Computer, Desktop, Auto-Ladegerät oder iPhone/Android-Wandladegerät. Timer-funktion auf der app "LotusLanternX" spart Ihre Zeit, die Lichtleiste ein- und auszuschalten.

Problemlose app: nach dem herunterladen der app schalten sie bluetooth ein und die App wird automatisch mit Ihrem Handy verbinden, dann werden Sie die TV-Hintergrundbeleuchtung von überall ohne Entfernungsbegrenzung steuern. Ein tolles geschenk für Ihre Familie und Freunde. Usb-betrieben: nexlux tv-hintergrundbeleuchtung ohne eckkabel ist geeignet für 152, 4–190, 5 cm große Fernseher, die Ermüdung der Augen reduzieren und Ihnen ein lebendiges und immersives Fernsehen ermöglichen. Usb-betriebene Lichtleiste kann einfach hinter dem Fernseher installiert werden.
ZnačkaNexlux #ad
VýrobceNexlux #ad
Hmotnost0.02
Číslo díluYPL0089