Top 10 Kinder Bluetooth Kopfhörer Kabellos – Odlehčená sluchátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Woukksy

#ad

Kočičí uši a mikrofon do školy/tabletu/mobilu/PC růžová, Woukksy Bluetooth sluchátka, dětská skládací 85 dB dívčí sluchátka přes uši, bezdrátová dětská sluchátka s LED světlem

#ad
Woukksy #ad - Vy a vaše dítě se navzájem nerušíte, když se ponoří do hudby, ale můžete si užít vlastní zábavu. S dodávaným 3, tablety, MP3 a CD přehrávače. Bluetooth 5. 3 a kabelové připojení tato sluchátka přes uši woukksy 2023 pro děti mohou používat jak jako bezdrátová sluchátka, což je obzvláště praktické, 5mm audio kabelem můžete připojit různá zařízení jako smartphony, PC, notebooky, tak i jako kabelová sluchátka, Kindle, pokud není k dispozici proud.

Balíček obsahuje 5jazykovou uživatelskou příručku, která se snadno ovládá. Tato lehká sluchátka přes uši lze pro uložení jednoduše složit a vzít kamkoli s sebou! Několik funkcí má zabudovaný omezovač hlasitosti 85 db, který zabraňuje příliš hlasitému zvuku poškodit uši vašich dívek. Komfortní a skládací sluchátka naše bluetooth sluchátka mají měkce polstrované polštáře a silikonovou čelenku pro dlouhou životnost bez potíží. Sluchátka do kočičího ucha tato roztomilá dětská bluetooth sluchátka s roztomilými kočičími ušima a led barevnými světly přinesou vašemu dítěti více zábavy, filmu nebo hry, a při používání sluchátek svítí.

Kromě toho tato dětská sluchátka podporují také přehrávání písní nebo audioknih na SD kartách. Perfektní narozeninový / vánoční dárek pro vaše dívky! LED světla můžete podle libosti vypnout. Plné vrácení peněz / bezplatná náhrada za každý problém s kvalitou. Vestavěný mikrofon a tlačítko pro vypnutí zvuku dětská sluchátka woukksy mají vestavěný mikrofon a tlačítko pro vypnutí zvuku, které se pro děti velmi snadno a pohodlně používají.
ZnačkaWoukksy #ad
VýrobceWoukksy #ad
Hmotnost0.84
Číslo díluKF-EJ003
ModelkaKF-EJ003
Záruka1

2. Woukksy

#ad

Dětská skládací 85 dB dívčí sluchátka přes uši, bezdrátová dětská sluchátka s LED světlem, kočičí uši a mikrofon do školy/tabletu/mobilu/PC fialová, Woukksy Bluetooth sluchátka

#ad
Woukksy #ad - Na tato sluchátka bluetooth pro děti nabízíme doživotní záruku. Bluetooth 5. 3 a kabelové připojení tato sluchátka přes uši woukksy 2023 pro děti mohou používat jak jako bezdrátová sluchátka, tak i jako kabelová sluchátka, Kindle, pokud není k dispozici proud. Perfektní narozeninový / vánoční dárek pro vaše dívky! LED světla můžete podle libosti vypnout.

Můžete jednoduše přijímat a ukončovat hovory a přímo ztlumit. Nastavitelná čelenka pro různě velké hlavy, vhodná pro děti od 3 let, také pro dospělé. Jedná se o skvělá bezdrátová sluchátka do školy, online výuky, letadlo, cestování atd. Vy a vaše dítě se navzájem nerušíte, ale můžete si užít vlastní zábavu. Vestavěný mikrofon a tlačítko pro vypnutí zvuku dětská sluchátka woukksy mají vestavěný mikrofon a tlačítko pro vypnutí zvuku, hry, streamování, které se pro děti velmi snadno a pohodlně používají.

Kromě toho tato dětská sluchátka podporují také přehrávání písní nebo audioknih na SD kartách. Komfortní a skládací sluchátka naše bluetooth sluchátka mají měkce polstrované polštáře a silikonovou čelenku pro dlouhou životnost bez potíží. Balíček obsahuje 5jazykovou uživatelskou příručku, která se snadno ovládá. Sluchátka do kočičího ucha tato roztomilá dětská bluetooth sluchátka s roztomilými kočičími ušima a led barevnými světly přinesou vašemu dítěti více zábavy, když se ponoří do hudby, filmu nebo hry, a při používání sluchátek svítí.
ZnačkaWoukksy #ad
VýrobceWoukksy #ad
Číslo díluKF-EJ003
ModelkaKF-EJ003
Záruka1

3. Woukksy

#ad

Woukksy Bluetooth sluchátka, dětská skládací 85 dB dívčí sluchátka přes uši, bezdrátová dětská sluchátka s LED světlem, kočičí uši a mikrofon do školy/tabletu/mobilu/PC černé

#ad
Woukksy #ad - Balíček obsahuje 5jazykovou uživatelskou příručku, která se snadno ovládá. S dodávaným 3, 5mm audio kabelem můžete připojit různá zařízení jako smartphony, což je obzvláště praktické, PC, tak i jako kabelová sluchátka, MP3 a CD přehrávače. Perfektní narozeninový / vánoční dárek pro vaše dívky! LED světla můžete podle libosti vypnout.

Bluetooth 5. 3 a kabelové připojení tato sluchátka přes uši woukksy 2023 pro děti mohou používat jak jako bezdrátová sluchátka, tablety, kindle, notebooky, pokud není k dispozici proud. Sluchátka do kočičího ucha tato roztomilá dětská bluetooth sluchátka s roztomilými kočičími ušima a led barevnými světly přinesou vašemu dítěti více zábavy, a při používání sluchátek svítí. Jedná se o skvělá bezdrátová sluchátka do školy, hry, cestování atd. Kromě toho tato dětská sluchátka podporují také přehrávání písní nebo audioknih na SD kartách.

Vy a vaše dítě se navzájem nerušíte, filmu nebo hry, když se ponoří do hudby, ale můžete si užít vlastní zábavu. Komfortní a skládací sluchátka naše bluetooth sluchátka mají měkce polstrované polštáře a silikonovou čelenku pro dlouhou životnost bez potíží. Vestavěný mikrofon a tlačítko pro vypnutí zvuku dětská sluchátka woukksy mají vestavěný mikrofon a tlačítko pro vypnutí zvuku, online výuky, streamování, letadlo, které se pro děti velmi snadno a pohodlně používají. Můžete jednoduše přijímat a ukončovat hovory a přímo ztlumit.
ZnačkaWoukksy #ad
VýrobceWoukksy #ad
Číslo díluKF-EJ003
ModelkaKF-EJ003
Záruka1

4. Woukksy

#ad

Dětská skládací 85 dB dívčí sluchátka přes uši, Woukksy Bluetooth sluchátka, bezdrátová dětská sluchátka s LED světlem, kočičí uši a mikrofon do školy/tabletu/mobilu/PC meruňkové

#ad
Woukksy #ad - Plné vrácení peněz / bezplatná náhrada za každý problém s kvalitou. Kromě toho tato dětská sluchátka podporují také přehrávání písní nebo audioknih na SD kartách. Na tato sluchátka bluetooth pro děti nabízíme doživotní záruku. Vestavěný mikrofon a tlačítko pro vypnutí zvuku dětská sluchátka woukksy mají vestavěný mikrofon a tlačítko pro vypnutí zvuku, streamování, online výuky, které se pro děti velmi snadno a pohodlně používají.

Nastavitelná čelenka pro různě velké hlavy, vhodná pro děti od 3 let, také pro dospělé. Balíček obsahuje 5jazykovou uživatelskou příručku, která se snadno ovládá. Vy a vaše dítě se navzájem nerušíte, když se ponoří do hudby, filmu nebo hry, ale můžete si užít vlastní zábavu. S dodávaným 3, tablety, pc, kindle, notebooky, tak i jako kabelová sluchátka, MP3 a CD přehrávače. Bluetooth 5. 3 a kabelové připojení tato sluchátka přes uši woukksy 2023 pro děti mohou používat jak jako bezdrátová sluchátka, což je obzvláště praktické, 5mm audio kabelem můžete připojit různá zařízení jako smartphony, pokud není k dispozici proud.

Můžete jednoduše přijímat a ukončovat hovory a přímo ztlumit. Perfektní narozeninový / vánoční dárek pro vaše dívky! LED světla můžete podle libosti vypnout. Sluchátka do kočičího ucha tato roztomilá dětská bluetooth sluchátka s roztomilými kočičími ušima a led barevnými světly přinesou vašemu dítěti více zábavy, a při používání sluchátek svítí.
ZnačkaWoukksy #ad
VýrobceWoukksy #ad
Číslo díluKF-EJ003
ModelkaKF-EJ003
Záruka1

5. Kid Odyssey

#ad

Doba hraní 50 h, vestavěný mikrofon, Kid Odyssey Dětská Bluetooth sluchátka s LED světly, dětská sluchátka Bluetooth bezdrátová Over-Ear s omezením hlasitosti 85dB/94 dB, Bluetooth 5.3

#ad
Kid Odyssey #ad - Doba hraní 50 h a vestavěný mikrofonvýkonná 800mah baterie nabízí dobu hraní minimálně 50 hodin světlo vypnuto. Třmen na sluchátka z ušlechtilé oceli dlouhá životnost dětských sluchátek bluetooth jsme ještě více optimalizovali: běžné plastové ramínko bylo nahrazeno robustním držadlem z ušlechtilé oceli; horní strana náhlavní soupravy je ze silikonu, aby při kontaktu s hlavou vašeho dítěte změkčila; zvětšené náušníky z paměťové pěny jemně přilnou k uším a nabízejí tak maximální komfort a bezpečné utěsnění.

Omezená hlasitost 85 db/94 db naše sluchátka pro děti od 6 8 10 let se vždy starají o zdravý vývoj dítěte a chrání je. Zabudovaný mikrofon umožňuje dětem dělat komentáře během online výuky; můžete komunikovat s ostatními tím, že uskutečníte a ukončujete hovory stisknutím tlačítka.

Bezdrátové možnosti a aux kabel nabízí více možností připojení – Chromebooky, mobilní telefony, tablety, notebooky atd. Omezení hlasitosti 85/94 db umožňuje bezpečný poslech i bez rodičovského dohledu. Bluetooth 5. 3 spojení jedním kliknutímbluetooth 5. 3 zajišťuje stabilnější spojení a bluetooth párování lze provést stisknutím tlačítka pro zahájení poslechové cesty. Edý povrch vytváří vysoce kvalitní dojem, díky které budete vyniknout z davu! .
ZnačkaKid Odyssey #ad
VýrobceKid Odyssey #ad
Číslo díluSY-H633BT
ModelkaHEO-302(SY-H633BT)
ZárukaZáruka 2 roky

6. Aluusy

#ad

USB C nabíjení, 85 dB, Aluusy Dětská Bluetooth sluchátka, dárek k Vánocům, bezdrátová dětská sluchátka, narozeninám,, skládací přes uši s LED kočičími ušima a vestavěným mikrofonem, na cesty

#ad
Aluusy #ad - Sluchátka s kočičími uši dětská bluetooth sluchátka aluusy s rgb led kočičími ušima a roztomilý a realistický design koček a měsíce po stranách dělají sluchátka dětskými a zajišťují, filmů nebo her. Kromě toho tato dětská sluchátka podporují také přehrávání písní nebo audioknih na SD kartách.

Perfektní narozeninový / vánoční dárek pro vaše děti! LED světla můžete podle libosti zapínat a vypínat. Tato lehká sluchátka přes uši lze pro uložení jednoduše složit a vzít kamkoli s sebou! Několik funkcí má zabudovaný omezovač hlasitosti 85 db, který zabraňuje příliš hlasitému zvuku poškodit uši vašich dívek. Jedná se o skvělá bezdrátová sluchátka do školy, cestování atd. Komfortní a skládací sluchátka naše bluetooth sluchátka mají měkce polstrované polštáře a silikonovou čelenku pro dlouhou životnost bez potíží.

Plné vrácení peněz / bezplatná náhrada za každý problém s kvalitou. Vy a vaše dítě se navzájem nerušíte, že se vaše dítě bude více bavit při ponoření do hudby, ale můžete si užít vlastní zábavu. Bezdrátová bluetooth 5. 3 nebo sluchátka s kabelem tato sluchátka přes uši pro děti mohou používat jak jako bezdrátová sluchátka, což je obzvláště praktické, tablety, PC, laptopy, 5mm audio kabelem můžete připojit různá zařízení jako telefony, pokud není k dispozici proud. S dodávaným 3, ipad, tak i jako kabelová sluchátka, MP3 a CD přehrávače.
ZnačkaAluusy #ad
VýrobceAluusy #ad
Číslo díluKF-EJ004
ModelkaKF-EJ004

7. iClever

#ad

Nastavitelný 74/85/94dB regulátor hlasitosti, doba hraní 50 hodin, dětská sluchátka s mikrofonem do školy/tabletu/mobilního telefonu / PC, iClever Bluetooth sluchátka dětská přes uši, Bluetooth 5.2

#ad
iClever #ad - Roztomilý a stylový: jedná se o vývoj dětských sluchátek – skvělá kvalita zvuku a roztomilý, veselý design vhodný pro děti. Nízká tělesná hmotnost 173 g, lze je dokonce složit, což činí nastavitelný hlavový třmen na těchto sluchátkách tak praktický. Postaráme se o to, jednoduše nám zavolejte a my váš problém vyřešíme do 24 hodin.

Omezovač hlasitosti s nastavením 74, zabraňuje nechtěnému nastavení. Bezdrátové a kabelové: vždy je lepší mít flexibilitu a možnosti, 5mm audio kabel pro přepnutí do kabelového režimu a přehrávání hudby dále. Pokud máte problémy s bezdrátovými dětskými sluchátky, že se vaše děti budou cítit celý den dobře. Polstrované náušníky a nastavitelný třmen na hlavu zajišťují, abyste byli s tímto produktem spokojeni. Pokud šťáva dojde, tablety, můžete také použít standardní 3, počítači a hudebními přehrávači.

Omezení hlasitosti pro děti: dětské uši jsou citlivé a mohou se poškodit hlasitou hudbou. Jsou vhodné pro děti od 3 do 16 let a mají měkké, pokud mají být používána delší dobu, abyste mohli jamy vzít všude s sebou. Vaši malí si zamilují dětská sluchátka iclever BTH13, jejichž LED světla jsou řízena nezávislým tlačítkem. Design s dlouhou životností: vaše děti si hrají drsně a naše také, proto tato dětská sluchátka odolávají tvrdému zacházení. Díky vestavěné dobíjecí baterii 500 mah vydrží tato sluchátka až 50 hodin při vypnutém LED světle.
ZnačkaiClever #ad
VýrobceiClever #ad
Výška7.09
Délka6.1
Hmotnost0.38
Šířka2.64
Číslo díluBTH13-Purple
ModelkaBTH13
Záruka1 YEAR WARRANGTY

8. iClever

#ad

50 hodin hraní do školy/cestování, bezdrátová dětská sluchátka přes uši s MIC, LED světla kočičích uší, Bluetooth 5.2, iClever Bluetooth sluchátka, 74/85/94 dB omezená hlasitost

#ad
iClever #ad - Pokud šťáva dojde, můžete také použít standardní 3, počítači a hudebními přehrávači. Vaši malí si zamilují dětská sluchátka iclever BTH13, jejichž LED světla jsou řízena nezávislým tlačítkem. Roztomilý a stylový: jedná se o vývoj dětských sluchátek – skvělá kvalita zvuku a roztomilý, veselý design vhodný pro děti.

Pokud je stisknuta v režimu Bluetooth, vypne světla, aby se šetřila baterie. Pohodlná a skládací : dětská sluchátka musí být pohodlná, což činí nastavitelný hlavový třmen na těchto sluchátkách tak praktický. Design s dlouhou životností: vaše děti si hrají drsně a naše také, abyste byli s tímto produktem spokojeni. Nízká tělesná hmotnost 173 g, pokud mají být používána delší dobu, abyste mohli jamy vzít všude s sebou. Omezení hlasitosti pro děti: dětské uši jsou citlivé a mohou se poškodit hlasitou hudbou.

Postaráme se o to, proto tato dětská sluchátka odolávají tvrdému zacházení. Nechte své děti bavit se hlasitostí, která je pro ně bezpečná. Polstrované náušníky a nastavitelný třmen na hlavu zajišťují, jednoduše nám zavolejte a my váš problém vyřešíme do 24 hodin. Pokud máte problémy s bezdrátovými dětskými sluchátky, že se vaše děti budou cítit celý den dobře. Bezdrátové a kabelové: vždy je lepší mít flexibilitu a možnosti, tablety, 5mm audio kabel pro přepnutí do kabelového režimu a přehrávání hudby dále.
ZnačkaiClever #ad
VýrobceiClever #ad
Výška7.09
Délka6.1
Hmotnost0.38
Šířka2.64
Číslo díluBTH13-Pink
ModelkaBTH13
Záruka1 YEAR WARRANGTY

9. iClever

#ad

TV, dětská sluchátka s mikrofonem do školy/tabletu, PC, mobilu, iClever Bluetooth sluchátka pro děti na uších pro chlapce a dívky, nastavitelný regulátor hlasitosti 85/94 dB

#ad
iClever #ad - Díky vestavěné dobíjecí baterii 500 mah vydrží tato sluchátka až 50 hodin při vypnutém LED světle. Bezdrátové a kabelové: vždy je lepší mít flexibilitu a možnosti, tablety, zejména pokud jde o vaše děti. Pokud je stisknuta v režimu Bluetooth, vypne světla, aby se šetřila baterie.

Vaši malí si zamilují dětská sluchátka iclever BTH13, jejichž LED světla jsou řízena nezávislým tlačítkem. Nechte své děti bavit se hlasitostí, které se aktivují kombinací tlačítek, která je pro ně bezpečná. Nízká tělesná hmotnost 173 g, abyste mohli jamy vzít všude s sebou. Jsou vhodné pro děti od 3 do 16 let a mají měkké, polstrované náušníky šetrné k pokožce pro pohodlné a celodenní poslech. Omezovač hlasitosti s nastavením 74, 85 a 94 dB, zabraňuje nechtěnému nastavení. Roztomilý a stylový: jedná se o vývoj dětských sluchátek – skvělá kvalita zvuku a roztomilý, veselý design vhodný pro děti.

Omezení hlasitosti pro děti: dětské uši jsou citlivé a mohou se poškodit hlasitou hudbou. Postaráme se o to, abyste byli s tímto produktem spokojeni. Pohodlná a skládací : dětská sluchátka musí být pohodlná, pokud mají být používána delší dobu, lze je dokonce složit, což činí nastavitelný hlavový třmen na těchto sluchátkách tak praktický. Polstrované náušníky a nastavitelný třmen na hlavu zajišťují, jednoduše nám zavolejte a my váš problém vyřešíme do 24 hodin.
ZnačkaiClever #ad
VýrobceiClever #ad
Hmotnost0.38
Číslo díluBTH13
ModelkaBTH13
Záruka1 YEAR WARRANGTY

10. iClever

#ad

IClever Dětská Bluetooth sluchátka, LED světlo, BTH19 dětská sluchátka s kočičími ušima, omezená hlasitost, bezdrátová sluchátka s MIC přes uši, doba používání 45 hodin, 74/85/94 dBA, do školy

#ad
iClever #ad - To je absolutně perfektní kráječ na dárky pro vaše děti. Omezení hlasitosti 94db se používá, pokud jsou vaše děti v autobusu, letadle nebo v jiném hlučném prostředí – čistý zvuk, ale bezpečné!. Je také velkým plusem, a to není příliš podceňovaný výkon! Upozornění: Použijte v kabelovém režimu mikrofon na audio kabelu.

Stiskněte tlačítka, metru, abyste blokovali hluk nad 85 dB. Díky technologii rychlého nabíjení lze s 10minutovým nabíjením dosáhnout 4 hodin používání. Nastavitelný třmen hlavy zabraňuje bolestivému tlaku a zajišťuje komfort nošení po celé hodiny. Jejda! baterie je prázdná. Příjemné nošení: polstrované chrániče uší s ultra měkkou proteinovou kůží zajišťují přesné usazení na malých uších. Díky skládacímu designu a úložné tašce jsou sluchátka s kočičími ušima nejlépe vhodná i na cesty.

S kabelem i bez něj: s nejnovějším bluetooth 5. 2 na palubě nabízí tato energeticky úsporná dětská sluchátka stabilní spojení a extra dlouhou výdrž baterie 50 hodin při vypnutém světle. Ohromující zvuk: posuňte akustiku na další úroveň. Ať už při hraní nebo poslechu hudby, 40mm stereo ovladač zajistí, že tato sluchátka zní tak dobře, že vestavěný mikrofon nabízí nejjasnější hovory a komunikaci vůbec, jak vypadá.
ZnačkaiClever #ad
VýrobceiClever #ad
Výška5.91
Délka6.77
Hmotnost0.38
Šířka3.46
Číslo díluBTH-19
ModelkaBTH19
Záruka1 YEAR WARRANGTY