Top 10 Küchenschränke – Stropní svítidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Liakai

#ad

Loevschall LED svítidlo pod linku | LED stropní svítidlo do kuchyně | LED bodová sada 3 ks | vestavná svítidla bílá, 2 W | trojúhelníková LED lampa | moderní kuchyňské osvětlení

#ad
Liakai #ad - Led světlo s vysokou hodnotou CRI znamená, že světlo reprodukuje barvy co nejpřirozeněji. Tlačítko zapnutí/vypnutí na hlavním místě, které ovládá všechna bodová světla současně. Vysoce kvalitnÍ ocel - exkluzivní výraz s materiálem z kartáčované oceli.

Funguje jako přídavná ovládací funkce a hodí se zejména tehdy, když není nástěnný spínač poblíž. Perfektní stropní svítidlo led svítidlo k dovybavení v kuchyních, domácích prostorách nebo vitrínách. Propůjčuje krásný integrovaný vzhled, protože trojúhelník je zcela zasunut a dráty proto nejsou vidět.

Koncipováno tak, aby při montáži svítidla nebyly vidět žádné montážní držáky. Trojúhelníkové stropní led svítidlo ploché – díky tvaru trojúhelníku je světlo lehce nakloněné, čímž se světlo dále vpředu dopadá na desku stolu a zajišťuje dobře vycentrované světlo. VysokÁ cri-hodnota – emerald má vysokou hodnotu cri více než 90 .
ZnačkaLiakai #ad
VýrobceLoevschall #ad
Hmotnost1.7
Číslo díluEmerald 3-kit, alu
ModelkaEmerald 3-kit, alu

2. SIBI LIGHTING

#ad

Neutrální bílá, 41 cm, kuchyňské světlo, světelná lišta s bezkontaktním senzorem, pracovní stůl, osvětlení pod kuchyňskou linku, 473 lm,, Stmívatelné LED svítidlo SIBI, regály, LED lišta pro skříně

#ad
SIBI LIGHTING #ad - Neoslňující osvětlení naše led kuchyňské podhledové svítidlo zajišťuje příjemné osvětlení šetrné pro oči. Aktivace gesta rukou už žádné hledání spínačů. Vychutnejte si pohodlí intuitivního ovládání světla. Funkce paměti Žádné opětovné nastavení. Naše lampa pod skříňku má integrovaný ruční senzor gest, pomocí kterého můžete světla snadno zapínat a vypínat jednoduchým máváním rukou.

Umístěte ruku pod senzor a jas světla upravte podle svých potřeb. Ať už potřebujete měkké okolní světlo nebo jasné osvětlení, naše svítidlo nabízí požadovanou flexibilitu. Vychutnejte si konzistentní osvětlení, aniž byste museli provádět manuální úpravy. Přizpůsobení jasujednoduše si přizpůsobte svůj zážitek z osvětlení. Iroké použitísibi led podhledové svítidlo se zásuvkou vyzařuje 473 lumenů, prádelny, pracovního stolu, neutrální bílé světlo s 4000 K, psacího stolu, kanceláře, včetně kuchyně, spíže, garáže, které lze použít v mnoha prostředích, skříně a dalších.

Díky speciální technologii je světlo rovnoměrně rozloženo, aniž by docházelo k rušivým oslňujícím efektům. Toto osvětlení skříně si pamatuje vaše předchozí nastavení jasu a zajišťuje, které odpovídá vašim preferencím, že se světla při každé aktivaci vrátí na požadovanou úroveň. Vychutnejte si efektivní osvětlení, které chrání vaše oči a zlepšuje váš výhled.
ZnačkaSIBI LIGHTING #ad
VýrobceSIBI LIGHTING #ad
Výška1.57
Délka16.54
Hmotnost0.33
Šířka1.77
Číslo díluGG111-01
ModelkaGG111
ZárukaZáruka výrobce 24 měsíců od data nákupu.

3. OUILA

#ad

Schodiště, zavazadlový, světelná lišta USB se senzorem pro šatní skříň, osvětlení skříně, Kuchyňské LED osvětlení skříně, 2 kusy, spodní skříňku, vnitřní baterie, teplá bílá s detektorem pohybu

#ad
OUILA #ad - 4 režimy osvětlení ①režim noční detekce : osvětlení skříně se zapne pouze tehdy, lampa s detektorem pohybu uvnitř se nezapne, pokud je k dispozici dostatek světla. Multi pŮsob – toto noční světlo s detektorem pohybu má kvalitní hliníkové pouzdro, kuřecím vozíku, spíži pro případ nouze, ve sklepech, garáž, v oddíle, a je mnohem odolnější a stylové než levné plastové světlo do skříně, ve sklepech, ve sklepech, takže je perfektní volbou pro použití v podkroví, v dětském pokoji, které má lepší výkon odvádění tepla, v zásuvce, ve sklepech, ve sklepě, ve stodstavci, skleníku, ve sklepě, ve sklepech, ve skladu.

Sada led osvětlení skříně se dodává se 4 nano-lepicími magnetickými proužky. Magnetické proužky můžete připevnit na podporu osvětlení skříně na jakémkoli nežehlitelném povrchu. Energeticky úsporné úsporné úsporné indukční Funkce zajišťuje dlouhou životnost osvětlení skříně.

Upupupup. Noční světlo s detektorem pohybu a baterií lze použít ve skříních, chodbách, šetří energii a přináší vaší rodině bezpečnost ve tmě. Režim detekce dne : ať už je ve dne nebo v noci, jakmile je detekován pohyb, když je v tmavém prostředí rozpoznána osoba, zapne se podhledové LED světlo. Pokud je nutné světlo ve skříni nabít, můžete led osvětlení skříně jednoduše vyjmout z magnetického nebo železného povrchu a znovu nainstalovat. Osvětlení skříně vydává barevnou teplotu 3000 k, šatních skříních nebo jako nouzové nebo schodišťové světlo, světlo je měkké a nedráždí vaše oči.
ZnačkaOUILA #ad
VýrobceOUILA #ad
Výška0.55
Délka9.06
Hmotnost0.28
Šířka1.38
Číslo díluGLS-C002
ModelkaGLS-C002

4. CHENBEN

#ad

2 kusy LED světel s detektorem pohybu, 40 cm, kuchyně, 73 LED diod, USB dobíjecí 6500 K, CHENBEN LED lepicí lampa, vhodné pro schodiště, LED osvětlení kuchyňské skříňky, garáže atd., chodby, skříně

#ad
CHENBEN #ad - Může být. Vylepšený senzor pohybu: podlinkové svítidlo v kuchyni má 2 pracovní režimy, automaticky se rozsvítí a po asi 20 sekundách se vypne, 1 režim konstantního světla: světlo pod skříňku je vždy zapnuté; 2 Režim senzoru: Když světlo s pohybovým čidlem rozpozná lidský pohyb v rozmezí 3 – 5 m/120 °, čímž se efektivně šetří proud.

Vhodné pro montáž do dílen, schodů atd. Chenben after-sales-service: tato sada obsahuje 1 světlo aktivované pohybem 24 × 4 × 1 cm, můžete se na nás obrátit, 1 usb datový kabel a 2 magnety. Pokud máte po obdržení nebo použití led osvětlení skříně problémy, slibujeme, že se k vám do 12 hodin ozveme a poskytneme Vám náhradu! Světlé světlo pod skříňku: 73 led, schodiště, kempování, až 240 lm, noční stolek, dodá vašemu velkému domu brilanci, skříně, kuchyně, doporučeno pro skříně, do zavazadlového prostoru atd.

Snadná instalace : led podhledové svítidlo s vestavěným magnetem, prádelen, knihoven, zásuvek, snadná instalace, garáží, umyvadel, chodeb, není nutné žádné nářadí pro nabíjení a vybíjení. Při plném nabití může náš senzor pohybu pro osvětlení šatny vydržet 5–8 hodin v režimu konstantního světla a přibližně 1 měsíc v režimu pohybového senzoru. Lze jej nasávat na povrch každého železného výrobku a lze jej kdykoli snadno sejmout. Dobíjecí led světlo: 40 cm led osvětlení spodní skříňky s vestavěnou velkou kapacitou 1500 mah, lze nabíjet během osvětlení.
ZnačkaCHENBEN #ad
VýrobceCHENBEN #ad
Výška0.39
Délka15.75
Hmotnost0.86
Šířka1.97
Modelka01

5. wobsion

#ad

Osvětlení, LED lišta do kuchyně 30 cm × 3 ks v bílé barvě 6000 K, wobsion Stmívatelné světlo pod skříňku, podhledové svítidlo se senzorem, podstavec pro šatní skříň, ultra tenké kuchyňské svítidlo

#ad
wobsion #ad - Kálovatelná délkasada může dosáhnout maximální délky 130 cm. Bezkontaktní senzor naše světelné pásky používají bezkontaktní senzorový spínač. Při práci v kuchyni si nemusíte dělat starosti, že se světelná lišta znečišťuje. Napájení žádné usb, nabízíme elektrickou hlavu, nemusíte kupovat baterii a světelný pásek nemusíte nabíjet, žádná baterie, velmi pohodlné používání.

Ultra tenký design velikost našeho jednotlivého světelného pásku činí 300 mm × 35 mm × 6, 2 mm, po instalaci bude vaše kuchyně krásnější, teplá a světlejší. Pokud máte stále pocit, že není dostatečně dlouhý, který obsahuje 1, 5 m spojovací drát, můžete si koupit rozšiřující díly samostatně v obchodě, 30cm spojovací drát a čtyři drátěné svorky.

Libovolný senzor polohy máme 3 světelné proužky po 30 cm, jeden se senzorem + dva běžné a světelný pásek se senzorem lze umístit do libovolné polohy, celkem 90 cm, uprostřed nebo na obou koncích. Pohodlně se obsluhuje a světlo stačí k osvětlení vaší kuchyně. Snadná instalace můžete si vybrat ze dvou způsobů instalace: k přímému nalepení světelného proužku můžete použít lepidlo 3M, nebo můžete vyvrtat otvory na rovné ploše a světelnou lištu upevnit šrouby.
Značkawobsion #ad
VýrobceShenzhen Wobsion Technology Co.,Ltd #ad
Výška0.24
Délka11.81
Hmotnost1.01
Šířka1.38

6. TOPPLEE

#ad

Podhledové svítidlo, 3 kusy, kuchyňské LED světlo s dálkovým ovládáním, Osvětlení skříně, LED lampa a stmívatelné světlo pro osvětlení schodišť/vitríny/chodby/kuchyně/šatníku, 3 teploty barev

#ad
TOPPLEE #ad - Praktičnost činí 100 %. Kromě toho lze osvětlení vitríny led nastavit tak, aby se po 5 minutách, teplá bílá 3000 k a přírodní bílá 4000 K, 15 minutách nebo 30 minutách automaticky vypnulo, což je energeticky efektivnější a s dlouhou životností a dokonale přizpůsobeno vašim každodenním potřebám.

Je to přátelský pomocník v noci a lze jej použít v různých oblastech, sklepní doplňky, skříně, jako jsou kuchyňské pulty, koupelny a další. Praktické a mnohostranné : skříňová lampa je lehká, schodiště, přenosná a snadno se instaluje. Díky zabudovaným výkonným magnetům lze připevnit na kovové povrchy nebo pomocí přiložené oboustranné lepicí pásky připevnit na rovný povrch. 3 režimy a dálkové ovládání: led kuchyň přes 3 funkční režimy: 1. Můžete také nastavit časovač pro automatické vypnutí.

Stmívatelné a časovače: kuchyňské svítidlo led nabízí tři barevné teploty: studená bílá 6500 k, nastavitelný jas od 10 % do 100 %. Můžete je instalovat v dětském pokoji nebo do vitríny a dálkové ovládání nevytváří žádné zvuky ani jiné poruchy. Vypnuto. Nabízí více režimů, pokud je rozpoznán pohyb člověka, a po cca 20 sekundách se automaticky vypne bez detekovaného pohybu. Dobíjecí a snadná instalace: světelná lišta má integrovanou 1000mah dobíjecí baterii, usb kabel lze plně nabít během 2 – 3 hodin.
ZnačkaTOPPLEE #ad
VýrobceTOPPLEE #ad
Výška0.39
Délka8.07
Šířka1.5
ModelkaQY-YKCGD205-D

7. wobsion

#ad

Wobsion Podhledové svítidlo do kuchyně, 42 cm × 3 ks, teplá bílá s bezkontaktním senzorem, LED lišta 1300 lm, stmívatelné, ultra tenké kuchyňské světlo, 3000 K, pod kuchyňskou, osvětlení kuchyně

#ad
wobsion #ad - Snadná instalace můžete si vybrat ze dvou způsobů instalace: můžete použít lepidlo 3M pro přímé nalepení světelného proužku; nebo můžete vyvrtat otvory na rovné ploše a světelnou lištu upevnit pomocí šroubů.

Bezkontaktní senzor naše světelné pásky používají bezkontaktní senzorový spínač. Napájení Žádné usb, žádné baterie, nemusíte kupovat žádnou baterii a světelný pásek nemusíte nabíjet, nabízíme elektrickou hlavu, velmi pohodlně se obsluhuje. Měkké osvětlení naše korálky jsou instalovány na obou stranách tělesa lampy a mají boční emitující design, takže světlo je velmi měkké a nedráždí vaše oči.

Ultra tenký design velikost našeho jednotlivého světelného pásku činí 420 mm × 35 mm × 6, po instalaci bude vaše kuchyně krásnější, 2 mm, teplá a světlejší. Pokud pracujete v kuchyni, nemusíte si dělat starosti, že se světelná lišta znečišťuje.
Značkawobsion #ad
VýrobceShenzhen Wobsion Technology Co.,Ltd #ad
Výška0.24
Délka16.54
Hmotnost0.77
Šířka1.38
Číslo díluCG18-420-3PCS-3K
ModelkaCG18-420-3PCS-3K

8. Vlio

#ad

LED podlinková svítidla, 15 W, osvětlení vitríny, LED kuchyňské lampy do skříně, 6dílná sada, kuchyň, šatní skříň, teplá bílá, Vlio LED osvětlení skříně, 1500 lm, osvětlení skříně, skříně na víno

#ad
Vlio #ad - Vstup: led čipy nemají iR ani UV záření. Spora pohody: výkon každého osvětlení skříně pouze 2, 6 kusů celkem 15 w, 5 w, nízká spotřeba proudu. Snadná instalace, zásuvku nebo dokonce do vaší chodby, potravinářských prostorách, vitrínu, široce používané v dřezu, kuchyních atd.

Je velmi snadná obsluha a můžete si ji sami nainstalovat. Oblast použití: velikost 60 * 8 mm led osvětlení vitríny ideální pro šatní skříň, polici, šatní skříň, psacích stolech, knihovnu, vitrínách, skříních, pracovní stůl, regálech, schodiště atd. 2 metody montáže: montáž šroubováním a oboustranná lepicí montáž. Ivotnost až 50 000 hodin.

K produktům patří: vlio podhledové kuchyňské svítidlo, výrobky: 6 * led osvětlení skříně vždy s 2 metry kabelem, 1 * připojovací krabice, 6 * oboustranná lepicí páska, 1 x standardní nabíječka, 12 x šrouby. Výška jasu: každé led osvětlení skříně s 3000 k teple bílým světlem napájené 21 ks super světlých čipů smd2835, každé svítidlo svítí až 250 lumenů silného teplého bílého světla, jasného a měkkého světla.
ZnačkaVlio #ad
VýrobceVlio #ad
Hmotnost0.99
Číslo díluJT-C608L
ModelkaJT-C608L

9. OUILA

#ad

šatníku, kuchyňské podhledové svítidlo, LED s bezkontaktním senzorem, regálů,, USB nabíjení, 2500 mAh, osvětlení skříně, osvětlení skříně do kuchyně, OUILA Kuchyňské podhledové svítidlo, 40 cm, 87 LED

#ad
OUILA #ad - Nemusíte se dotýkat světelného spínače nebo dálkového ovládání, abyste mohli nastavit jas, jednou rukou se rozsvítí a vypíná světlo. Snadná instalace: světlo pod skříňku má integrované magnety na zadní straně. S vysokým jasem a neoslňujícím designem, pracovní stůl, knihovny, měkké světlo nepoškodí vás ani vaše oči.

Nabijte jednoduše 3 ~ 4 hodiny. Nebo ji připevněte na jiné místo pomocí přiložené dvojité lepicí pásky. Světlo pod skříňku je ultra tenké, ploché a elegantní, což zohledňuje jak praktičnost, tak i estetiku. Aktivovaný pohyb ruky: naše kuchyňské svítidlo používá bezkontaktní senzorový spínač, plynule stmívatelná na 10 – 100 %. Super jasné, ale neoslňující: světla do skříně mají 87 led na jedno svítidlo, pomocí které lze uložit poslední uzavřený stav.

Ultratenký a stylový design: ouila osvětlení skříně led z hliníku je silné pouze 1 cm téměř stejně tenké jako váš telefon. Lze jej používat nepřetržitě po dobu 5 ~ 80 hodin v režimu vždy zapnuto, což závisí na jasu světla. Díky tomu lze bezpečně upevnit přímo na jakýkoli magnetický kovový povrch. Osvětlení spodní skříňky je perfektní pro skříně, psací stůl, vitríny, regály, až 250 lumenů bez problémů osvětlí všechny tmavé prostory. Osvětlení skříně má paměťovou funkci, šatní skříň.
ZnačkaOUILA #ad
VýrobceOUILA #ad
Výška0.39
Délka15.75
Hmotnost0.51
Šířka1.77
Číslo díluGLS-C006
ModelkaGLS-C006

10. WILLED

#ad

Skříně, USB kuchyňské světlo na zrcadlo, bezdrátové, dobíjecí světelná lišta, 3 W dotykové stmívatelné osvětlení skříně, WILLED Kuchyňské LED svítidlo, psací stoly, 2000 mAh baterie s displejem

#ad
WILLED #ad - Tato světelná lišta má stmívatelné dotykové ovládání s 5 stupni jasu. Zobrazení stavu baterie a dotykové ovládání toto svítidlo má led indikátor baterie. Zaručujeme našim zákazníkům 100% spokojenost s naším osvětlením skříně nabízíme záruku 12 měsíců a vynikající zákaznický servis.

5 v usb-c dobíjení vestavěná velká dobíjecí baterie 2000 mah, plně nabitá za 4 hodiny, vydrží 30 hodin při 10% jasu a 4 hodiny při 100 %. Nastavitelný úhel kuchyňské svítidlo lze nastavit na držáku s 45, 90 a 135 stupni, aby vyhovovaly různým úhlovým potřebám. Lepicí materiál 3M je nejnovějšího typu. Snadná instalace a přenosnost navíc je přiložena niklovaná feromagnetická podložka pro použití na nekovových površích.

V případě potřeby se na nás můžete obrátit. Bezdrátové a mobilní, koupelna, ložnice, spodní skříňka, kuchyně, vhodné pro všude: skříň, zrcadlo, psací stůl. Není třeba kupovat další baterie, ekologické a úsporné. Na lištách se nachází 4 dotyková tlačítka, jedno tlačítko pro jednoduché nastavení jasu a režimů.
ZnačkaWILLED #ad
VýrobceWILLED #ad
Výška1.26
Délka11.81
Hmotnost0.66
Šířka1.5
Číslo díluYN-LB01
ModelkaYN-LB01