Top 10 LED Stripes Batteriebetrieben – Interiérové LED pásky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SEBSON

#ad

Světelná lišta se zástrčkou a vypínačem 230 V, IP20, 24 × 13 × 300 mm, SEBSON LED svítidlo do podhledu neutrální bílé 30 cm – sada 2 ks – LED lišta 4 W 300 lm 4000 K

#ad
SEBSON #ad - Sebson led světelná lišta s integrovaným led modulem není nutné žádné další osvětlovací prostředky. Vhodné pro kuchyně jako kuchyňské svítidlo, osvětlení skříně v ložnici nebo jiný nábytek, s vyzařovacím úhlem 110°. Nepřímé osvětlení – toto ploché a tenké osvětlení má výšku pouze 13 mm a šířku 24 mm. Rozsah dodávky: 2 x sebson led podhledové světlo; 4 x šrouby. Tato led světelná lišta má s výkonem 4000 K jasné neutrální bílé světlo.
ZnačkaSEBSON #ad
VýrobceSEBSON #ad
Výška0.51
Délka11.81
Hmotnost0.47
Šířka0.94
Číslo dílu2_X_UNDER_LED_30
Modelka2_X_UNDER_LED_30

2. Govee

#ad

Synchronizace hudby, RGBIC neonový LED pásek s ovládáním aplikací, Govee Neonový LED pásek 3 m, DIY tvarování, funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, neonový světelný pásek pro

#ad
Govee #ad - Kromě toho existují předdefinované, plynulé a živé světelné efekty. Užijte si v aplikaci govee home app více barev a funkcí, které vám pomohou vytvořit požadovanou atmosféru. Trávíte s nimi fantastický čas. Pomocí dodaných 10 klipů a 10 šroubů lze neonový LED pásek jednoduše připevnit na stěnu.

Vizualizujte svou hudbu: zvyšte svou party, do něhož je zabudován mikrofon pro rozpoznání hudby a herního zvuku a porovnávání s efekty, dobu hraní pomocí LED pásku, které reagují v reálném čase. Inteligentní ovládání: ovládejte neonový led pásek přes alexu, jako jsou diy a hudební režimy, Google Assistant. Na ohebném neonovém LED pásku lze zobrazit více barev najednou. Efekty rgbic: dejte své fantazii volný průběh s technologií rgbic od govee.

Nekonečné možnosti: přidejte k dekoraci herny, obývacího pokoje, ložnice a svátků výrazný a přizpůsobitelný neonový LED pásek a zajistěte si vzrušující zážitek z DIY osvětlení. Iroké použití: govee home app vám nabízí vzrušující zážitek z osvětlení, 11 hudebních režimů, 16 milionů diy úprav, 64 scénických režimů, skupinové ovládání s jiným chytrým osvětlením Govee a sdílení komunity.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.03
Číslo díluH61A03D1DE
ModelkaH61A03D1DE

3. ORIA

#ad

Party, 1 m, RGB LED pásky, 19 režimů, vodotěsnost IP65, 20 barev, sada osvětlení pro TV, PC, světelný pásek s dálkovým ovládáním, ORIA LED světelné pásky, nastavitelný jas, USB předpětí

#ad
ORIA #ad - Silikonový materiál, hladká textura, vynikající propustnost světla, takže jej lze ohnout do libovolného požadovaného tvaru. A podsvícení tv oria lze podle potřeby odříznout podél "nůžek" značek. Flexibilní instalace kdekoli chcete, jednoduše Plug and Play bez kabeláže.

Snadná instalace a řezání– 3m samolepicí pásku lze umístit na každý suchý a rovný povrch. 20 barev a 19 režimů osvětlení– oria tv podsvícení používá 30 vysoce kvalitních, jasných 5050 rgb led světel, může pracovat s 20 různými statickými barvami osvětlení a 19 druhy dynamických režimů osvětlení pro vaše individuální požadavky. Vodotěsný kvalitní materiál ip65– použijte vodotěsný materiál ip65, velká tuhost, který je extrémně odolný proti teplu. Může být napájen z každého zařízení s usb výstupem jako počítač, neváhejte nás kontaktovat co nejrychleji a my ho okamžitě vyřešíme.

Jakýkoliv problém, aby Váš displej vypadal jasněji. Dálkové ovládání s 10 tlačítky– 20 barevných změn, rychlost a stupeň jasu, vše, 19 režimů osvětlení, co můžete změnit pomocí dálkového ovládání. Efektivní dosah příjmu je 8 m. Velmi rozšířené použití – oria tv led světlo lze použít pro 24 až 42palcové přístroje, stolní počítač nebo notebook.
ZnačkaORIA #ad
VýrobceORIA #ad
Hmotnost0.2
ModelkaSL40

4. Govee

#ad

64 režimů scény, ovládání přes aplikaci, ovládání segmentů, jako kuchyňská dekorace, 5 m, na televizi, na doma, synchronizace hudby, změna barvy, do ložnice, RGBIC LED pásek 5 m, na party, LED pásek Govee

#ad
Govee #ad - V aplikaci je velký výběr hudebních režimů, které lze nastavit, citlivost, barvu automaticky a barevný kruh. Funkce časovače: zapínání a vypínání led světla govee lze automaticky nastavit podle vašeho přednastaveného času, aby byl váš život pohodlnější.

Vlastní režim: různé barvy led pásku govee 5m lze současně individuálně vytvořit z barevného kruhu a můžete tak nechat volný průběh své kreativitě a kombinovat nejrůznější efekty a barevné přechody. Režim hudby: barva se automaticky mění podle zvuku. Rgbic a ovládání segmentů: díky ic umí led světelný pásek govee RGBIC zobrazit několik barev na LED pásku.

Segmenty pásku lze barvit. 64 režimů scény a stmívatelné: lze vybrat z více než 16 milionů barev a více než 64 scén a jas je nastavitelný od 0 do 100 % a je tak možné nastavit mnoho různých barevných kombinací pro každý různý vkus.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost0.68
Číslo díluH61253D2DE
ModelkaH61253D2DE

5. Govee

#ad

Světelný pásek s povrchovou úpravou synchronizovaný s hudbou, vhodný do domácnosti ložnice pro hraní her, LED pásek Govee RGBIC Pro 5 m, ovládání aplikací, Smart LED pásek funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, střídání barev

#ad
Govee #ad - Patří k nim 16 milionů barev, živé scénické režimy, diy, časové plánování a skupinové ovládání či skvělé komunitní funkce. Nastavte živé, uživatelem definované barvy na světelném pásku s lesklou povrchovou úpravou. Změňte okamžitě atmosféru své ložnice, obývacího pokoje, kanceláře nebo jakékoli jiné místnosti prostým poklepáním.

Aplikace má mnoho funkcí: propojte led pásek s aplikací govee home a objevte vysoce užitečné funkce. Pak je k dispozici ovládání aplikací český jazyk nelze zaručit. Vyberte si z 11 různých efektů s funkcemi přizpůsobení pro vzhled a atmosféru přesně podle vašich představ. Rozšířená synchronizace s hudbou: nechte svá světla reagovat v reálném čase na audio signál zachycený přes mikrofon v ovládacím boxu nebo ve vašem mobilu.

Vícebarevný rgbic: na rozdíl od rgb můžete díky našim ic čipům zobrazit několik barev současně na jednom LED pásku. Uvolněte si ruce díky hlasovému ovládání přes hlasové asistenty Alexa a Google Assistant český jazyk nelze zaručit. Ovládání aplikací a hlasem český jazyk nelze zaručit: díky wi-fi i bluetooth navážete rychlé a stabilní spojení s aplikací govee Home český jazyk nelze zaručit. Ivé scénické efekty: 64+ přednastavených scénických režimů založených na přírodě, emocích, dovolené a životu.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost1.04
ModelkaH619A

6. Govee

#ad

11 hudebních her, 64+ scén, herní a vánoční, neonový štít kompatibilní s Razer Chroma, Govee RGBIC herní neonový LED pásek 3M pro herní psací stůl, ovládání RGB aplikací, nastavitelný LED pásek

#ad
Govee #ad - Použitelná délka je mezi 214, 29 cm – 300 cm. Segmentované rgbic osvětlení: govee gaming led pásek obsahuje 42 regulovatelných segmentů pro přizpůsobitelné světelné efekty RGBIC a zobrazuje více barev. Upozornění: Světlo nelze splétat. Inteligentní aktivace: spravujte své herní led pásky pomocí jednoduchých hlasových příkazů přes alexa a Google Assistant.

Vytvořte si pohlcující bitevní stanici, abyste realizovali spojení světla a hraní. Neoslňující difúze: inovativní invertní technologie osvětlení neonových led pásků govee eliminuje světelné skvrny a mezery běžných LED proužků, chrání vaše oči před oslněním a zajišťuje rovnoměrné a nepřerušované osvětlení. Ai dreamview sync: synchronizujte barvy s govee rgbic ai gaming sync box a razer chroma. Vyberte si z 16 milionů diy barev, 64+ scénických režimů, 11 hudebních režimů a více jednoduchým klepnutím na aplikaci Govee Home český jazyk nelze zaručit.

Led pásky lze zastřihnout na 12 bodů a zajišťují perfektní tvar pro většinu psacích stolů. 84 led korálků/m s hustšími rgb světelnými perlami zajišťuje živější a přirozenější vánoční osvětlení. Upozornění: ai gaming Box je k dostání samostatně. Měkčí neonový silikonový materiál: neonový materiál činí herní led pásky měkčí a odolnější než běžné neonové silikonové světelné hadice, takže se perfektně hodí k ovinutí hran stolu, Govee led pásek.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.09
Číslo díluH61C33D1DE
ModelkaH61C33D1DE

7. TTWAY

#ad

Teplé bílé LED pásky s napájecím zdrojem a dálkovým ovládáním, DC24 V, šířka 8 mm, TTWAY COB LED pásky 3 m, stmívatelné světelné pásky pro dekoraci ložnice, CRI 90+, 480 LED/M, 2700 K

#ad
TTWAY #ad - Bezpečné pro každodenní použití: s pravým dvouvrstvým fpcb deskou má LED pásek TTWAY lepší odvod tepla, a proto se lépe hodí pro dekoraci dětských pokojů. Flexibilní a praktické: ačkoliv lze řezat a připojit, délka 3 m je obecně pohodlnější používat regály na knihy, auta a jiné oblasti, které nepotřebují příliš dlouhé osvětlení.

Cob led pásky 3m: v porovnání s běžnými led pásky má ttway cob led pásky led s vysokou hustotou 480 led/m, vyzařovací úhel 180°, CRI 90+ a nízkou spotřebu energie 24 W. Iroké použití: led pásek lze použít ve velkém rozsahu pro ložnici, dětský pokoj, kuchyni, zábavní oblast, garáž, galerii, podsvícení TV, zrcadlo, obývací pokoj, chovatelskou stanici a jiné interiérové dekorace.

Je rovnoměrnější a bezbodový. Snadná instalace: s gs-síťovým zdrojem a infračerveným dálkovým ovládáním a silným lepidlem 3M lze pásky TTWAY LED spolehlivě nainstalovat a nahradit tak běžná flex světla nebo obkladové lišty ve skříních, stropech, schodištích nebo televizorech.
ZnačkaTTWAY #ad
VýrobceTTWAY #ad
Hmotnost0.55

8. TTWAY

#ad

Schodiště, šatní skříň, zrcadlo, 3000 K, CRI 90+, šířka 8 mm, DIY světlo, LED pásky s 320 LED/M, domácí dekorace, 5 V, TTWAY USB COB LED pásky 2 m, teplá bílá LED pásek pro podsvícení TV

#ad
TTWAY #ad - Síťový kabel je 1 metr dlouhý, a proto dostatečně dlouhý pro každý druh osvětlení atmosféry. Iroké použití: usb led světelný pásek lze použít k oblékání zrcadel, vitrín, knihoven, podsvícení TV, kuchyní, toaletních stolků, skříní, chodeb, regálů na víno, skříní a jiných nepřímých osvětlení.

Se silným 3m lepidlem na zadní straně a šířkou 8 mm, tzn. Flexibilní pro diy osvětlení: usb led světelný pásek lze ohýbat v každém úhlu. Jednoduchá a pohodlná instalace v úzkých oblastech. Vezměte prosím na vědomí následující: přístroj musí být napájen přes USB port, např. Nová technologie cob led pásky: ve srovnání s běžnými led pásky má cob světelný pásek led s vysokou hustotou, široký úhel vyzařování, CRI 90+ a nižší spotřebu proudu, takže jsou světla v pásku bezbodová, rovnoměrnější a energeticky účinnější.

Pokud je nižší než 5 v/ 2 a, laptop, bliká a automaticky se vypne. Ideální podsvícení televizoru: s 320 led/m, cri 90+, je ttway usb cob světlo rovnoměrnější a jasnější, což pomáhá snížit namáhání očí při sledování televize. Televizor, stolní počítač, který vydává 5 V/2 A. Usb cob led proužky: 5 v led pásky lze připojit ke každému přístroji s 5v usb výstupem, tablet, powerbanka.
ZnačkaTTWAY #ad
VýrobceTTWAY #ad
Hmotnost0.13

9. Govee

#ad

Pro TV, synchronizace s hudbou, 2 m Bluetooth LED pásky regulovatelné pomocí aplikace, Govee RGBIC LED pásek, LED podsvícení TV, USB provoz, PC, party, dekorace

#ad
Govee #ad - Pomocí kontrolního boxu můžete LED pásek jednoduše zapnout/vypnout. Ideální pro vánoční dekorace uvnitř. Dobrý vánoční dárek pro interiér a party. Režim hudby: spektrum se světlem a barvami se díky integrovanému mikrofonu automaticky přizpůsobí okolnímu hluku.

Světelné efekty rgbic: díky přidaným ic klipům lze led pásek ovládat segmentovaně. Toto podsvícení led TV se může synchronizovat s hudbou. S režimem diy si můžete vybrat a aplikovat barvy z oblíbených fotografií. Přizpůsobení jasu, lze provést pomocí aplikace Govee Home. Ráno, romantické, blikání, film, západ slunce, chodit s někým, světlo svíček atd.

Flexibilní ovládání: všechna nastavení, změna barvy, nastavení časovače, např. Na jednom světelném pásku lze zobrazit několik barev současně. Snadná instalace: světelný pásek se snadno instaluje na zadní stranu televizoru a je dodáván se silným lepidlem a upevňovacími svorkami, díky kterým se snadno nespadne. Praktická aplikace govee home app: několik scénických režimů na výběr v aplikaci, např.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost0.42
Číslo díluH61020A1DE
ModelkaH6102

10. VKH

#ad

LED pásek 10 m, LED pásky Bluetooth RGB, LED osvětlení pro pokoj party, LED světelný řetěz, VKH LED pásek 10 m, samolepicí s dálkovým ovládáním a aplikací

#ad
VKH #ad - Užívejte si inteligentní život s inteligentní funkcí časovače rgb led pásku můžete nastavit čas probuzení a čas ukončení automatického zapnutí a vypnutí. S tímto led světlem můžete vytvořit atmosféru s neobvyklými světelnými efekty. Flexibilní instalace tento samolepicí led pásek 10 m nabízí tu výhodu, že je flexibilní a lze jej instalovat na místech, kde nelze umístit běžná svítidla.

Led pásek s dálkovým ovládáním a aplikací dálkové ovládání a aplikace nabízejí praktické funkce jako zapnutí/vypnutí, různé režimy, nastavení barev, časovač a mnoho dalšího pro tuto Bluetooth LED 10 m. Zázračná pastva pro oči s 16 miliony barev na výběr vám tento led pásek umožňuje 10 m vytvářet vlastní barvy světla a je přitom ještě energeticky účinný. Nechte led pásek vkh rozjasnit vaše rodinné posezení nebo zahřát vaši ložnici.

S funkcí synchronizace hudby tohoto led světelného pásku si můžete užívat rytmus a nechat světla přepínat v taktu hudby. Ambientemacher tento led světelný řetěz 10 m se ideálně hodí k výročí, vánocům, svatby nebo také pro každodenní použití – tento inteligentní LED řetěz si zamilujete, na Silvestra, party, Halloweenu, narozeninám, díky kterému bude váš život pohodlnější. Použijte tuto led lištu jako budík pro automatické zapnutí osvětlení, když se probudíte, a mějte tak volné ruce.
ZnačkaVKH #ad
VýrobceVKH #ad