Top 10 LED Wecker Mit Ladefunktion – Dětské noční lampičky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Kangtaixin

#ad

Wake up Light, 13 režimů pro dospělé, budík se světlem, bezdrátová nabíječka, Bluetooth reproduktor, východ slunce, děti, ložnice, Budík na denní světlo, LED chytrá stolní lampa, světelný budík

#ad
Kangtaixin #ad - Tuto lampu můžete použít kdekoli, kde musíte nabíjet svůj mobilní telefon atd. Budík s denním světlem naše lampa pro denní světlo není jen lampa, lampu na noční stolek, lampu na spaní, atmosférickou lampu, třpytivý světelný efekt, hudbu, bluetooth audio, budík atd.

Budík s bezdrátovou nabíječkou tyto hodinky s 15w rychlou bezdrátovou nabíječkou. Základ lampy je z abS, ale také dobrou volbou jako dárek. Funkce bluetooth reproduktoru tento budík lze propojit přes bluetooth s vaším telefonem a přehrávat svou oblíbenou hudbu, abyste uklidnil svou mysl a uvolnili náladu, takže budete mít každou chvíli línou atmosféru dovolené. Toto skvělé světlo můžete používat při práci, bluetooth reproduktor, ale má také 15W rychlé bezdrátové nabíjení, učení, hodinky, čtení a spaní.

Na posteli, obývacím pokoji, v ložnici, doma a v kanceláři. Bezdrátová nabíječka lampa na noční stolek naše lampa na noční stolek hodiny má 13 režimů barev světla, klikněte na tlačítko pro nastavení barvy světla a jiná pestrá světla. Wake up light zabudovaná funkce hodinek, který je nejen dobrou dekorací, studovat, tato stolní lampa je pohodlná pro kontrolu času kdykoli během práce, číst a spát.
ZnačkaKangtaixin #ad
VýrobceKangtaixin #ad
Výška1.18
Délka4.72
Šířka1.57
Číslo díluG6
Modelka1

2. Amouhom

#ad

Teplé bílé světlo do ložnice,, stmívatelná stolní lampa, Amouhom LED lampa na noční stolek, noční světlo a 3stupňový jas, Wake Up světlo s budíkem, 10 W bezdrátová nabíječka, 18 W dotykové ovládání

#ad
Amouhom #ad - 3 časy snooze ohleduplná funkce snooze byla vyvinuta pro ty, kteří potřebují dalších 10 minut na přípravu na další den. Ochrana očípoužíváme lampu s vysokým jasem, střední a vysoké, barevná teplota je 4 500 k, perfektní pro čtení, teplou bílou podobně jako přirozené světlo.

Dotykové ovládání bezdrátovou nabíjecí lampu lze zapnout nebo vypnout dotykem celého kulatého pole. Světlo napodobuje východ slunce, abyste se mohli probudit přirozeněji. Rychlé bezdrátové nabíjení 10 w vhodné pro smartphony s qi; mnohem rychlejší rychlost nabíjení než u typu 5 w; bezdrátová nabíjecí lampa podporuje také 12 V/ 1A USB nabíjecí výstup; můžete nabíjet svůj mobilní telefon při práci, učení, čtení nebo spaní. Simulace východu slunce – světlo se před vámi nastaveným časem buzení postupně zvyšuje, dokud nebude váš prostor naplněn světle žlutým světlem.

Budík s východem slunceamouhom weck up světlo je dobrou volbou pro programování pravidelných časů buzení. 3 režimy osvětlení nízké, ideální stolní lampa pro děti a dospělé, učení a práci. Můžete také nastavit jas světla lehkým dotykem tlačítka. Velmi snadná obsluha. Jednoduše jemně stiskněte uživatelsky příjemné horní velké tlačítko "Snooze" pro pohodlný a dlouhotrvající sladký spánek.
ZnačkaAmouhom #ad
Výška3.54
Délka7.09
Šířka7.48
Číslo díluB17
ModelkaB17

3. blonbar

#ad

Pomůcka pro usínání pro děti a dospělé, blonbar Lampa na noční stolek 10 W s funkcí nabíjení přes USB, budík Wake Up s dotykovým ovládáním, 3stupňové osvětlení noční světlo, stmívatelná stolní lampa

#ad
blonbar #ad - S jemným světlem a uklidňujícími zvuky zajistí, cikády, hrom, ventilátor, hrací hodiny, mořské vlny, tekoucí voda, déšť, táborák, že vaše dítě rychle usne do říše snů a rozloučí se s neustálým pláčem. Jas obrazovky hodinek je nastavitelný ve 3 stupních, 100 % a režim dýchání pouze v oblouku těla.

Vysoce citlivé dotykové ovládání, aby se zabránilo narušení spánku díky výraznému světlu hodinek. Baby night light – nabízí speciálně vybrané zvuky pro děti: zpěv ptáků, tikání hodin. Perfektní dárek pro rodinu a přátele – narozeninový dárek, matku, vánoční dárek, sestru nebo nejlepšího přítele. Pokaždé, ten den se budík rozběhne, získáte 10 minut spánku. Pokud třikrát stisknete tlačítko odloženého buzení, když stisknete tlačítko odložení, ale druhý den se vrátí do předem nastaveného času. Vysoce kvalitní materiál, budík, obývacího pokoje a všude jinde. Komfortní doba odpočinku: budík s denním světlem má funkci odloženého buzení.

3 volby jasu – naše noční světlo nabízí 3 stupně jasu 30 %, 60 %, jednoduše klikněte kamkoli na rukojeť a lampa na noční stolek se okamžitě zapne. Jednoduchý a stylový design – stolní lampa s usb rychlonabíječkou 5 v/2 a, módní design je pěkný, 3stupňové stmívání, dvojitý budík, vhodný pro dekoraci ložnice, kresba dřeva, funkce vypnutí paměti, uklidňující zvuk a další funkce, režim snooze, abyste se mohli zbavit nepořádku na psacím stole. Dvojité nastavení alarmu vám nabízí různé možnosti času.
Značkablonbar #ad
Výrobceblonbar #ad
Výška8.98
Délka2.01
Hmotnost1.58
Šířka8.86
ModelkaAJ300

4. Majome

#ad

Stolní lampa, bezdrátový reproduktor se synchronizací hudby, Majome LED lampa na noční stolek s funkcí nabíjení 2024, obývacího, stmívatelné, noční světlo do ložnice, inteligentní světelný budík

#ad
Majome #ad - Současně má lampa sunset také funkci budíku a lze nastavit několik budíků, světlo budíku může zobrazovat aktuální čas, abyste se každé ráno probudili včas. Ať už na party, rodinné setkání nebo odpočinek, lampa s bezdrátovou nabíječkou může vytvořit příjemnou atmosféru. Multifunkční bezdrátový reproduktor – lampa na noční stolek s funkcí nabíjení nabízí nejen vynikající kvalitu zvuku, ale také integruje celou řadu praktických funkcí.

Barevná atmosférická světla – lampa s funkcí nabíjení má zabudovaných 13 druhů barevných atmosférických světel a můžete si vybrat různé světelné efekty podle svých preferencí a scén. Vynechá se těžkopádný nabíjecí kabel a váš mobilní telefon zůstane kdykoli nabit. Funkce bezdrátového nabíjení – lampa na noční stolek led disponuje také bezdrátovou funkcí nabíjení. Světelný budík se bezdrátově spojuje s každým kompatibilním zařízením, jako jsou telefony, tablety a počítače, takže si můžete užívat kvalitní hudbu kdykoli a kdekoli.

Pro bezdrátové nabíjení musíte pouze umístit kompatibilní mobilní telefon na nabíjecí plochu lampičky na noční stolek, abyste mohli bezdrátové nabíjení. Různé bílé zvuky – budík s denním světlem má zabudovaných 7 různých bílých zvuků, zpěvu ptáků atd. Včetně mořských vln, deště, které efektivně blokují vnější zvuky. Led lampa na noční stolek vám pomůže uvolnit se a zlepšit kvalitu spánku.
ZnačkaMajome #ad
VýrobceMajome #ad
Výška1.97
Délka7.48
Hmotnost1.1
Šířka7.48

5. blonbar

#ad

Obývacího pokoje, budík s dotykovým ovládáním, 10 W bezdrátová nabíječka a stolní lampa se 3 stupni jasu, stmívatelná do ložnice, blonbar LED lampa na noční stolek s funkcí nabíjení

#ad
blonbar #ad - Jednoduše klepněte na libovolné místo na kruhové LED trubici a vyberte požadovaný jas. Pokud máte dotaz, že váš problém vyřešíme do 24 hodin. Komfortní snoozebudík s denním světlem má funkci odloženého buzení. Inteligentní světelný budík světlo budíku se zapne 10 minut před nastaveným časem buzení, čímž lze simulovat změnu východu slunce.

Zde si můžete vybrat mezi 12 a 24hodinovým formátem nebo vypnout hodiny na displeji. Pokaždé, máte ještě 10 minut spánku. Jas světla, jas obrazovky a hlasitost lze přizpůsobit. Wake up light má také funkci hodin a budíku. UpozornĚnÍ: bezdrátové nabíjení nepodporuje pouzdra na mobily větší než 5 mm. Rychlá bezdrátová nabíječka funkce bezdrátového nabíjení je kompatibilní s většinou chytrých telefonů, mobilních telefonů a jiných elektronických zařízení.

Přístroj s magnetem, držákem, kreditní kartou a kovovým pouzdrem nelze normálně nabíjet. Stmívatelné led noční světlo dotyková lampa na noční stolek má 3 nastavitelné stupně jasu 30 %, 70 %, 100 %. Kromě toho jsou všechna světla teplým žlutým světlem, toto světlo neoslňuje ochranné světlo. Perfektní vánoční dárek s moderním, dejte nám prosím vědět, matku, matku, sestru nebo nejlepší přátele.
Značkablonbar #ad
Výrobceblonbar #ad
Výška9.25
Délka9.45
Hmotnost0.86
Šířka4.02
Číslo díluB17
ModelkaB17

6. WILIT

#ad

Stolní lampa s 3stupňovým jasem, obývacího pokoje, do ložnice, WILIT Lampa na noční stolek 10 W s funkcí nabíjení, kanceláře, budík Wake Up s dotykovým stmíváním, noční světlo

#ad
WILIT #ad - Alternativně ji lze použít pro rodiny s různou pracovní dobou a nastavit tak individuální dobu buzení. Lampa na noční stolek s dotykovým stmíváním pomocí dotykových bočních tlačítek můžete lampu zapínat a vypínat a nastavit jas ve třech stupních. Před nákupem se ujistěte, že váš telefon podporuje bezdrátové nabíjení QI.

Lampa na noční stolek s funkcí nabíjení tato lampa na postel wilit byla vyvinuta speciálně pro chytré telefony s Qi a podporuje bezdrátové nabíjení s 10 W, aby váš telefon pohodlně nabila během spánku. Pokud během spánku zjistíte, že displej hodinek je příliš jasný, můžete jas obrazovky vypnout. Zobrazení teploty lze přepínat mezi stupni Celsia a Fahrenheita s možnými odchylkami. To nabízí personalizovaný zážitek z používání. Funkce odloženého buzení se přizpůsobí vašemu rytmu života a nastartuje tak váš den.

Ovládání je velmi jednoduché a jas můžete přizpůsobit podle svých preferencí. Funkce dvojitého budíku s funkcí dvojitého budíku můžete nastavit různé časy buzení pro pracovní dny a víkendy. Stmívatelný displejstisknutím tlačítka "snooze" nahoře můžete nastavit jas displeje ve třech stupních. Lampa na noční stolek s hodinamitato stolní lampa zobrazuje nejen čas, kalendář a teplotu, ale podporuje také režim 12/24 hodin pouze odpoledne.
ZnačkaWILIT #ad
VýrobceWILIT #ad
Výška7.24
Délka7.87
Hmotnost1.68
Šířka5.63
Číslo díluA26
ModelkaA26

7. WILIT

#ad

Ložnice se 3 stupni jasu, WILIT LED lampa na noční stolek s funkcí nabíjení 18 W, 10W bezdrátová nabíječka, světelný budík s hodinami, dřevo, dotykový stmívač, lampy na noční stolek

#ad
WILIT #ad - Stolní lampa používá prémiové led diody pro vytvoření měkkého a rovnoměrného světla. 3 časy snoozefunkce odloženého buzení je určena pro všechny, kteří potřebují dalších 10 minut na přípravu na další den. Rychlé bezdrátové nabíjení 10 w funkce bezdrátového nabíjení je kompatibilní s většinou chytrých telefonů s Qi a jinými elektronickými zařízeními.

Jednoduše jemně stiskněte tlačítko "Snooze" pro pohodlný a dlouhotrvající sladký spánek. Svůj mobilní telefon můžete nabíjet při práci, učení, čtení nebo spaní. Své vlastní přání můžete libovolně přizpůsobit světlu. Budík s východem slunce když je světelný budík aktivován, simuluje východ slunce a rozsvítí se 10 minut před časem alarmu.

Multifunkční led lampa tato lampa integruje světlo wake up, stolní hodiny s funkcí odloženého buzení po dobu 10 minut maximálně 3krát, certifikovaná Qi bezdrátová nabíječka 10 W a LED lampa na noční stolek v jednom. Můžete také deaktivovat světlo budíku a jednoduše se s budíkem probouzet uvolněně. Stmívatelné led noční světlo dotyková lampa na noční stolek má 3 nastavitelné stupně jasu.
ZnačkaWILIT #ad
VýrobceWILIT #ad
Výška4.02
Délka9.25
Hmotnost1.63
Šířka9.45

8. Fuqiduo

#ad

Budík, Fuqiduo LED lampa na noční stolek, obývacího pokoje, 18, budík s dotykovým ovládáním, stolní lampa, 10W bezdrátová nabíječka a noční světlo a 3stupňový jas teplá bílá do ložnice, stmívatelná

#ad
Fuqiduo #ad - Mimochodem, střídá se stisknutím tlačítka "Snooze". Po třikrát se budík dne vypne a další den zazní ve stejnou dobu. Dotykové ovládání 3 stupně jasu tento světelný budík má 3 nastavitelné stupně jasu, časový displej má také 3 stupně jasu, budík lze zapnout nebo vypnout dotykem kulatého pole, stejně jako nastavit helity.

1 čas buzení a 3 časy snooze tento budík může nastavit budík, když stisknete tlačítko odložení, má však 3 časy odložení. Funkce nabíjení přes indukci funguje hned na první pohled a je samozřejmě hitem. Světlo na ochranu očí používáme lampu s nastavitelným jasem nízká, ale trochu studené, jako je přirozené světlo, světlo nepůsobí 100% jako teplá bílá, střední a vysoká. Budík s východem slunce s 12/24 h kromě funkce nabíjení je jas tohoto světla před nastaveným časem buzení stále jasnější a simuluje změnu východu slunce a lampa má samozřejmě také funkci hodin a buzení.

Zde si můžete vybrat mezi 12 a 24h formátem nebo také vypnout hodiny na displeji. Budík má dobrý zvuk alarmu a lze jej zapnout a vypnout pomocí kroužku dotyková funkce. Pro simulaci normálních změn denního světla, když je toto světlo nejjasnější. Pokaždé, máte dalších 10 minut na spaní. Funkci odloženého buzení můžete také vypnout podle návodu k obsluze v přiloženém německém návodu český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaFuqiduo #ad
VýrobceFuqiduo #ad
Výška3.54
Délka7.09
Hmotnost0.18
Šířka7.48
Číslo díluB17Q10
ModelkaB17Q10
ZárukaPokud je budík rozbitý, pošlete zákazníkovi zcela nový.

9. EHOTER

#ad

Dárky černé, Bezdrátová nabíječka Light Speaker | lampa na noční stolek s funkcí nabíjení | funkce bezdrátového nabíjení | stolní lampa s funkcí nabíjení budíku | lampa na noční stolek do ložnice

#ad
EHOTER #ad - Est barevných režimů: probuďte své smysly naším nočním světlem s bezdrátovým reproduktorem, který se synchronizuje s hudbou. Díky bezdrátové síti typu g jej lze bez problémů spojit s vašimi zařízeními a nabízí jasný a jasný zvuk. Zažijte šest barevných režimů, které pulzují vašimi hudebními kousky.

Propůjčuje každému prostoru teplý a příjemný nádech a slouží jako funkční i pěkný dárek pro zvláštní příležitosti, jako je Den díkůvzdání a Vánoce. Krásná dekorace místnosti: vylepšete svůj interiér tímto nočním světlem s bezdrátovým reproduktorem. Bezdrátová nabíjecí stanice: toto bezdrátové noční světlo reproduktoru je vybaveno bezdrátovou 15W funkcí rychlého nabíjení mobilních telefonů, pomocí které můžete nabíjet svůj smartphone tím, že jej umístíte na lampu psacího stolu.

Relaxace je zaručena, s nastavitelným osvětlením prostředí pro usínání. Vylepšená konektivita: zvyšte svůj hudební zážitek s naším nočním světlem s bezdrátovými reproduktory. Hudba s dlouhou životností: toto noční světlo s bezdrátovým reproduktorem je vybaveno baterií 1200 mAh a může po 2–3 hodinách úplného nabití přes USB rozhraní přehrávat hudbu po dobu 6 hodin.
ZnačkaEHOTER #ad
VýrobceEHOTER #ad

10. Yuragim

#ad

Pro dospělé, 13 režimů, kancelář, Yuragim Lampa na noční stolek s funkcí nabíjení, atmosférická lampa s 15 W bezdrátovou nabíječkou, LED budík, děti, ložnice, oslňující světlo, chytrá stolní lampa

#ad
Yuragim #ad - Světelný budík 4 v 1: univerzální a praktický, okolní světlo, hudba, ale také 15 w rychlé bezdrátové nabíjení, třpytivé světelné efekty, světlo na spaní, bluetooth reproduktor, nejen budík se světlem, bluetooth audio, noční světlo, budík a další. Vodotěsný design pro použití venku: atmosférické světlo díky vodotěsné technologii jej lze použít i v dešti.

Vhodné pro použití při spánku, světlo je měkké a nepoškozuje oči. Bezdrátová nabíječka: led lampa na noční stolek s rychlou bezdrátovou nabíječkou. Lampa na noční stolek bluetooth: tento budík lze propojit přes bluetooth s vaším telefonem a přehrávat svou oblíbenou hudbu, vytváří útulnou a relaxační atmosféru, ideální pro zdobení zahrady, terasy, jídelny, obývacího pokoje nebo ložnice.

Perfektní pro letní kempování a party s přáteli na pláži, kanceláři, s dlouhou životností, baru, lze použít ve studiu, kavárně a jiných outdoorových scénách. Dotyková stmívatelná stolní lampa: atmosférická lampa k dispozici více režimů barev, jas a rgb barvu lampy lze přizpůsobit dotykem ovládacího panelu hlavy lampy. Vybaveno kontaktní nabíjecí stanicí, jednoduše nastavte lampu na základnu a nabijte velmi pohodlně. Po úplném nabití může pokračovat v práci po dobu 8 – 24 hodin.
ZnačkaYuragim #ad
VýrobceYuragim #ad
Výška2.2
Délka6.14
Šířka5.91