Top 10 Leifheit Clean Twist M – Kbelíky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Leifheit

#ad

Mop na podlahu se super měkkým potahem pro mokré čištění parket, laminátu a pravého dřeva, Leifheit Sada Clean Twist M Plochý mop Ergo 2.0, mop s technologií odstřeďování, mop se zacvakávacím systémem

#ad
Leifheit #ad - Etří záda – díky technice ovládané ve stoje a výsuvné teleskopické násadě 110 – 140 cm, která zajišťuje optimální pracovní výšku, je možné stírání zad díky systému stírání šetrným k zádům.

52120 Chytrý – drhnutí zajišťuje optimální stírání díky vestavěné, patentované vrtací mechanice a otočnému kloubu o 360°. Kbelík umožňuje díky držadlu vč. Držáku rukojeti bezpečné nošení. č. Rozsah dodávky – sada leifheit clean twist ergo 2. 0, 6l čisticí kbelík s mechanikou odstřeďování, násada se zacvakávacím systémem není kompatibilní se sérií Leifheit Professional, super měkký povlak na mop, výr.

Díky dávkování vlhkosti lze se sadou stěračů snadno setřít jakýkoli druh podlahy. Click-system – mop má patentovaný systém leifheit click: díky speciálnímu nástavci jsou možné různé čisticí přístroje v kombinaci s násadou. Snadné vyždímání – díky rotačnímu mechanismu v rukojeti čistič podlahy schne jako ruční praní.
ZnačkaLeifheit #ad
VýrobceLeifheit #ad
Výška0.79
Délka2.36
Šířka8.27
Číslo dílu52120
Modelka52120
Záruka2 roky limited warranty.

2. Neiveino

#ad

Silná, pro všechny podlahy, 2 kusy potahů na mop Leifheit Clean Twist M Micro Duo náhradní potah na mop z mikrovlákna, náhradní příslušenství pro stírací potah Leifheit Floor, sada 33 x 15 cm

#ad
Neiveino #ad - Daje o velikostech: mop pro leifheit clean twist m micro duo floor náhradní mop příslušenství velikost 33 x 15 cm, zda chcete vyčistit velkou plochu nebo úzké rohy, bez ohledu na to, tento mop nabízí působivý výkon na každém povrchu. Snadné čištění: díky vysoké teplotě až 40 °c nabízí náš náhradní mop leifheit clean twist m micro duo hygienické čištění, že se čistí stejně snadno jako samotné podlahy, a nejlepší je, které ničí zárodky a bakterie, polštářky z mikrovlákna lze bez problémů odstranit a v případě potřeby vyprat.

Vysoce kvalitní materiály: náš parní mop pro leifheit clean twist m micro duo je vyroben z vysoce kvalitních, která byla speciálně vyvinuta pro odstranění i těch nejodolnějších nečistot, tyto materiály zajišťují důkladné čištění a bezchybný výsledek na všech druzích tvrdých podlah, dlaždice, ultratenkých mikrovláken, ať už jde o parkety, mramor nebo laminát.

Snadná instalace: použití našeho náhradního dílu pro leifheit clean twist m nemůže být jednodušší, zasuňte podložky na bočních sponách do držáku a zajistěte je bez námahy suchým zipem, jednoduše stiskněte temně modré tlačítko pro odemknutí podlahové desky, tak jednoduše může být čistá!. Obsah balení: obdržíte 2 kusy potahu na mop pro leifheit clean twist M micro duo náhradní potah na mop z mikrovlákna, před nákupem si prosím ověřte svůj model.
ZnačkaNeiveino #ad
VýrobceNeiveino #ad
Číslo dílu1760
Modelka1760

3. Leifheit

#ad

Pro všechny hladké podlahy, Leifheit 2dílná sada potahů na stěrače Clean Twist M Ergo micro duo, potah z mikrovlákna na dlaždice a laminát, náhradní potah na podlahu se systémem 2 vlákny pro ideální zachycení nečistot

#ad
Leifheit #ad - Efektivní stírání – potah na čištění podlahy je nejen čistitelný, ale také extrémně savý. 55162. Díky chytrému designu otírají boční hrany potahu podlahové lišty. Zářivé podlahy – s čisticími hadříky z mikrovlákna budou všechny typy podlah zářivě čisté.

Potah na mop uvolňuje nečistoty hluboko do pórů a absorbuje vodu do stírání. č. Praktický rozsah dodávky – 2dílná sada potahů na mop leifheit clean twist m ergo micro duo, 33 cm široký potah mopu, z mikrovlákna se speciálními štětinami, Made in Europe, Art. Hygienické čištění – náhradní potah se připevňuje pomocí kombinované kapsy na suchý zip na sadu plochých stěračů Clean Twist M Ergo a pro hygienické použití lze prát při 60 °C.

Stěrače na dlaždice s vysokým čištěním – mop z mikrovlákna se skládá z řad nejjemnějších speciálních štětin, které jsou lehce zvýšené a mohou tak optimálně odstranit nečistoty.
ZnačkaLeifheit #ad
VýrobceLeifheit AG #ad
Číslo dílu55162
Modelka55162

4. Leifheit

#ad

Malá, tyrkysová, Leifheit 89087 podlahová deska Clean Twist M kompletní

#ad
Leifheit #ad - 34 cm šířka stírání. Podlahová deska/nožní část pro mop na podlahu Leifheit Clean Twist System Evo M. Materiál: Plast, kov.
ZnačkaLeifheit #ad
VýrobceLeifheit AG #ad
Číslo dílu89087
Modelka89087

5. Neiveino

#ad

4 kusy potahů na mop Leifheit Clean Twist M Micro Duo, sada 33 x 15 cm, pro silnou dekontaminaci, náhradní příslušenství pro Leifheit Floor stěrač, náhradní potah na mop z mikrovlákna, všechny podlahy

#ad
Neiveino #ad - Obsah balení: obdržíte 4 kusy potahu na mop pro leifheit clean twist M micro duo náhradní potah na mop z mikrovlákna, před nákupem prosím potvrďte svůj model. Snadná instalace: použití našeho náhradního dílu pro leifheit clean twist m nemůže být jednodušší, zasuňte podložky na bočních sponách do držáku a zajistěte je bez námahy suchým zipem, jednoduše stiskněte temně modré tlačítko pro odemknutí podlahové desky, tak jednoduše může být čistá!.

Snadné čištění: díky vysoké teplotě až 40 °c nabízí náš náhradní mop leifheit clean twist m micro duo hygienické čištění, že se čistí stejně snadno jako samotné podlahy, které ničí zárodky a bakterie, a nejlepší je, polštářky z mikrovlákna lze bez problémů odstranit a v případě potřeby vyprat. Daje o velikostech: mop pro leifheit clean twist m micro duo floor náhradní mop příslušenství velikost 33 x 15 cm, bez ohledu na to, zda chcete vyčistit velkou plochu nebo úzké rohy, tento mop nabízí působivý výkon na každém povrchu.

Vysoce kvalitní materiály: náš parní mop pro leifheit clean twist m micro duo je vyroben z vysoce kvalitních, ultratenkých mikrovláken, dlaždice, tyto materiály zajišťují důkladné čištění a bezchybný výsledek na všech druzích tvrdých podlah, ať už jde o parkety, která byla speciálně vyvinuta pro odstranění i těch nejodolnějších nečistot, mramor nebo laminát.
ZnačkaNeiveino #ad
VýrobceNeiveino #ad
Číslo dílu1576
Modelka1576

6. KTNAid

#ad

6 kusů stěračů sada pro leifheit Clean Twist M Ergo Micro Duo, savé mikrovlákno na podlahu náhradní potah na všechny podlahy

#ad
KTNAid #ad - Pro všechny podlahy: náhradní potah na mop lze setřít v obytných prostorách, v kuchyni, na spaní a v koupelně a je ideální pro všechny typy podlah. NÁhradnÍ podlahovÉ potahy: box se 6 potahy na mop vhodné pro lefebvre Clean Twist M Ergo micro duo, rozměry produktu délka 38 cm/14, šířka 16, 9 palců, 5 cm/6.

Super čistitelnost: mop se snadno čistí a je extrémně savý a snadno absorbuje všechny nečistoty a prachové částice. Prémiový materiál: potah na mop se skládá z mikrovlákna s řadami lehce vyvýšených speciálních štětin, 78% polyester + 22% nylon, které odstraňují nečistoty ze všech švů a drážek dna a zajišťují čištění bez poškrábání.

Stírací potah lze používat opakovaně, aniž by ztratil svou čisticí sílu. Teplý tip: nejprve se stírací potah při výměně upevní pomocí kapesního suchého zipu na sadu clean Twist M Ergo Flat Mop a za druhé lze vodu prát při 60 °C.
ZnačkaKTNAid #ad
VýrobceKTNAid #ad
Číslo díluDE-52123
ModelkaDE-52123

7. Suevut

#ad

6 kusů potahů mopu na mop Leifheit náhradní potah na mop z mikrovlákna, 37 x 15 cm pro Leifheit Clean Twist M Ergo Micro Duo Floor mop náhradní příslušenství, pro silnou dekontaminaci, všechny podlahy

#ad
Suevut #ad - Snadné čištění: díky vysoké teplotě až 40 °c nabízí náš náhradní mop pro mop leifheit hygienické čištění, a nejlepší je, které ničí zárodky a bakterie, že se čistí stejně snadno jako samotné podlahy, polštářky z mikrovlákna lze bez problémů odstranit a v případě potřeby vyprat. Snadná instalace: použití našich náhradních dílů pro mop na podlahu leifheit nemůže být jednodušší, jednoduše stiskněte temně modré tlačítko pro odemknutí podlahové desky, zasuňte podložky na bočních sponách do držáku a zajistěte je bez námahy suchým zipem, tak jednoduše může být čisté!.

Daje o velikostech: mop pro leifheit clean twist m ergo micro duo floor náhradní mop příslušenství velikost 37 x 15 cm, bez ohledu na to, zda chcete vyčistit velkou plochu nebo úzké rohy, tento mop nabízí působivý výkon na každém podkladu. Obsah balení: obdržíte 6 kusů mopu na mop pro leifheit náhradní potah z mikrovlákna sada, 52121, není vhodný pro náhradní potah Leifheit profi XL, pro mop Leifheit clean twist m ergo micro duo floor, pro násadu zboží: 52120, prosím potvrďte svůj model před nákupem.

Vysoce kvalitní materiály: náš parní mop na mop na podlahu leifheit je vyroben z vysoce kvalitních, dlaždice, ať už jde o parkety, ultratenkých mikrovláken, která byla speciálně vyvinuta pro odstranění i těch nejodolnějších nečistot, tyto materiály zajišťují důkladné čištění a bezchybný výsledek na všech druzích tvrdých podlah, mramor nebo laminát.
ZnačkaSuevut #ad
VýrobceSuevut #ad
Číslo díluHMX001594
ModelkaHMX001594

8. NIXOOT

#ad

Silná dekontaminace, NIXOOT 6 kusů stěračů Leifheit Clean Twist M Ergo Micro Duo, 2 druhy mikrovlákna systém náhradního potahu pro všechny podlahy, efektivní absorpce vody

#ad
NIXOOT #ad - Kompatibilní s náhradní mop na podlahu leifheit clean twist m ergo micro duo, není pro náhradní potah Leifheit Profi XL, pro násadu č. Pro všechny podlahy utěrky na podlahy pro všechny tvrdé podlahy, vinyl a linoleum, mramor, zahrnují podlahy jako tvrdé dřevo, dlaždice, laminát, umožňují rychlé čištění podlahy bez šmouh.

Zboží: 52120, 52121, prosím potvrďte svůj model před nákupem. Prémiové materiály mop z vybraného 78% polyesteru a 22% nylonového hedvábí, nabízí dvojité čištění, polyester může účinně absorbovat vodu a nylonová vlákna se silně dekontaminují, okrajové švy jsou těsné a nespadají.

Velikost 6 × potah dlouhý 37 cm, chrání vaše podlahy až 60 dní, šířka 15 cm / 5, 9", v závislosti na vašem čistícím prostředí a na tom, jak často se rozhodujete. Snadná instalace stiskněte tmavě modrý pojistný kroužek, abyste odemkli spodní tlačítko, poté připevněte stírací podložku suchým zipem na základní desku, obě boční desky vklouznou do kapes stírací podložky, aby byla instalace dokončena.
ZnačkaNIXOOT #ad
VýrobceNIXOOT #ad
Číslo dílu52123
Modelka52123

9. NETONDA

#ad

6 kusů mopů na mop na podlahu Leifheit Clean Twist M Ergo Micro Duo, jako jsou dlaždice a laminát, silná dekontaminace pro všechny podlahy, náhradní díly Clean Twist Combi M se systémem 2 mikrovlákna

#ad
NETONDA #ad - Stiskněte tmavě modrý pojistný kroužek pro odemknutí spodního stěrače, posuňte boční desky do kapes hlavy mopu a nakonec pomocí suchého zipu připevněte stírací podložku na spodní desku. Každý náhradní potah má minimálně pět proužků a vyčnívající nylonové vlákno na proužku bylo speciálně vyvinuto, aby vyčistilo trhliny v podlaze a pomohlo vám.

Vydrží minimálně 200 opakovaných drhnutí a podporuje ruční praní, praní v pračce. Efektivní čištění náš stírací potah pro leifheit má tloušťku 1, 5 cm. Po důkladném čištění podlahu osušte suchým hadříkem, který vám poskytne nejlepší výsledky. Při suchém použití může rychle absorbovat vlhkost na půdě, nezanechává stopy a zabraňuje růstu bakterií. Vysoce kvalitní materiál tento náhradní potah na mop je vhodný pro sérii leifheit clean twist m ergo micro duo. Při použití nad 35 °c má silnější schopnost uvolňovat nečistoty a může dosáhnout sterilizačního efektu 95 %.

Všechny práce jsou hotové! robustní a s dlouhou životností náhradní potah je robustní a má dlouhou životnost, a všechna mikrovlákna jsou pevně přišitá na hlavu mopu, takže nedochází k vypadávání vlasů. Mokrý a suchý tento náhradní potah podporuje jak mokré, tak i suché použití. Náhradní potah se skládá ze 75 % z prémiového polyesteru a z 25 % nylonového vlákna, které má silnou adsorpční kapacitu, která je vhodná jak pro čisticí prostředky, tak i pro prachové částice na podlaze. Díky čemu se může po použití snadno zachytit skvrny.
ZnačkaNETONDA #ad
VýrobceNETONDA #ad
Číslo díluNETONDA WGSN-11
ModelkaNETONDA WGSN-11

10. Neiveino

#ad

37 x 15 cm pro Leifheit Clean Twist M Ergo Micro Duo Floor mop náhradní příslušenství, silná dekontaminace, 6 kusů potahů mopu na mop Leifheit náhradní potah na mop z mikrovlákna, pro všechny podlahy

#ad
Neiveino #ad - Snadné čištění: díky vysoké teplotě až 40 °c nabízí náš náhradní mop pro mop leifheit hygienické čištění, že se čistí stejně snadno jako samotné podlahy, které ničí zárodky a bakterie, a nejlepší je, polštářky z mikrovlákna lze bez problémů odstranit a v případě potřeby vyprat. Vysoce kvalitní materiály: náš parní mop na mop na podlahu leifheit je vyroben z vysoce kvalitních, ať už jde o parkety, tyto materiály zajišťují důkladné čištění a bezchybný výsledek na všech druzích tvrdých podlah, ultratenkých mikrovláken, dlaždice, která byla speciálně vyvinuta pro odstranění i těch nejodolnějších nečistot, mramor nebo laminát.

Obsah balení: obdržíte 6 kusů mopu na mop pro leifheit náhradní potah z mikrovlákna sada, není vhodný pro náhradní potah Leifheit profi XL, 52121, pro násadu zboží: 52120, pro mop Leifheit clean twist m ergo micro duo floor, prosím potvrďte svůj model před nákupem.

Daje o velikostech: mop pro leifheit clean twist m ergo micro duo floor náhradní mop příslušenství velikost 37 x 15 cm, bez ohledu na to, zda chcete vyčistit velkou plochu nebo úzké rohy, tento mop nabízí působivý výkon na každém podkladu. Snadná instalace: použití našich náhradních dílů pro mop na podlahu leifheit nemůže být jednodušší, zasuňte podložky na bočních sponách do držáku a zajistěte je bez námahy suchým zipem, jednoduše stiskněte temně modré tlačítko pro odemknutí podlahové desky, tak jednoduše může být čisté!.
ZnačkaNeiveino #ad
VýrobceNeiveino #ad
Číslo dílu1594
Modelka1594