Top 10 Nothing Phone 2 Case – Jednoduchá pouzdra na mobilní telefony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Spigen

#ad

Spigen Rugged Armor pouzdro kompatibilní s Google Pixel 4a – černé

#ad
Spigen #ad - Jednobarevný tpu s ražbou v karbonovém vzhledu. Ochrana rohů díky technologii Air Cushion. Ochranný okraj pro displej a kameru. Ité na míru pro všechny přípojky. Spider web na vnitřní straně pro pohlcování nárazů.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška6
Délka3
Hmotnost0.04
Šířka0.4
Číslo díluACS01015
ModelkaACS01015
Záruka2 roky výrobce

2. MOSNOVO

#ad

Buffertech 6,6 ft Drop Impact Anti Peel Off čiré, MOSNOVO Pouzdro na iPhone 12 & iPhone 12 Pro, nárazuvzdorné TPU ochranné pouzdro s designem UFO

#ad
MOSNOVO #ad - Be unique. Nárazuvzdorný materiál buffertech – v laboratorním prostředí testováno a prokázáno, že vydrží tisíc testů při pádu z 6, 6 stop, přitom absorbuje 95 % nárazové energie a dokonce překračuje standardy vojenské ochrany proti pádu.

Robustní, protiskluzový tpu je kompatibilní s bezdrátovým nabíjením a zajišťuje lehký, neklouzavý design s pohodlným přístupem ke všem tlačítkům a přípojkám. Mosnovo pouzdro kompatibilní s iphone 12 / iphone 12 pro 6, 2020 - vybavený inovativním materiálem buffertech absorbujícím nárazy a společně tvarovaným s dvojitou ochrannou funkcí TPU rám + tvrdý zadní díl pro ochranu před poškrábáním, 1palcový displej, nárazy a dalšími.

Nabízíme vám velký výběr barev a tisků, 1palcový displej, ze kterých můžete míchat a pasovat originální barvu iPhone 12 / iPhone 12 Pro 6, 2020. Super ochrana. Super hezké. Užívají si ho celebrity/ovlivňovatelé / hvězdy reality. Nikdy nemusíte dělat kompromisy mezi ochranou a stylem. Be you. Be bold. Zvýšené a zkosené hrany navíc chrání dotykový displej a objektiv fotoaparátu.
ZnačkaMOSNOVO #ad
VýrobceMOSNOVO #ad
Výška0.46
Délka5.97
Hmotnost0.09
Šířka3.01
Číslo díluMI12PRO-T370-N

3. HidWee

#ad

Nežloutnutí, křišťálově čiré pouzdro na mobil pro Nothing, nárazuvzdorné ochranné pouzdro, HidWee Clear Case kompatibilní s Nothing Phone 2 pouzdro, tvrdé pouzdro, PC + TPU hybridní technologie

#ad
HidWee #ad - Luté a tenké tenké pouzdro na mobil: jedinečný průhledný kryt díky antižluté vrstvě, která účinně odolává žloutnutí způsobenému ultrafialovým zářením a potem a činí váš telefon tak čistý a čistý jako nový; díky štíhlému designu se váš Nothing Phone 2 bez problémů vejde do tašky a vypadá elegantně a stylově i v ruce.

Zvýšená vnější hrana chrání vaši obrazovku a kameru před poškozením. Tpu materiál tlumící nárazy zabraňuje poškození vašeho mobilního telefonu, když spadne z výšky. Krystal clear pouzdro: skládá se z lehkého, ultra čirého tpu a odolného pc materiálu, takže můžete zvýraznit barvu Vašeho telefonu Nothing 2. Přesný design: kompatibilní s pouzdrem na mobil nothing phone 2, nabíjecí přípojky, všechny otvory jsou přesně vyříznuty jako originální mobilní telefon.

Jednoduše se rozebírá a instaluje. A pouzdro může váš telefon nothing 2 chránit před znečištěním a vždy zůstane krásný. Precizní design otvorů nabízí otevřené řezy pro reproduktory, audio porty a tlačítka pro přesný tvar, jednoduchý přístup ke všem ovládacím prvkům a funkcím. Mírně zvýšený design displeje a kamery oddělují obrazovku a kameru z plochých povrchů. Příjemný na omak, který chrání váš telefon před nárazy a vlivy, příjemný na dotek.
ZnačkaHidWee #ad
VýrobceHidWee #ad
Výška0.28
Délka6.69
Šířka3.94
Číslo díluNP2-PC+TPU-Case
ModelkaNP2-PC+TPU-Case

4. UNBREAKcable

#ad

Kryt – matná, matné TPU ultra tenké stylové pouzdro na mobil, UNBREAKcable Kompatibilní s pouzdrem na iPhone SE 2022/SE 2020, protiskluzové měkké, pouzdro na iPhone 8/7 – ochrana proti pádu, pouzdro

#ad
UNBREAKcable #ad - Ochrana obrazovky a fotoaparátu – 0, 2 mm zvýšená přední hrana zabírá obrazovku telefonu, aby byl chráněn při umístění přední stranou dolů. Uživatelský design – díky své jedinečné vnější struktuře a vnitřnímu vzoru propůjčuje tento design Vašemu iPhone SE 2020/iPhone 7/8 nejen dodatečnou krásu, ale také zajišťuje odvod tepla, aby byl telefon chladný.

Přesné výřezy – speciální kryt celého těla pro iphone se 2020/iphone 8/7. Vysoce kvalitní tpu materiál od firmy bayer – unbreakcable iphone se 2020 pouzdro / iphone 8/7 pouzdro je vyrobeno z vysoce kvalitního německého TPU materiálu Bayer, který může účinně snížit účinek při pádu.

Díky perfektním, přesným výřezům v tpu rámu máte plný přístup k přípojkám a reproduktorům, abyste zabránili prachu na vašem iPhonu a zachovali si životnost tlačítka. Ochranné pouzdro se snadno čistí. Speciální povrchový materiál – toto pouzdro na mobil má povrchovou úpravu proti otiskům prstů, která zprostředkuje pocit mrazu.
ZnačkaUNBREAKcable #ad
VýrobceUNBREAKcable #ad
Číslo díluUBNU161
ModelkaUBNU161
Záruka2 roky

5. Spigen

#ad

Spigen Ultra Hybrid 2 pouzdro kompatibilní s iPhone 8 Plus a kompatibilní s iPhone 7 Plus – černé

#ad
Spigen #ad - Ité na míru pro všechny přípojky. Konstrukce z pC desky a silikonového rámu. Ochranný okraj pro displej a kameru. Ochrana rohů díky technologii Air Cushion.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška0.67
Délka7.99
Hmotnost0.07
Šířka3.86
Číslo dílu8809522191607
Modelka043CS21137
Záruka2 roky výrobce

6. Diverbox

#ad

Stoßfest, stoßfest, für Apple iPhone Xr Phone blau + Displayschutzfolie, strapazierfähig, Diverbox Schutzhülle für iPhone Xr mit Displayschutzfolie

#ad
Diverbox #ad - Lebenslanger ersatz: bietet lebenslangen Ersatz für Ihr iPhone. Die offene aussparung des Lautsprechers und des Ladeanschlusses ermöglicht eine Klangausgabe ohne Verlust sowie schnelles Aufladen. Die 3 telefontasten sind so positioniert, dass das Telefon herunterfällt.

Hydrophobe und oleophobe Beschichtung machen es Anti-Fingerabdruck und schmutzabweisend. Sie sind immer die Ersten für uns. Die seite des produkts ist mit anti-Rutsch-Streifen versehen, um zu verhindern, dass sie perfekt funktionieren und mit jedem Drücken klicken. Mehrschichtiger schutz: es hat eine weiche, aber robuste Gummi-Innenseite für Ihr Telefon, und zwei stabile Kunststoff-Außenhüllen für die Außenseite mit einzelnen Eckabschnitten für Stoßdämpfung.

Es gibt eine tiefe Öffnung für den Ein-/Ausschalter, wenn das Telefon bei einem hohen Sturz herunterfällt. 3-in-1-schutzhülle: nur für iPhone XR. Detaildesign der bildschirm befindet sich unter dem niveau der telefonhülle, die verhindert, um nicht zu brechen, dass das telefon versehentlich ausgeschaltet wird. Displayschutzfolie: mit 2 hochwertigen, militärischen Displayschutzfolien aus gehärtetem Glas, komfortable und empfindliche Berührung, damit Sie nichts auf dem Bildschirm fühlen.
ZnačkaDiverbox #ad
VýrobceDiverbox #ad
Číslo díluDIVERBOX-IPHONE XR CASE-TQ2
ModelkaDIVERBOX-IPHONE XR CASE-TQ2

7. Spigen

#ad

červené, Spigen Pouzdro Tough Armor 2 kompatibilní s iPhone 8 Plus a kompatibilní s iPhone 7 Plus

#ad
Spigen #ad - Dvouvrstvé ochranné pouzdro ze silikonu a polykarbonátu. Ochranný okraj displeje a kamery. Ochrana rohů díky technologii Air Cushion. Zabudovaný stojan pro postavení mobilního telefonu. Na míru pro všechny přípojky.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška6
Délka3
Hmotnost0.13
Šířka0.4
Číslo dílu055CS24040
Modelka055CS24040

8. Spigen

#ad

Spigen Pouzdro Liquid Air kompatibilní se Samsung Galaxy Note 10 Plus – matná černá

#ad
Spigen #ad - Spider web na vnitřní straně pro pohlcování nárazů. Ochrana rohů díky technologii Air Cushion. Ité na míru pro všechny přípojky. Ochranný okraj pro displej a kameru. Vzorovaný tpu pro zamezení otisků prstů.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška6
Délka3
Hmotnost0.08
Šířka0.4
Číslo dílu627CS27330
Modelka627CS27330
Záruka2 roky výrobce

9. TENDLIN

#ad

TENDLIN Kompatibilní s pouzdrem iPhone XR, měkké ochranné pouzdro, hybridní, dřevo a karbonová vlákna, flexibilní TPU silikon, kompatibilní s iPhone XR

#ad
TENDLIN #ad - Měkké tělo slim fit je dostatečně rovné k ochraně vašeho mobilního telefonu a už nic nepotřebuje; jedinečný design nabízí dobré uchopení a komfort díky uhlíkovým vláknům a dřevěným žilkováním. Kompatibilní s apple iphone xr 2018; nabízíme vám kompletní vrácení peněz nebo bezplatnou výměnu, pokud se vyskytnou vady nebo problémy s kvalitou, jednoduše nás kontaktujte.

Zajištění kamery chrání kameru hluboko před poškrábáním nebo dotykem země; zvýšené hrany zvednou obrazovku od plochých povrchů, aby se zabránilo poškrábání. Jednodílné flexibilní pouzdro se skládá z dřevěné dýhy, kůže z uhlíkových vláken a pružné tpu gumové vrstvy, syntetizované 3 materiály.

Karbonová vlákna, textura kůže a zrna z přírodního dřeva je na zádech a uvnitř absorbující nárazy TPU. Přesné řezání a zvětšené přípojky pasují většině kabelů; snadný přístup ke všem tlačítkům s obslužným krytem tlačítek; snadná instalace a odstranění, nezanechává žádné poškození nebo poškrábání na těle telefonu; podporuje bezdrátové nabíjení. Tíhlý profil nepřidává vašemu mobilu žádnou velikost, neobětuje ochranu.
ZnačkaTENDLIN #ad
VýrobceTENDLIN #ad
Výška0.43
Délka6.02
Hmotnost0.08
Šířka2.87
Číslo dílucase-carbonlea-XR-BL

10. TORRAS

#ad

TORRAS Pouzdro na iPhone 14 Pro pro MagSafe 2023 upgradováno se stojánkem nabíjení ve stoje a vojenská ochrana pouzdro iPhone 14 Pro silně magnetické pouzdro na mobil iPhone 14 Pro Case černé

#ad
TORRAS #ad - Nejnovější verze bestselleru roku 2023série pstand, vést videotelefonáty a dokonce si užívat tv pořady a filmy v horizontálním režimu. S tímto pouzdrem na iphone 14 pro můžete zcela jednoduše sledovat vertikální krátká videa, můžete i přesto sledovat videa při bezdrátovém nabíjení MagSafe.

Díky luxusnímu zpracování se perfektně hodí k vašemu nejnovějšímu iPhone14 Pro a zvýrazní váš high-end styl. Pokud váš telefon během této doby nemá dostatek proudu, která byla díky neviditelnému stojanu přidána do oblíbené magnetické série. Ergonomický design a příjemný na omakjemné a měkké okrajové textury nabízejí lepší hmatovou zpětnou vazbu a pohodlný a bezpečný pocit při uchopení. A lze bezpečně připojit ke všem dílům příslušenství magsafe bez pádu, bez ohledu na to, který využívá TORRAS Patent "Halbach Array" pro soustředění jinak rovnoměrně rozložené přitažlivosti na obou stranách směrem ven.

Perfektní kombinace funkce a praktičnostinárazuvzdorné pouzdro iphone 14 pro má robustní stojan, tak i horizontálním režimu. Tyto tři komponenty tvoří ochranný systém, který tvoří 360° systém absorpce nárazů. 360° airbag a 4vrstvý supertransferový materiál jsou bez problémů integrovány, aby se náraz maximálně rozložil. Nová směsová zadní stěna z bayer pc/pmma-ul94 nabízí ochranu proti výbuchu a odolnost proti poškrábání. Koncentrovaný design prstence zvyšuje přilnavost o 200 %, jak často mobilní telefon otáčíte nebo protřepáváte.
ZnačkaTORRAS #ad
VýrobceTORRAS #ad
ModelkaiPhone 14 pro