Top 10 Radiowecker Funkuhr Digital Mit Ladefunktion – Radiobudíky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ROCAM

#ad

Zálohování baterie, typ C, ROCAM Budík s projekcí do ložnice, projekční hodiny pro starší děti, 270° projektor, digitální budík s 5 stmívači, Snooze, USB nabíječka, 12/24 H

#ad
ROCAM #ad - S funkcí dotykového stmívání můžete nastavit 5 stupňů stmívání od nízké po vysokou, jak si přejete. Dopřejte sobě a svým nejmilejším ten nejcennější dárek, usb napájecí adaptér s napájecím kabelem, který může radiobudík nabídnout: nerušený a relaxační noční klid a buzení.

Zobrazení času přepínatelné 24/12 hodin a režim dst. Hi-fi reproduktor s technologií Bluetooth 5. 0 pro snadné spárování a přenosovou vzdálenost až 10 m. Rozsah dodávky zahrnoval radiobudík, knoflíkovou baterii cr2032 v rámci rádia a uživatelskou příručku. Už žádné náhlé probuzení! můžete se probudit svými oblíbenými rozhlasovými stanicemi 45–116 db nebo zvukem alarmu. Začněte svůj den s funkcí jemného buzení. Pokud chcete ještě trochu více spát, dotykem radiobudíku s dotykovým senzorem "SNOOZE" na horní straně vám umožní spát dalších 9 minut.

Frekvenční pásmo digitálního rádia: 87, digitální rádiové hodiny mohou prohledávat všechny dostupné kanály. Vestavěný vysoce kvalitní reproduktor pro čistou kvalitu zvuku a 16 stupňů nastavitelné hlasitosti. Za rádiovým budíkem je usb konektor 5 v/1 a stejnosměrný proud a konektor typu C, 5 - 108 MHz, pomocí kterého můžete nabíjet svůj mobilní telefon a USB zařízení. S naším budíkem zaručeně najdeš perfektní stupeň stmívání pro nerušený spánek každou noc.
ZnačkaROCAM #ad
VýrobceROCAM #ad
Výška3.43
Délka7.87
Hmotnost0.53
Šířka1.5
Číslo díluCR1024
ModelkaCR1024

2. BUFFBEE

#ad

4 tóny buzení, vysoce věrná kvalita zvuku s reproduktorem směřujícím nahoru, Buffbee Digitální radiobudík do ložnice – 7barevné noční světlo, stmívač Full Range pro noční stolek

#ad
BUFFBEE #ad - Asovač spánku a zálohování baterií: nastavte programy pro automatické vypnutí nočního světla/rádia podle vašeho spánkového plánu. Displej je 0–100% stmívatelný, klavír, pípnutí a rádio jako budík, takže si můžete vybrat perfektní jas.

Napájení ze zásuvek nebo baterií je součástí dodávky v případě výpadku proudu, aby se uložil čas a nastavení alarmu. 7barevné noční světlo a svítící tlačítka: 7barevné noční světlo zajišťuje uklidňující prostředí, které vás váží ve spánku, a svítící tlačítka usnadňují ovládání ve tmě. Hodiny + světlo + rádio: kombinuje budík, malém, noční světlo a fm rádio v jednom, ale jemném.4

4 zvuky alarmu a stmívače: pták, pro zlepšení vašeho zážitku z probuzení zejména vaše oblíbené FM rádio. Můžete přizpůsobit barvu nočního světla, tón alarmu, jas displeje a hlasitost. Hi-fi reproduktor a fm rádio: velký zvuk v kompaktní velikosti, rádio je vybaveno 5W vysoce věrovým reproduktorem pro čistou kvalitu zvuku a 16 stupňů nastavitelné hlasitosti.
ZnačkaBUFFBEE #ad
VýrobceBUFFBEE #ad
Výška2.36
Délka3.74
Hmotnost0.75
Šířka1.5
Číslo díluRS11
ModelkaRS11

3. BUFFBEE

#ad

Ukazatel plného rozsahu se stmívačem na noční stolek, 7barevné noční světlo, Buffbee Rádiobudík do ložnice – vysoce kvalitní zvuk a reproduktor směřující nahoru pro rádio, 4 budicí tóny

#ad
BUFFBEE #ad - Asovač spánku a zálohování baterií: nastavte programy pro automatické vypnutí nočního světla/rádia podle vašeho spánkového plánu. Hodiny + světlo + rádio: kombinuje budík, malém, noční světlo a fm rádio v jednom, ale silném.

Hi-fi reproduktor a fm rádio: velký zvuk v kompaktní velikosti, rádio je vybaveno 5W vysoce věrovým reproduktorem pro čistou kvalitu zvuku a 16 stupňů nastavitelné hlasitosti. 4 zvuky alarmu a stmívače: nabízí zvuky ptáků, klavíru, pípnutí a rádia jako budicí tón pro zlepšení vašeho probuzení zejména vaše oblíbené rádio. Přepínatelné noční světlo a tlačítko osvětlení: 7barevné noční světlo s možností zapnutí/vypnutí zajišťuje uklidňující prostředí, které vás váží ve spánku, a svítící tlačítka usnadňují ovládání ve tmě.

Můžete přizpůsobit barvu nočního světla, tón alarmu, jas displeje a hlasitost. Displej je z 0 – 100% stmívatelný, takže můžete čísla zcela vypnout nebo nastavit velmi jasně. Napájení ze zásuvek nebo baterií je součástí dodávky v případě výpadku proudu, aby se uložil čas a nastavení alarmu.
ZnačkaBUFFBEE #ad
VýrobceBUFFBEE #ad
Výška2.36
Délka3.74
Hmotnost0
Šířka1.5
Číslo díluRS11
ModelkaRS11

4. Teufel

#ad

časovač spánku – Light Gray, Teufel Radio ONE HiFi budík – Bluetooth reproduktor s rádiem DAB+/FM, funkce budíku

#ad
Teufel #ad - Napájení pouze přes síťový adaptér, vytahovací házecí anténa, usb nabíjecí port, k dostání ve dvou barvách. Dva samostatně nastavitelné budík s jednorázovými režimy buzení, denně, ve všední dny nebo víkendy a vícestupňovým časovačem spánku 15 až 90 min.

Intuitivní ovládání i ve tmě přes multifunkční kolečko, tři volně obsazená tlačítka rádiové stanice. Patentovaný, automaticky nebo ručně stmívatelný displej s velkým zobrazením času. Zvukově nejsilnější reproduktor rádia bluetooth této třídy do ložnice, dětského pokoje nebo kuchyně, bohatá akustika ze 2 hliníkových širokých pásů, podporovaná velkou pasivní membránou a integrovanou technologií Dynamore pro širší stereo panorama.

Se čtyřmi tóny buzení navrženými společností teufel včetně "Berlína", které připomíná zvonkohru pamětního kostela. Jemné buzení zvukem rozhlasové stanice DAB+/FM nebo oblíbenou hudbou ze smartphonu přes Bluetooth nebo AUX vstup. Ušlechtilý bluetooth dab/fm radiobudík s příjemným zvukem pro usínání a rozsáhlé funkce buzení pro spolehlivý a hudební start do dne.
ZnačkaTeufel #ad
VýrobceLautsprecher Teufel #ad
Výška3.54
Délka3.15
Hmotnost1.72
Šířka9.45
Číslo dílu106138002
Modelka106138002

5. Teufel

#ad

Teufel Rádio ONE Bluetooth DAB/FM radiobudík s integrovanou anténou a časovačem spánku reproduktor reproduktor černý

#ad
Teufel #ad - Dva samostatně nastavitelné budík s jednorázovými režimy buzení, denně, ve všední dny nebo víkendy a vícestupňovým časovačem spánku 15 až 90 min. Ušlechtilý bluetooth dab/fm radiobudík s příjemným zvukem pro usínání a rozsáhlé funkce buzení pro spolehlivý a hudební start do dne.

Intuitivní ovládání i ve tmě přes multifunkční kolečko, tři volně obsazená tlačítka rádiové stanice. Patentovaný, automaticky nebo ručně stmívatelný displej s velkým zobrazením času. Se čtyřmi tóny buzení navrženými společností teufel včetně "Berlína", které připomíná zvonkohru pamětního kostela. Zvukově nejsilnější reproduktor rádia bluetooth této třídy do ložnice, bohatá akustika ze 2 hliníkových širokých pásů, dětského pokoje nebo kuchyně, podporovaná velkou pasivní membránou a integrovanou technologií Dynamore pro širší stereo panorama.

Napájení pouze přes síťový adaptér, vytahovací házecí anténa, USB nabíjecí port, k dostání ve dvou barvách. Jemné buzení zvukem rozhlasové stanice DAB+/FM nebo oblíbenou hudbou ze smartphonu přes Bluetooth nebo AUX vstup.
ZnačkaTeufel #ad
VýrobceLautsprecher Teufel #ad
Výška3.54
Délka3.15
Hmotnost1.72
Šířka9.45
Číslo dílu106138001
ModelkaRADIO ONE

6. Jugendcx

#ad

Digitální budík se světlem, Bluetooth reproduktor 5.0, snooze, Jugendcx 18 W bezdrátová rychlonabíječka s adaptérem a kabelem, 12 Natural Soun pro, Digitální budík s nabíjecí stanicí, duální alarm

#ad
Jugendcx #ad - Ešení vše v jednom je perfektní rozbočovač na noční stolek pro všechny vaše potřepotřepotře️poznámka:1️použijte naši originální nabíječku 2️Smartphone s funkcí bezdrátového nabíjení 3️No podporuje dodatečnou baterii, když spíte, zapomeňte bez starostí nabít váš telefon a po probuzení získáte plné nabití, 4️No FM.

Stereo zvuk a podpora: vestavěný reproduktor blutooth 5. 0 nabízí zcela novou úroveň komfortu pro přehrávání hudby nebo podcastů z vašeho telefonu, zatímco se připravujete na den nebo hrajete různé melodie při józe nebo meditaci. Dva budík a funkce odloženého buzení: digitální nastavitelný budík s rychlým a jednoduchým nastavením. Led světlo lze také blikat rýmem. 18w qc 3. 0 rychlé bezdrátové nabíjení: digitální budík s nabíjecím adaptérem a kabelem usb-c, pohodlný pro nabíjení vašeho telefonu, šetří místo na počítači. Stmívatelný časový led displej 0 – 3 stupně jasu vhodné i pro osoby citlivé na světlo během spánku.

Budík s indukčním nabíjením je kompatibilní s více mobily. 12 barev rgb a nočního světla: digitální budík se světlem může šarmantně svítit, s dárkovým balíčkem, muže, navržený s monochromatickými/smíšenými/různými barvami a světlo je stmívatelné s nastavením 0–20 stupňů. Náš tým podpory bude profesionálním řešením pro vaše zmatky. Každý digitální budík má 3 časové okruhy 1–5, nebo stiskněte tlačítko odloženého buzení, 6–7, abyste dosáhli 9 minut navíc celkem 5krát, 1–7, které vám pomohou rozlišit čas, čímž se přirozeně probudíte přirozeným zvukem a budete lépe probuzeni telefonním alarmem.
ZnačkaJugendcx #ad
VýrobceJugendcx #ad
Výška4.33
Délka3.03
Šířka1.5

7. CSL-Computer

#ad

Budík CSL – digitální radiobudík s 3 stupni jasu obrazovky, duální alarm 12/24h USB přípojka, projekční budík s ukazatelem teploty a vlhkosti vzduchu

#ad
CSL-Computer #ad - Zobrazení lze na stěnu promítat velkými číslicemi, k tomu jsou k dispozici dva stupně jasu i vypnuto. 3 nastavitelné stupně jasu a lze je vypnout. Jeho ovládání se 7 tlačítky jde jednoduše od ruky. Provoz přes 5v síťový zdroj. Výhoda: váš standardní čas buzení můžete nechat v paměti a navíc nastavit odlišný čas, např.

Praktické: pokud je nastaven automatický režim, budík se ve tmě automaticky přepne do nejtemnějšího stupně. Pro nabíjení mobilních telefonů s 5 v, který se osvědčil při každodenním používání. Vybaveno 2 časy buzení, 2 a se na palubě nachází nabíjecí USB port. Displej s vysokým leskem s lehkým zrcadlovým efektem. Projekční budík, fm radiobudík s 15 paměťovými místy a přesnou nastavitelnou hlasitostí.

Díky dvěma hodinám alarmu lze perfektně přizpůsobit individuálním potřebám. Nejtmavší jas je perfektní pro noc: ještě čitelný, ale dostatečně matný na spaní. Záložní baterie cr 2032 knoflíková buňka udržuje vámi provedená nastavení při výpadku proudu v paměti. Na dovolené, při směnách nebo na služební cestě. Velké, dobře čitelné číslice. Dva režimy alarmu: jako alarm lze použít buď zvuk alarmu nebo váš oblíbený vysílač jedna z 15 uložitelných rozhlasových stanic.
ZnačkaCSL-Computer #ad
VýrobceCSL-Computer #ad
Výška3.82
Délka7.09
Hmotnost0.52
Šířka1.5
Číslo díluA305273x3
ModelkaA305273x3
Záruka2 roky záruka výrobce.

8. ANJANK

#ad

10 W, 2 Weckgeräusche, Holz-LED-Uhr für den, ANJANK Digitaler Wecker aus Holz, 5-stufiger Dimmer, kabellose Ladestation für iPhone/Samsung Galaxy, Schlaf-Timer, USB-Ladeanschluss, schnelle, FM-Radio

#ad
ANJANK #ad - Fm-radio und sleep-timer: das radio hat einen standard-frequenzbereich von 87, 5–108 mhz. 3-in-1 anjank kombiniert die kapazitäten eines weckers, eines fM-Radios und einer kabellosen Ladestation in einem Gerät. Es verfügt auch über einen usb-Anschluss zum Aufladen anderer elektronischer Geräte, eine Powerbank oder eine Smartwatch.

Weder zu hell, um ihnen zu helfen, noch zu dunkel, 1 cm Zahlenziffern, die es leicht machen, um Sie wach zu halten, auch in Ihrem Raum zu sehen. B. Sleep-timer-funktion 10–120 Minuten zur Auswahl. Kabelloses laden von anjank unterstützt 5 w, wie z. Es stehen fünf Dimmstufen zur Verfügung, morgens aufzustehen. Der premium-lautsprecher verfügt über leicht einstellbare Lautstärkeregler, damit Sie den lauten und klaren Klang genießen können.

Das eingebaute kabellose Qi-Ladepad ist mit Qi-fähigen Telefonen kompatibel. Ideal für ein schnelles Nickerchen! Individuelle helligkeit: großes led-display mit 3, um zu sehen. Mit 2 wecktönen können sie den klassischen summer wählen oder das Radio verwenden, sodass Sie eine für Sie angenehme Lichtstufe auswählen können. Es hat nicht nur ein sauberes und minimalistisches Design, es schafft auch Platz auf Ihrem Nachttisch. Ein zweites telefon, 7, 5 w und 10 w adaptives laden.
ZnačkaANJANK #ad
VýrobceANJANK #ad
Výška2.75
Délka3.7
Hmotnost1.48
Šířka1.5
Číslo dílu1
Modelka192

9. TechniSat

#ad

Stmívatelné zobrazení, funkce odložení, spánek, TechniSat Rádiobudík Digitradio 51 DAB DAB +, budík se dvěma nastavitelnými časy budíku, rádiobudík, FM, konektor pro sluchátka černá

#ad
TechniSat #ad - Nastavitelný rytmus buzení denně, všední dny, víkendy s funkcí odložení - hlasitost alarmu lze libovolně volit a pomalu se zvyšuje.

Digitální rádio s displejem hodin a data, dvěma nastavitelnými časovačem budíku a funkcí spánku pro uvolněné probuzení a usínání. Velký a stmívatelný lcd displej s osvětlením: kromě kanálu a dalších informací o programu můžete také zobrazit čas na integrovaném displeji. Budík dab + s oblíbenou pamětí pro dvě digitální rádia dab + a jednu stanici FM - funkce budíku je možná pomocí rádia nebo signálního tónu. Rozsah dodávky: rádio budík digitradIO 51, napájení, návod k obsluze.
ZnačkaTechniSat #ad
VýrobceTechniSat #ad
Výška5.87
Délka1.93
Hmotnost0.96
Šířka4.96
Číslo dílu4019588100084
Modelka0000/4981
Záruka2 roky

10. Sony

#ad

Sony Rádiobudík s časovým projektorem model ICF-C1PJ

#ad
Sony #ad - Frekvenční pásmo / šířka pásma: 530 khz až 1710 khz - am, rms výstupní výkon: 100 mw, přednastavení vysílače: 5 - FM, přednastavení vysílače: 5 - AM, .

Barva: černá, obsah balení: budík rádio s časovou projekcí, 1 x cr2032 baterie, hmotnost přibližně: 1 lb, . Typ produktu: rádiový budík, počet alarmů: 2, 50 mhz až 108 mhz - fm, frekvenční pásmo / šířka pásma: 87, doba odložení: 1 hodina, Nastavení odloženého buzení: manuální, . Značka sony, model ICF-C1PJ. Reproduktor ve tvaru reproduktoru: integrovaný, osvětlení obrazovky Barva: bílá, typ obrazovky: LCD, zvukový režim: mono, vlastnosti: auto time Set / Restore, zobrazení a grafika, vlastnosti: nastavitelný jas, .
ZnačkaSony #ad
VýrobceSony #ad
Výška3.98
Délka4.02
Hmotnost1.38
Šířka3.98
Číslo díluICFC1PJ
ModelkaICF-C1PJ