Top 10 Samsung Galaxy S23 Hulle – Jednoduchá pouzdra na mobilní telefony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ylife

#ad

černé ultra tenké tenké pouzdro na mobil měkký silikon TPU ochranné pouzdro, Ylife Samsung Galaxy S23 Ultra pouzdro, extrémně odolné proti poškrábání a protiskluzové & nárazuvzdorné & ochrana proti

#ad
Ylife #ad - Kromě toho se snadno instaluje a odstraňuje a nepoškrábe okraj telefonu. Pokud máte nějaké vady na výrobku, kontaktujte nás prosím prostřednictvím systémové zprávy Amazon. Díky matnému povrchu je váš telefon velmi příjemný na omak a vypadá jako samet v ruce.

Jedná se o vysoce kvalitní tpu materiál, ultratenký a měkký, což efektivně snižuje dopad při pádu. Přesný nabíjecí otvor a otvor kamery zajišťují původní provoz vašeho reproduktoru a fotoaparátu. Je perfektní pro váš telefon. Protiskluzový a proti otiskům prstů: silikonové pouzdro je vyrobeno z matného protiskluzového materiálu, příjemné na dotek, tenké a lehké, pouzdro je ultratenké a lehké jako pírko, aby se snížila tvorba otisků prstů. Ochrana obrazovky a fotoaparátu: mírně zvýšené hrany zabraňují tomu, aby se displej samsung galaxy s23 Ultra a kamera otíraly a poškrábaly na rovné povrchy.

Ylife je značka, která se specializuje na hledání kvality. Ultra tenký tpu materiál: ochranné pouzdro je vyrobeno z ultra tenkého materiálu tpu. Toto výjimečné pouzdro udrží váš telefon tak tenký, jak by měl být. Jednoduché kvalitní černé silikonové pouzdro, nabízí krásný vzhled. Kromě toho zajišťuje ultratenký materiál měkkost na okraji černého pouzdra Samsung Galaxy S23 Ultra a lze jej bez problémů vzít všude s sebou.
ZnačkaYlife #ad
VýrobceYlife #ad
Číslo díluXZCAU-338
Záruka1

2. Spigen

#ad

Spigen Pouzdro Tough Armor kompatibilní se Samsung Galaxy S21 – černé

#ad
Spigen #ad - Ochranný okraj displeje a kamery. Zabudovaný stojan pro postavení mobilního telefonu. Dvouvrstvé ochranné pouzdro ze silikonu a polykarbonátu. Ochrana rohů díky technologii Air Cushion. Pouzdro je kompatibilní pouze s Galaxy S21 a není vhodné pro Galaxy S21 FE.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška6
Délka3
Hmotnost0.15
Šířka0.4
Číslo díluACS02425
ModelkaACS02425
Záruka2 roky manufacturer

3. Spigen

#ad

Spigen Pouzdro Tough Armor kompatibilní se Samsung Galaxy S21 -Gunmetal

#ad
Spigen #ad - Ochrana rohů díky technologii Air Cushion. Pouzdro je kompatibilní pouze s Galaxy S21 a není vhodné pro Galaxy S21 FE. Dvouvrstvé ochranné pouzdro ze silikonu a polykarbonátu. Vestavěný stojánek pro postavení mobilního telefonu. Ochranný okraj pro displej a kameru.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška6
Délka3
Hmotnost0.13
Šířka0.4
Číslo díluACS02426
ModelkaACS02426
Záruka2 roky výrobce

4. Spigen

#ad

Spigen Pouzdro Tough Armor kompatibilní se Samsung Galaxy S21 Plus – černé

#ad
Spigen #ad - Ité na míru pro všechny přípojky. Vestavěný stojánek pro postavení mobilního telefonu. Ochrana rohů díky technologii Air Cushion. Dvouvrstvé ochranné pouzdro ze silikonu a polykarbonátu. Ochranný okraj pro displej a kameru.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška6
Délka3
Hmotnost0.12
Šířka0.4
Číslo díluACS02390
ModelkaACS02390
Záruka2 roky výrobce

5. Spigen

#ad

Spigen Pouzdro Liquid Air kompatibilní se Samsung Galaxy S23 Plus 5G – černé

#ad
Spigen #ad - Vzorovaný tpu pro zamezení otisků prstů. Ité na míru pro všechny přípojky. Ochrana rohů díky technologii Air Cushion. Ochranný okraj pro displej a kameru. Spider web na vnitřní straně pro pohlcování nárazů.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška0.42
Délka6.35
Hmotnost0.07
Šířka3.14
Číslo díluACS02841
ModelkaACS05666

6. Spigen

#ad

Spigen Liquid Air pouzdro kompatibilní se Samsung Galaxy S23 Plus 5G Abyss Green

#ad
Spigen #ad - Ochrana rohů díky technologii Air Cushion. Ochranný okraj displeje a kamery. Spider web na vnitřní straně pro absorbování nárazů. Na míru pro všechny přípojky. Vzorovaný tpu pro zabránění otiskům prstů.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška0.42
Délka6.35
Hmotnost0.07
Šířka3.14
Číslo díluACS02163
ModelkaACS05667

7. Veaipi

#ad

Veaipi Handyhülle für Samsung Galaxy S23 5G Hülle,Linsenschutz Stoßfest Fingerabdruckfest Mattierte Textur PC,Super Abriebfest Leichte und Glatte Haptik Galaxy S23 5G Smartphone Case Schwarz

#ad
Veaipi #ad - Es hat eine seidige eleganz und eine matte Textur, Vermeidung von FingerabdrückenDie Verwendung von hochwertigem PC-Material verlängert die Lebensdauer der Hülle. Voller schutzdie hülle deckt das gesamte handy ab, einschließlich des unteren Teils und der Tasten. Gutes gefühl, dabei jedoch schwer zu verfärben und zu verformen.

Präzises designdieses produkt wurde speziell für das galaxy s23 5g entwickelt, Kopfhörer, damit es perfekt zu Ihrem Smartphone passt. Der lcd-displayschutz stört nicht und ist einfach zu verwenden. Reibungslos bedient werden. Kompatible modelle samsung galaxy s23 5g case - empfohlen für diejenigen, die nach einer dünnen und leichten Hartschalenhülle suchen. Selbst mit der hülle können Anschlussterminals, Seitentasten usw. Die erhöhten kanten um kamera und bildschirm bieten maximalen Schutz vor Stößen und harten Schlägen auf der Rückseite und den Seiten Ihres Telefons.

Es handelt sich um eine smartphone-Hülle, die aufgrund ihres sehr einfachen Designs bei Menschen jeden Alters beliebt ist. Ultradünn und ultraleichtsie können einen modischen Look mit hervorragendem Griff erzielen, ohne das Gefühl zu haben, eine Hülle zu tragen, und stattdessen das Gefühl haben, Ihr Handy nackt zu halten. Es bietet ein angenehmes Tragegefühl und ist langlebig, ist aber auch kratzfest.
ZnačkaVeaipi #ad
VýrobceVeaipi #ad
Číslo dílus23-gala-pcyk

8. Veaipi

#ad

Veaipi für Samsung Galaxy S23 Ultra 5G Hülle,Linsenschutz Stoßfest Fingerabdruckfest Mattierte Textur PC,Super Abriebfest Leichte und Glatte Haptik Galaxy S23 Ultra 5G Smartphone Case Schwarz

#ad
Veaipi #ad - Es handelt sich um eine smartphone-Hülle, die aufgrund ihres sehr einfachen Designs bei Menschen jeden Alters beliebt ist. Kompatible modelle samsung galaxy s23 ultra 5g case - empfohlen für diejenigen, die nach einer dünnen und leichten Hartschalenhülle suchen. Die erhöhten kanten um kamera und bildschirm bieten maximalen Schutz vor Stößen und harten Schlägen auf der Rückseite und den Seiten Ihres Telefons.

Voller schutzdie hülle deckt das gesamte handy ab, einschließlich des unteren Teils und der Tasten. Es bietet ein angenehmes Tragegefühl und ist langlebig, dabei jedoch schwer zu verfärben und zu verformen. Reibungslos bedient werden. Der lcd-displayschutz stört nicht und ist einfach zu verwenden. Ultradünn und ultraleichtsie können einen modischen Look mit hervorragendem Griff erzielen, und stattdessen das Gefühl haben, ohne das Gefühl zu haben, eine Hülle zu tragen, Ihr Handy nackt zu halten.

Gutes gefühl, vermeidung von fingerabdrückendie verwendung von hochwertigem PC-Material verlängert die Lebensdauer der Hülle. Präzises designdieses produkt wurde speziell für das galaxy s23 ultra 5g entwickelt, Kopfhörer, damit es perfekt zu Ihrem Smartphone passt. Es hat eine seidige Eleganz und eine matte Textur, ist aber auch kratzfest. Selbst mit der hülle können Anschlussterminals, Seitentasten usw.
ZnačkaVeaipi #ad
VýrobceVeaipi #ad
Číslo dílus23-ultra-pcyk

9. MOSNOVO

#ad

Země dinosaurů, MOSNOVO Galaxy S23 pouzdro, pouzdro na mobil ochranné pouzdro Case Cover TPU Bumper s čirým tvrdým plastem obal průhledný ochranný obal pro Samsung Galaxy S23

#ad
MOSNOVO #ad - Iré, štíhlé, jedinečné a stylové ochranné pouzdro ukazuje a vylepšuje původní barvu telefonu Samsung Galaxy S23, zatímco odolný protiskluzový TPU udržuje váš telefon lehký a snadno se instaluje a uchopí.

Kromě toho je každé z našich jedinečných uměleckých děl potištěno certifikovaným, odolným inkoustem odolným proti poškrábání. Být jedinečný. Buďte mutičtí. Podporuje bezdrátové nabíjení a snadný přístup ke všem tlačítkům a přípojkám. Buď ty. Zvýšená a zkosená hrana chrání dotykový displej a fotoaparát. Nárazuvzdorný materiál buffertech – osvědčený v laboratorním prostředí, aby odolal tisíckrát testovaným pastím z 6, 6 stop.

Mosnovo - pouzdro kompatibilní se samsung galaxy s23 – vybavené inovativním nárazuvzdorným materiálem Buffertech a s dvouvrstvou ochranou TPU nárazník + tvrdá zadní stěna, který chrání před poškrábáním, nárazy a více. Užívají si celebrity / ovlivňovatelé / hvězdy reality.
ZnačkaMOSNOVO #ad
VýrobceMOSNOVO #ad
Výška0.44
Délka5.91
Hmotnost0.09
Šířka2.95
Číslo díluMS23-T562

10. MOSNOVO

#ad

MOSNOVO Galaxy S23 Plus pouzdro, ochranné pouzdro na mobilní telefon Case Cover TPU Bumper s čirým tvrdým plastovým pouzdrem průhledné ochranné pouzdro pro Samsung Galaxy S23 Plus, země dinosaurů

#ad
MOSNOVO #ad - Buďte mutičtí. Zvýšená a zkosená hrana chrání dotykový displej a fotoaparát. Podporuje bezdrátové nabíjení a snadný přístup ke všem tlačítkům a přípojkám. Užívají si celebrity / ovlivňovatelé / hvězdy reality.

Iré, jedinečné a stylové ochranné pouzdro ukazuje a vylepšuje původní barvu telefonu Samsung Galaxy S23 Plus, štíhlé, zatímco odolný protiskluzový TPU udržuje váš telefon lehký a snadno se instaluje a uchopí. Být jedinečný. Nárazuvzdorný materiál buffertech – osvědčený v laboratorním prostředí, aby odolal tisíckrát testovaným pastím z 6, 6 stop.

Buď ty. Kromě toho je každé z našich jedinečných uměleckých děl potištěno certifikovaným, odolným inkoustem odolným proti poškrábání. Mosnovo - pouzdro kompatibilní se samsung galaxy s23 plus – vybavené inovativním nárazuvzdorným materiálem Buffertech a s dvouvrstvou ochranou TPU nárazník + tvrdá zadní stěna, který chrání před poškrábáním, nárazy a více.
ZnačkaMOSNOVO #ad
VýrobceMOSNOVO #ad
Výška0.46
Délka6.39
Hmotnost0.11
Šířka3.17
Číslo díluMS23P-T562