Top 10 Sitzbezug Auto Vordersitze 2er Set – Sady potahů na sedačky do aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Leibersperger

#ad

Kvalitní autokožešina, látková sedačka – vhodná pro každé roční období – obzvláště odpuzuje nečistoty – univerzální tvar – Made in Germany šedá, Leibersperger Kožešina, potah na sedadlo

#ad
Leibersperger #ad - Snadná údržba – sedák je z materiálu, který se snadno udržuje. Skvrny lze navíc jednoduše otřít vlhkým hadříkem. Je měkká a pohodlná a udržuje vaše sedadlo čisté a krásné. Kožešina reguluje teplotu a je prodyšná, díky tomu se na srsti nepotí a kožešina je v horku a chladu vždy příjemná na dotek.

Jednoduché vysávání, demontáž a vytřepání. Vhodné pro každé roční období – jehněčí kožešina do auta je v zimě hřejivá a v létě chladná. Univerzální tvar – naše autopotahy z beránčí kůže se hodí skoro na každé sedadlo a jsou tak vhodné například pro obytné vozy. Snadná montáž – potah lze jednoduše namontovat na každé sedadlo a neklouže.

Kožešina je měkká a přiléhavá a zajišťuje tak optimální komfort sezení. Na rozdíl od jiných autosedaček jsou sedák a opěradlo kompletně zakryty a chráněny. Vysoce kvalitní potah sedadla z autokožešiny – potah sedadla z autokožešiny je perfektní volbou pro všechny, kteří hledají vysoce kvalitní sedák s dlouhou životností.
ZnačkaLeibersperger #ad
VýrobceLeibersperger-Felle #ad
Výška2.36
Délka43.31
Šířka25.59
Číslo díluAFU-200
ModelkaAFU-110

2. Pro2Protect

#ad

Potahy sedadel auta | ochranný potah na sedadlo přední sedadla, Pro2Protect Prémiový chránič sedadla na přední sedadlo | vodotěsný | univerzálně kompatibilní | autopotahy sedadel, ochrana sedadel,

#ad
Pro2Protect #ad - Pro všechna vozidla | potahy sedadel a sedáků lze snadno připevnit na všechny autosedačky. Protect now with pro2protect! | protože nám záleží na ochraně vašeho vozidla, chceme s naší ochranou autosedačky / ochranným potahem autosedačky zajistit dlouhou životnost všech vozidel! Velmi dobře testováno | objevte přední potah autosedačky pro2protect ochranný potah/potah na přední sedadla auta.

Auto příslušenství testováno TSS s brilantními 96/100 body. Vítěz testu-Siegel. De. Potah sedadla pro individuální potřeby. 2× nastavitelné popruhy | naše ochrana sedadla auta potah sedadla auta přední sedadla ideálně přilne díky 2 nastavitelným popruhům + gumovému pásku.

Naše samostatné potahy sedadel Car Seat Cover jsou ideální investicí do vašeho vozidla. Dvojvrstvý materiál potah autosedačky | odolná tkanina Oxford na přední sedadla auta a PVC vrstva chrání před sedadlem veškerou vlhkost a nečistoty.
ZnačkaPro2Protect #ad
VýrobcePro2Protect #ad
Číslo dílu4270003203241
Modelka4270003203241
ZárukaZáruka 12 měsíců

3. Black Panther

#ad

Vhodné pro všechna roční období, žádné vyhřívání sedadel, Black Panther 1 pár luxusních autosedaček s opěradlem, žádné teplo černé, příslušenství do auta

#ad
Black Panther #ad - Neovinuté dno, kompatibilní s 95 % předními sedadly a nemá vliv na používání bezpečnostní přezky. Můžete snadno a rychle dostat své věci, jako je mobilní telefon a peněženka atd.

Přední kapsa zvyšuje praktičnost potahu sedadla. Záda je plně použitelná silikagelem protiskluzové částice, účinně zabraňuje posunutí potahu sedadla. Může zakrýt škrábance a skvrny na sedadle, chrání vaše autosedadlo. Povrch je jedinečná technologie vyšívání, stylová jednoduchost, díky čemuž je vhodný pro všechny druhy dekorací automobilů. Podsedáky do auta z kvalitní látky, měkké a pohodlné.
ZnačkaBlack Panther #ad
VýrobceBlack Panther #ad
Číslo dílu2020315
Modelka2020315

4. BREMER SITZBEZÜGE

#ad

BREMER SITZBEZÜGE Rozměr Auto ochranné potahy kompatibilní s Mercedes třídy C W204 S204 sada pro řidiče a spolujezdce od 2007-2014 / autopotahy sedadel ochranný potah sada autopotahy balení 2 ks v

#ad
BREMER SITZBEZÜGE #ad - Extra – 3vrstvý systém, zadní strana předních sedadel je vybavena velkorysými kapsami, potahy sedadel vhodné pro airbag a vyhřívané sedadla, pohodlný a sportovní pocit při sezení.

Potah vytáhněte na sedadlo 2. Montáž – 1. Potahy na opěradla upevněte suchým zipem. Rozsah dodávky – 2× sedací plocha, 2× potahy na opěrky hlavy, svorky/háčky, 1× opěradlo pro spolujezdce, 1× opěradlo pro řidiče, montážní návod český jazyk nelze zaručit. Svorka/háček upevněný pod sedadlem 3. Vlastnosti – výroba na míru pro řidiče a spolujezdce, vhodné také pro aktivní opěrky hlavy neodnímatelné opěrky hlavy, vyrobeno v Německu. Materiál – vysoce kvalitní autolátka s 5mm pěnovou hmotou, kašírování/aplikace z umělé kůže.
ZnačkaBREMER SITZBEZÜGE #ad
VýrobceBREMER SITZBEZÜGE #ad
Výška5.91
Délka22.83
Šířka22.83
Číslo dílu4251671695026
Modelka910
ZárukaŽádné

5. WOLTU

#ad

Stříbro, pevná vlna, WOLTU AS7335sb univerzální potah z jehněčí kůže auto potah sedadla 100% pravá jehněčí kožešina plný potah potah na přední sedadlo, cca 1,8 cm tloušťka

#ad
WOLTU #ad - Potah předního sedadla je vhodný pouze pro jednotlivá přední sedadla, jako je sedadlo řidiče nebo spolujezdce a není vhodný pro jednodílná zadní sedadla. Pokud je zadní řada sedadel samostatná, lze ji také použít. Vychutnejte si v zimě teplo potahu na autosedačky z pravé jehněčí kůže a zažijte chlad v létě, jako perfektní "mini klimatizace" pro vaše auto.

Boční díly a zadní díl jsou vyrobeny z umělé jehněčí kůže ze 100% polyesteru. Potah z pravé jehněčí kůže od woltU je šetrný k pokožce, odpuzuje nečistoty atd. Nevhodné pro vozidla s integrovanými opěrkami hlavy a bočními airbagy v sedadle. Kromě toho má tento potah z jehněčí kůže dobrou odolnost proti vlhkosti, prodyšnost a akumulaci tepla. Pohodlný pocit při sezení: potah z jehněčí kůže woltu je stylový, kvalitně zpracovaný a má dlouhou životnost.

Udržování tepla, savost a odolnost proti skvrnám: v chladných dnech se při sezení necítíte chladno nebo vlhko, šetří teplo, protože 100% přírodní vlna má 30% absorpci vody. Jednoduchá montáž: potah autosedačky z jehněčí kůže bez problémů zakrývá opěradlo a sedací plochu. Potahy sedadel nejsou vhodné pro vozidla s bočními airbagy v sedadle. Otvor na horní straně opěradla je opatřen suchým zipem a na spodní straně potahu je 6 gumových lanek a 6 háčků, což usnadňuje montáž. Výška vlny může být cca 18 mm.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Číslo díluWAS7335sb

6. BREMER SITZBEZÜGE

#ad

Pilote Laika WPL401 černá/šedá, Carthago, Jadran, Rozměr potahů sedadel ochranné potahy na sedadla pilotní sedadla řidiče a spolujezdce sada kompatibilní s obytným vozem FIAT Ducato, Knaus, Pössl

#ad
BREMER SITZBEZÜGE #ad - Naše potahy sedadel jsou přesně sladěny s vámi zvoleným modelem auta. Hodí se přesně pro obytný vůz, řidiče a spolujezdce. Vhodné pro airbagy a vyhřívané sedadla. Výroba na míru u potahů sedadel Bremer. Pro lepší a pohodlný pocit při sezení jsou boky navíc silně podložené.
ZnačkaBREMER SITZBEZÜGE #ad
VýrobceBREMER SITZBEZÜGE #ad
Výška5.91
Délka22.83
Šířka22.83
Číslo dílu4251707653068
ModelkaPL401
ZárukaŽádné

7. WOLTU

#ad

Tloušťka cca 1,8 cm, černý, pevná vlna, sada 2 ks, WOLTU AS7334sz-2 potah z jehněčí kůže auto potah na sedadlo pravá jehněčí kožešina plný potah na přední sedadlo univerzální velikost

#ad
WOLTU #ad - Pokud je zadní řada sedadel samostatná, lze ji také použít. Boční díly a zadní díl jsou vyrobeny z umělé jehněčí kůže ze 100% polyesteru. Udržování tepla, protože 100% přírodní vlna má 30% absorpci vody. Otvor na horní straně opěradla je opatřen suchým zipem a na spodní straně potahu je 6 gumových lanek a 6 háčků, což usnadňuje montáž.

Potahy sedadel nejsou vhodné pro vozidla s bočními airbagy v sedadle. Nevhodné pro vozidla s integrovanými opěrkami hlavy a bočními airbagy v sedadle. Kromě toho má tento potah z jehněčí kůže dobrou odolnost proti vlhkosti, prodyšnost a akumulaci tepla. Potah z pravé jehněčí kůže od woltu je šetrný k pokožce, šetří teplo, savost a odolnost proti skvrnám: V chladných dnech se při sezení necítíte chladno nebo vlhko, odpuzuje nečistoty atd. Vychutnejte si v zimě teplo potahu na autosedačky z pravé jehněčí kůže a zažijte chlad v létě, jako perfektní "mini klimatizace" pro vaše auto.

Univerzální tvar: tento potah na autosedačky je univerzálně vhodný pro téměř všechna běžná sedadla řidiče. Výška vlny může být cca 18 mm. Potah předního sedadla je vhodný pouze pro jednotlivá přední sedadla, jako je sedadlo řidiče nebo spolujezdce a není vhodný pro jednodílná zadní sedadla. Přírodní materiál: sedací plocha potahu z jehněčí kůže woltu je vyrobena ze 100% pravé jehněčí kůže a vlna je měkká a hebká.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Číslo díluWAS7334sz-2

8. Showudesigns

#ad

Schalensitzbezug Frauen Galaxy Tier Sitzbezüge Vordersitze Nur Universal Fit Satteldecke, Showudesigns Wolf Vordersitzbezüge Schonbezüge Schonbezüge 2er Set

#ad
Showudesigns #ad - Bitte überprüfen sie vor der Installation die angegebenen Maße in den Produktbildern. Universelles design, suv, waggons, geeignet für die meisten arten von Fahrzeugen, Limousinen, van, Jeep, LKW.

Funktion: schützen sie ihre innenräume vor Schmutz, Verschüttungen, Reißen und Verblassen. Einfach zu installieren und zu reinigen: gummiband mit Haken an der Unterseite der Sitzbezüge, die Installation kann überall einfach durchgeführt werden, indem Sie die Anweisungen befolgen. Lieferumfang: 2 vordersitzbezüge, Armlehne ist nicht im Lieferumfang enthalten. Perfektes geschenk: ein ausgezeichnetes Geschenk für Familie und Freunde; ideal für Familien und Haustierbesitzer. Material: aus hochwertigem polyester und Spandex-Material, sehr bequem und atmungsaktiv.
ZnačkaShowudesigns #ad
VýrobceShowudesigns #ad
Číslo dílu23630FV0202

9. Altlue

#ad

Beránčí kožešina, beránčí kožešina, autopotahy na autosedačky, beránčí kožešina, potah na sedadlo, beránčí kožešinu, Altlue Potahy na autosedačky, potah na sedadla, kožešina,, potah na autosedačku

#ad
Altlue #ad - Dlouhá životnost: kompletní jehněčí kožešina, díky níž je odolnější. Toto je cena za jeden kus, 1, vezměte prosím na vědomí. Pokud chcete zkontrolovat pravost jehněčí kůže nebo vlny, dodržujte prosím metodu ve videu. Design pro bezpečnost: tento potah na autosedačky z jehněčí kůže má dva sponky a dostatek popruhů, aby se držel na svém místě.

Je šetrný k pokožce a vypadá luxusně. Vlna nikdy neodpadne a barva nevybledne, záda a sedák tohoto potahu na autosedačky z jehněčí kožešiny jsou vyrobeny z kompletní jehněčí kožešiny, hlava, jinak ji můžete vrátit zdarma. Díky přirozeným vlastnostem vlny je prodyšná a absorbuje pot. 100% pravá jehněčí kožešina, 65" ultra hustá kožešina nejvyšší kvality. Tento potah autosedačky z beránčí kožešiny má měkkou spodní stranu, která nepoškodí Vaše sedadlo a může zabránit poškození beránčí kůže během používání.

Univerzální tvar: univerzálně vhodné pro všechny typy aut, obytné vozy a nákladní automobily, SUV MPV Van, terénní vozy, kombinované vozy, jinak jej můžete zdarma vrátit. Exkluzivní patentový design, snadná instalace. Komfortní: tato jehněčí kožešina je silná a měkká. A obsahuje bezpečnostní pásy a boční airbagy.
ZnačkaAltlue #ad
VýrobceAltlue #ad
Výška3.94
Délka11.02
Hmotnost3.31
Šířka11.02
Číslo díluAltlue

10. BREMER SITZBEZÜGE

#ad

BREMER SITZBEZÜGE Rozměr Auto ochranné potahy kompatibilní s Opel Crossland X sada pro řidiče a spolujezdce od 2017-2020 / autopotahy sedadel ochranný potah sada autopotahy balení 2 ks v černé barvě

#ad
BREMER SITZBEZÜGE #ad - Rozsah dodávky – 2× sedací plocha, 2× potahy na opěrky hlavy, 1× opěradlo pro řidiče, 1× opěradlo pro spolujezdce, svorky/háčky, montážní návod český jazyk nelze zaručit.

Potahy na opěradla upevněte suchým zipem. Vlastnosti – výroba na míru pro řidiče a spolujezdce, vhodné také pro aktivní opěrky hlavy neodnímatelné opěrky hlavy, vyrobeno v Německu. Svorka/háček upevněný pod sedadlem 3. Montáž – 1. Materiál – vysoce kvalitní autolátka s 5mm pěnovou hmotou, kašírování/aplikace z umělé kůže. Extra – 3vrstvý systém, potahy sedadel vhodné pro airbag a vyhřívané sedadla, zadní strana předních sedadel je vybavena velkorysými kapsami, pohodlný a sportovní pocit při sezení. Potah vytáhněte na sedadlo 2.
ZnačkaBREMER SITZBEZÜGE #ad
VýrobceBREMER SITZBEZÜGE #ad
Výška5.91
Délka22.83
Šířka22.83
Číslo dílu4251671695378
Modelka910
ZárukaŽádné