Top 10 Stunt Scooter Pegs – Představce pro koloběžky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Tuoservo

#ad

Tuoservo Stunt-Scooter Pegs Set mit Stahl-Achsbolzen Scooter Montagezubehör 2 Stück Gold

#ad
Tuoservo #ad - Schraubenachsen sind aus 12, 55 mm und 70 mm, 9 kohlenstoffstahl, ein Stück für jede Länge. Heringe sind aus 6061T6 Aluminiumlegierung. Lieferumfang: 2 x roller-Schleifstifte, 2 x Achsschrauben und 2 x Kontermuttern. Passend für die meisten Roller. 2 x heringe, 2 x Achsen, 2 x Muttern.
ZnačkaTuoservo #ad
VýrobceTuoservo #ad

2. Chilli Pro Scooter

#ad

57 mm, C-1033-RB, vyrobeno z hliníku, Chilli Scooter Pegs Barrel 2dílný v barvě Rainbow

#ad
Chilli Pro Scooter #ad - Vhodné pro mnoho modelů Stunt Scooter. Kolíky jsou k dispozici v různých barvách, tvarech, tloušťkách materiálu a odpovídajícím způsobem v různých hmotnostech. Pegs barrel 2dílná. Peg barrel jsou vyrobeny z hliníku. S pouze 62 g bez náprav jsou tyto hliníkové kolíky krásně lehké. V barvě rainbow značky Chilli Scooter.
ZnačkaChilli Pro Scooter #ad
VýrobceChilli Scooter #ad
Hmotnost0.14
Číslo díluC-1033-RB
ModelkaC-1033-RB
ZárukaKeine Garantie

3. Slamm Scooters

#ad

Dospělé, jednotná velikost, Slamm Scooters Slamm Cylindrická špunty Pegs, unisex, černá

#ad
Slamm Scooters #ad - Slamm scooters tvrdý materiál. Slamm cylinder Pegs SL541. Skateboard střecha pro dospělé, unisex.
ZnačkaSlamm Scooters #ad
VýrobceSlamm Scooters #ad
Výška6.3
Délka1.97
Hmotnost0
Šířka1.97
Číslo díluSL541_Black_ÚNICA
ModelkaSL541_Black_ÚNICA

4. Envyscooters

#ad

Blunt Stuntscooter Peg ALU Černá s nápravy

#ad
Envyscooters #ad - 2 x selbstichernde matice. Blunt stuntscooter peg hliníková černá s nápravy. Včetně nápravy 1 x 70 mm 1 x 80 mm.
ZnačkaEnvyscooters #ad
Výška1.97
Délka0.98
Hmotnost0.02
Šířka0.98
Číslo díluPEGALUBK
ModelkaPEGALUBK

5. Scooters

#ad

Blunt Envy Stunt-Scooter Pegs Tret Roller Grind tyče s nápravami + nálepka Fantic26 černá

#ad
Scooters #ad - Vhodné např. Ideální pro park rider! kolíky nejsou vhodné pro hrubé prkýnkové brusky. Tyče barrel pegs jsou našimi bestsellery, hodí se na mnoho modelů Stunt Scooter a s pouze 43 g bez náprav jsou tyto hliníkové kolíky také pěkně lehké. Vlastnosti: - materiál kolíku: hliník - délka nápravy vzadu: 80 mm - délka kolíku vzadu: 50 mm - délka nápravy vpředu: 70 mm - délka kolíku vpředu: 50 mm - délka dříku vzadu: a vpředu: 4 mm - hmotnost vč.

Nápravy: 150 g - hmotnost kolíků only: 43 g. Kolíky se zpravidla montují na druhé straně nášlapy, takže při kopání nešlápnete dozadu! při použití u jiných skútrů nesmí peck příliš hluboce sedět, jinak se nehodí nebo musí být delší nápravy a distanční držáky. Pro blunt s5 s6 s7 s8 prodigy, colt v2 v32 v3, blunt one ! prodlužuje trvanlivost deky a předčasné broušení a otevření vrchního profilu.

Koloběžka blunt envy stunt Scooter Pegs je k dispozici v různých barvách. Zabraňuje ohnutí krycího profilu! nemíchejte na hrubé obrubníky, to jí hliník od Pegs a Deck formálně na! ! Rozsah dodávky 2 x kolíčky 2 x osy 80 mm a 70 mm 2 x samosvorná matice M8. U blunt prodigy s8 se musí na straně pegu na palubě plastové vložky dostat ven viz obrázek! Kolíky nejsou vhodné pro montáž s dvojitými kolíky.
ZnačkaScooters #ad
VýrobceScooters #ad
ModelkaChilli Pegs

6. HomeDecTime

#ad

Zlaté, HomeDecTime Roller Stunt Pegs sada 2 ks kolíků z hliníkové slitiny a 2 kusy karbonové

#ad
HomeDecTime #ad - Balení obsahuje 2 kusy skútrů na kolečkách, 2 ks osových šroubů a 2 ks konterních matek. Vhodné pro park, Street Riding, broušení. Kolíky jsou vyrobeny z hliníkové slitiny 6061T6. Roubové osy jsou vyrobeny z uhlíkové oceli 12. Lze použít pro většinu skútrů. 9, 55 mm a 70 mm, jedna tyč pro každou délku.
ZnačkaHomeDecTime #ad
VýrobceHomeDecTime #ad
Číslo díluf7a05a0e6d1392e93828b35f4cef6a6f

7. Scooters

#ad

Chilli Barrel Stunt-Scooter Pegs Park Trick Tret Roller Grind Tyče s nápravami + Fantic26 Sticker černá

#ad
Scooters #ad - Kolíky se zpravidla montují na druhé straně nášlapné nohy, takže se při kickenu nedostane dozadu proti kolíku. Kolíky nejsou vhodné pro montáž dvojitých kolíků. Pro chilli reaper, base, rocky, 3000, 5000, Beast atd.

Ideální pro park rider! tvar kolíků zvýhodňuje boční přilepení na railách na rampách předtím, než se opět spadne do rampy. Tělové pecky jsou naše bestsellery, hodí se na mnoho modelů Stunt Scooter a s pouze 62 g bez náprav jsou tyto hliníkové kolíčky také pěkně lehké. Barrel pegs nejsou vhodné pro model Reloaded Izzy. Kolíky nejsou vhodné pro hrubé broušené kameny.

Vhodné např. Kolíky chilli stunt scooter jsou k dispozici v různých barvách, tvarech, tloušťkách materiálu a v různých hmotnostech. Nápravy: 135 g - hmotnost kolíků only: 62 g. Materiál kolíku: hliník - délka nápravy vzadu: 88 mm - délka kolíku vzadu: 56 mm - délka nápravy vpředu: 69 mm - délka kolíku vpředu: 50 mm - Délka dříku vzadu: 15 mm - Délka dříku vpředu: 8 mm - Hmotnost vč.
ZnačkaScooters #ad
VýrobceScooters #ad
ModelkaChilli Pegs

8. Envyscooters

#ad

Blunt Stuntscooter Peg ALU Rainbow Neoc Hrome s nápravy

#ad
Envyscooters #ad - Včetně nápravy 1 x 70 mm 1 x 80 mm. 2 x selbstichernde matice. Blunt stuntscooter pEG Alu Rainbow Neoc Hrome s nápravy.
ZnačkaEnvyscooters #ad
Výška1.97
Délka0.98
Hmotnost0.22
Šířka0.98
Číslo díluPEGALUOIL
ModelkaPEGALUOIL

9. Aluscota

#ad

Scooter pegs, 2 kusy Pro Stunt Scooter Pegs Rainbow Schward s 12,9 stupni nápravy a upevňovací maticí | hliník PRO-Rroller-PEG | 5050s Grinds Neo

#ad
Aluscota #ad - Koloběžka peg s krásnou barvou, skvěle vypadá, dobrá kvalita, hodí se dobře pro různé značky pro skútry jako Apollo Albott Hudora madd chilli atd.

Peg materiál: cnc hliník - délka nápravy: 75 mm a 90 mm - délka nápravy vpředu: 75 mm délka nápravy vzadu: 90 mm - PEG délka: 69 mm. 2 kusy pro stunt scooter pegs s 12, 9stupňovou nápravou + upevňovací maticí, černá, dostupné barvy duha, modrá, červená koloběžka kolík. Roller-pegs jsou bránou do zcela nové tašky triků a nápadů. Kolečka pro-peg z vysoce kvalitního cnc 6061 hliníku, koloběžka je silná a lehká, ideální pro jízdu na silnici a broušení. Eispick mletí a párátka, 5050s and out of 5050s triky se snadněji procvičuje.
ZnačkaAluscota #ad
VýrobceAluscota #ad

10. XINMYD

#ad

Chrom-molybdenová ocel profesionální koloběžka Pegs Stunt Scooter Pedál příslušenství, XINMYD Stunt Scooter Pedal

#ad
XINMYD #ad - Použití produktuvhodné pro extrémní skútry, lze rychle rozložit a instalovat. Velmi rozšířený skvělý vzhled lze použít pro extrémní skútry, různé hodiny a celou řadu použití. Perfektní náhrada dobré zpracování, může nahradit váš starý nebo poškozený invalidní pedál. Zajištění kvality profesionální výroba, stabilní výkon a vysoká spolehlivost. Kvalitní materiál vyrobeno z kvalitní chrom-molybdenové oceli, nerezový, lehký a s dlouhou životností.
ZnačkaXINMYD #ad
VýrobceXINMYD #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.53
Šířka0
Číslo díluXINMYDmswk5op1cg