Top 10 Tüten Zum Befüllen – Dárkové tašky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Elidepe

#ad

100 kusů sáčků na sušenky, Vánoce, čokoládu, sladkosti, vánoční sáčky k naplnění, Elidepe Sáčky na cukroví, vánoční dárkové sáčky s mašlí na sušenky, sáčky k naplnění, celofánové sáčky

#ad
Elidepe #ad - Můžete v nich uchovávat vánoční čokoládu, sušenky a jiné pečivo, pražené mandle, bonbóny, ale také se výborně hodí jako dárek a odměna. Sáčky na sušenky vánoce: nové a vylepšené sáčky na sušenky vánoční sada od elidepe se dodává se 2 rolemi pásky. Vypadají tak sladce a perfektně se hodí pro vánoční oslavu.

Velikost každého sáčku na sladkosti je asi: 27 cm * 13 cm. Své ručně vyráběné vánoční sladkosti, sušenky, čokoládu a vánoční dárky můžete zabalit do sáčků, příbuzným, uvázat je mašličkami a darovat je svým dětem, přátelům a všem svým blízkým!. Vánoční sáčky k naplnění: vánoční celofánové tašky se hodí pro vánoční dárky a každodenní skladování potravin, vánoční sáčky na sladkosti, prázdniny, dárkové sáčky na Vánoce, lze je použít jako vánoční sáčky na cukroví, tašky na vánoční večírky a tak dále. Spolehlivý materiál: sáčky na bonbony elidepe jsou vyrobeny z kvalitního plastu, proto jsou pachově neutrální, trvanlivé a nerozbitné.

Překvapení: tyto jedinečně navržené vánoční sáčky se sladkostmi vám pomohou při aranžování a přípravě vaší vánoční oslavy. Vaše pečlivá příprava v každém případě zanechá na člověka hluboký dojem. Můžete ukládat malé předměty a zpříjemnit si každodenní život. Perfektní design: vánoční celofánové dárkové sáčky jsou k dostání v 5 různých vzorech, mezi nimi vzory s vánočními prvky, vánoční stromky, sněhuláci, perníkovci, jako jsou sněhové vločky, ježíšci, hvězdy a další.
ZnačkaElidepe #ad
VýrobceElidepe #ad
Číslo dílu612789267811

2. Hsrvivi

#ad

Party k zabalení dárků,, 40 kusů kraftových papírových sáčků s 60 nálepkami, sáčky na dětské narozeniny, Hnědé papírové sáčky, dárkové sáčky, papírové hnědé sáčky na bonbóny, malé dárkové sáčky

#ad
Hsrvivi #ad - Jedinečné diy dárkové papírové sáčky dodají vaší náladě a životu barvu. Kvalitní sáčky z kraftového papíru: každý papírový sáček je vyroben z kvalitního, odolného hnědého kraftového papíru, který je bezpečný a šetrný k životnímu prostředí, nemá zvláštní zápach a je znovu použitelný. Sada papírových sáčků obsahuje celkem 40 sáčků z kraftového papíru a 60 pestrých kulatých nálepek.

Různé vzory papírových sáčků můžete kombinovat s různými dárky. Kombinace krásných sáčků z kraftového papíru a nálepek se hodí jako dárek, čaje a nemastných výrobků, Vánoce, protože nejsou vodotěsné nebo odolné vůči oleji. Adventní kalendář diy narozeniny/svátky dárkový sáček: na papírový sáček můžete podle libosti napsat data vánočního adventního kalendáře "1, 2, 3. Dárkové sáčky papír hnědý velikost: dárkové sáčky z kraftového papíru měří vždy 13 cm x 8 cm x 24 cm a jsou k dostání ve 4 různých vzorech po 10 kusech.

Tyto hnědé papírové sáčky se perfektně hodí k ukládání koláčů, sušenek, svačinek, čokolády, popcornu nebo drobností atd. Naše dárkové sáčky se dají snadno složit a otevírat, robustní hnědé papírové sáčky zajistí bezpečné a pohodlné nošení Vašich narozenin, vánočních dárků a reklamních dárků. Multifunkční dárkové sáčky: naše sáčky z kraftového papíru jsou vhodné pro potraviny. Tyto mini papírové sáčky lze použít jako dárkové sáčky na narozeninové oslavy, Halloween, svatby, je tou nejlepší volbou pro slavnostní party balení.
ZnačkaHsrvivi #ad
Výška1.5
Délka9.37
Šířka5.63

3. kgpack

#ad

Kgpack Papírové sáčky 50 ks hnědé 14 x 26 x 8 cm kraftové papírové sáčky dárkové sáčky hnědé kornouty kutění kraftový papír DIY sáčky dárkové balení adventní kalendář narozeniny Velikonoce velikonoční

#ad
kgpack #ad - Tyto jednorázové papírové sáčky lze mnohostranně použít a na rozdíl od plastových sáčků nezpůsobují žádný odpad! Evropská kvalita – u kgpack se každý sáček vyrábí ručně. Následně jsou pečlivě a s láskou k detailu zabaleny v souladu s evropskými standardy kvality. Nebo jako dárkový papír.

Používají se na party sáčky, dárky z hnědé papírové tašky, narozeninové sáčky, malé papírové sáčky na party, hnědý kraftový papír, tašky pro štěstí, sáčky na takeaway, hnědé sáčky na svačinu a hnědý kraftový papír na potraviny. Ideální pro potraviny – naše papírové sáčky z kraftového papíru jsou bezpečné pro potraviny, zrna, sáčky s ovocem, chléb, zeleninu, obiloviny, sladkosti, a proto jsou nezávadné pro sušenky, rýži, semena květin atd. Skvělé jako dárkové balení – sáčky jsou ideální pro kreativní uspořádání, jako adventní kalendář k naplnění, ať už na dětské narozeniny nebo narozeniny pro dospělé, jako dárek pro hosty na svatbu nebo jako reklamní dárek k Velikonocům.

Díky tloušťce papíru jej lze bez problémů použít například na mastné věci jako popcorn. Ekologické – od nynějška se nemusíte používat plastové sáčky, které poškozují životní prostředí. Stabilní papír – každý papírový sáček je vyroben z kvalitního, robustního hnědého kraftového papíru. Každodenní použití – balení 50 hnědých papírových sáčků od kgpack je užitečné každý den.
Značkakgpack #ad
VýrobceKGpack #ad
Výška10
Délka5.5
Hmotnost0.44
Šířka5.5
Číslo dílu1
Modelka1

4. Yoosso

#ad

6 x 10 cm mini kornoutky na semínka, mini sáčky z kraftového papíru ramadán na mince, dárky pro hosty hnědá, 300 kusů malých papírových sáčků, maličkosti, malé papírové sáčky k naplnění, šperky

#ad
Yoosso #ad - Všestranné – mini sáčky se výborně hodí jako dárek pro hosty na svatby, suvenýry, narozeninové sáčky, sáčky se semeny květin, ramadán, sáčky na šperky a mnoho dalšího.

Rozsah dodávky – obdržíte 300 malých papírových sáčků, dostatečné množství, abyste pokryli každodenní potřeby balení nebo skladování. Diy – silové obálky mají prázdnou plochu pro psaní, malování a nalepení, takže můžete své fantazii nechat volný průběh a vytvořit tak krásné obálky. Velikost – malý papírový sáček má velikost 6 x 10 cm a perfektně se hodí na knoflíky, korálky a poštovní známky, mince, šperky, prsteny, šrouby. Materiál – tyto ramadánové sáčky jsou vyrobeny ze sulfátového papíru, jsou stabilní a silné, odolné a dobře uzavřou vaše malé předměty. Papírové sáčky neobsahují samolepicí uzávěr.
ZnačkaYoosso #ad
VýrobceYoosso #ad
Výška0.98
Délka9.84
Šířka7.87
Číslo dílu1su1027-1117

5. ewtshop

#ad

12 dárkových sáčků s 6 různými motivy sladkých příšer na dárky, ewtshop® Sáčky s příšerami, dárky k dětským narozeninám, dětské narozeniny a mnoho dalšího, kornouty s překvapením

#ad
ewtshop #ad - Udělejte z narozenin svých dětí nezapomenutelnou akci pro všechny. Perfektně se hodí jako sáčky s překvapením k naplnění dárky pro hosty, dárky, dárky a sladkostmi. Perfektní formát: 23 x 15 x 5 cm, vše se vejde dovnitř, což je důležité pro dětské narozeniny. 12 kusů dárkových sáčků z kvalitního kraftového papíru. S roztomilými a krásnými sáčky můžete svým návštěvníkům dát krásnou vzpomínku. 12 malých dřevěných kolíčků na prádlo. 6 různých roztomilých motivů příšer s nápisem "Děkujeme, že jsi tam byl!".
Značkaewtshop #ad
Výška9.06
Délka1.97
Šířka5.91
Číslo díluEWT-18-0168
ModelkaEWT-18-0168

6. AONAT

#ad

50 kusů sáčků na sladkosti, party sáčky, dárkové sáčky, sladkosti, sáčky na sladkosti, dětské narozeniny, sladkosti a dárky, sladké sáčky na sladkosti, dárky, sladkosti

#ad
AONAT #ad - Sada dárkových sáčků pro zajíce: 50 kusů sáčků na sladkosti se zajíčkem, a můžete je sdílet také se svou rodinou, 5 kusů každého stylu. Dostatečné množství pro splnění vašich různých potřeb při různých příležitostech, 12 různých stylů, styl je znázorněn na obrázku, navoďte sváteční atmosféru.

Krásný materiál: všechny tašky na uši zajíců jsou vyrobeny z potravinářského plastu, bezpečné a netoxické, vodotěsné, prachotěsné, vhodné pro vás a vaši rodinu nebo přátele. Informace o velikosti: dárkový sáček je cca 13, 5 × 22 cm, vhodné na sladkosti, dezerty, sušenky, pralinky a jiné dárky. Iroké možnosti použití: lze použít na přepravu chleba, velikonoční sáčky, zboží na party a jiných drobných předmětů. Délka pásků je 10 cm, v nesložené velikosti 13 × 5 × 10 cm, pomocí twistových pásků můžete tašku lépe uzavřít. Můžete rychle uložit potravinové sušenky nebo jednoduše zabalit a rozložit.

Perfektní pro dětské narozeniny, pečiva, dobrot, sušenek, popcornu, čokoládových tyčinek, sladkostí, svačinek, domácí použití, vánoční čas nebo jako dárek na party. Kornouty s ušima zajíce: sáčky pro kutily, zdobení, květinových semen, pro tvoření a plnění vlastnoručně vyrobených adventních kalendářů, polepování, tvoření na svatbu, k uchovávání koření, sáčky na popcorn, zazimování cibule nebo jako dárkové sáčky pro hosty, dárkové sáčky pro děti a dospělé k narozeninám, pomalování, balení malých dárků pro zákazníky jako dárek.
ZnačkaAONAT #ad
Číslo díluAONAT-5375
ModelkaAONAT-5375

7. AhfuLife

#ad

Wiederverwendbare Weihnachtsgeschenktüten, 40 * 36 * 15CM, Weihnachts Geschenktüten, Non Woven Weihnachtstaschen Weihnachtstüten mit Griffen, AhfuLife 10 Stück Geschenktüten Weihnachten Groß

#ad
AhfuLife #ad - Lieferumfang: diese packung enthält insgesamt 10 weihnachtsgeschenktüten. Das muster der Weihnachts-Vlies-Tasche ist hell und bunt. Es kann auch als Einkaufstasche verwendet werden, die grün und umweltfreundlich ist. Versorgung für weihnachtsfeier: unsere weihnachts-leckerli-Taschen mit Griffen sind die beste Wahl für Weihnachtsfeier, Weihnachtsgeschenkverpackung und Partydekoration.

Sie sind sehr geeignet für Weihnachtsfeiern. Es ist fest, wasserdicht und wiederverwendbar. Es ist leicht zu tragen. Eine weihnachts-Tragetasche ist eine ideale Geschenkverpackungstasche. Praktisches materialunsere weihnachtstaschen bestehen aus hochwertigem Vliesstoff, der sehr praktisch ist. Bestes weihnachtsgeschenk: unsere weihnachtstüten haben eine große kapazität, die verwendet werden kann, um Weihnachtssnacks, Puppenhase und andere Geschenke zu legen und Weihnachtsgeschenktüten für Kinder und Ihre Freunde herzustellen.

Unsere weihnachtstüten sind ein perfekter Ersatz für Papiertüten, Plastiktüten und Körbe. Es hat einen großen raum und ist bequem zu tragen, erfüllt die Bedürfnisse der Weihnachtsgeschenkverpackung und des täglichen Einkaufs. Unsere weihnachts-leckerli-tasche ist leicht zu öffnen und zu falten, was bequem für Sie ist, Dinge hineinzulegen und für den nächsten Gebrauch aufzubewahren. Die größe der weihnachts-Vlies-Taschen ist 36* 40* 15. Hochwertiges design: jedes set von weihnachtstüten hat ein anderes design.
ZnačkaAhfuLife #ad
VýrobceAhfuLife #ad
Výška14.17
Délka15.75
Šířka5.91
Číslo díluGrands Sacs001

8. UNIDEAL

#ad

Dárkové sáčky, sladkosti, 3 pasy, 120x papírové sáčky sáčky kraftový papír papírové sáčky papírové sáčky kraftový papír hnědé sáčky kutilství adventní kalendář na chléb nakládané chleba, velikonoční sáčky, sušenky

#ad
UNIDEAL #ad - Papírové sáčky se čtvercovým dnem lze použít jako sáčky na sendviče, sušenky, koláče, zeleninu, chléb, rýži a semena květin. Malovat na papírové sáčky, dárky pro hosty atd. Vhodné také jako dárkové balení na narozeninové oslavy, adventní kalendář, vizitky, nechat zprávy, jako např.

Ekologické: tyto biologicky odbouratelné papírové sáčky nezpůsobují znečištění životního prostředí a mohou nahradit dárkový papír nebo dárkový papír v kuchyni a sloužit jako dárkové sáčky na narozeninové oslavy pro dospělé, shromáždění, svatby, díkůvzdání, Vánoce, Halloween, adventní kalendář a Nový rok.1120 kulatých nálepek 5 cm/1. Pytle z kraftového papíru: celkem 120 sáčků z kraftového papíru. Všestranné: papírový sáček se čtvercovým dnem je koncipován tak, svačiny, sladkosti, müsli, obiloviny, nudle, popcorn, ovoce, aby mohl stát samostatně i snadno složit.

Vezměte prosím na vědomí, 5 cm, 40 kusů; 28 x 15 x 9 cm, 5 x 12 x 8 cm, 40 kusů; 17 x 9 x 5, že velikost výrobku má chybu asi 1 cm. Vysoce kvalitní papírové sáčky: papírové sáčky hnědé z kvalitního silného hnědého sulfátového papíru 70 g/m², žádný zvláštní zápach, ochrana životního prostředí, dlouhá životnost, splňují standardy kvality, snadno se nepoškodí, znovu použitelné. Tloušťka: 70 g/m². Velikost: 21, 40 kusů.
ZnačkaUNIDEAL #ad
Výška11.02
Délka5.91
Hmotnost0.15
Šířka0.01
Číslo dílu1NZ922-1209

9. AhfuLife

#ad

Non Woven Weihnachtstaschen Weihnachtstüten Geschenktaschen mit Griffen, AhfuLife 6 Stück Geschenktüten Weihnachten Groß, 40 * 36 * 15CM, Weihnachts Geschenktüten, Weihnachtsgeschenktüten

#ad
AhfuLife #ad - Unsere weihnachts-leckerli-Tasche ist ein perfekter Ersatz für Papiertüten, der sehr praktisch ist. Es ist leicht zu tragen. Hochwertiges design: jedes set weihnachtsgeschenktüten hat ein anderes Design. Es ist fest, Plastiktüten und Körbe. Versorgung für weihnachtsfeier: unsere weihnachts-leckerli-Taschen mit Griffen sind die beste Wahl für Weihnachtsfeier, Weihnachtsgeschenkverpackung und Partydekoration.

Lieferumfang: diese packung enthält insgesamt 6/12/18 stück weihnachts-tragetaschen. Es hat einen großen raum und ist bequem zu tragen, erfüllt die Bedürfnisse der Weihnachtsgeschenkverpackung und des täglichen Einkaufs. Die größe der weihnachts-Vlies-Taschen ist 36* 40* 15. Praktisches material:unsere weihnachtstasche besteht aus hochwertigem Vliesstoff, wasserdicht und wiederverwendbar. Unsere tragetasche ist leicht zu öffnen und zu falten, was bequem für Sie ist, Dinge hineinzulegen und für den nächsten Gebrauch aufzubewahren.

Es kann auch als Einkaufstasche verwendet werden, die grün und umweltfreundlich ist. Bestes weihnachtsgeschenk: unsere weihnachtsgeschenktüte hat eine große Kapazität, die verwendet werden kann, um Weihnachtssnacks, Puppenhase und andere Geschenke zu legen und Weihnachtsgeschenktüten für Kinder und Ihre Freunde herzustellen. Eine weihnachts-Tragetasche ist eine ideale Geschenkverpackungstasche. Das muster der Weihnachts-Vlies-Tasche ist hell und bunt.
ZnačkaAhfuLife #ad
Výška5.91
Délka15.75
Šířka14.17
Číslo díluK-1157

10. PADUZA

#ad

PADUZA Hnědé papírové sáčky 50 kusů – 80 g/m² tvrdé podlahy kraftový papír sáčky – vysoce kvalitní papírové sáčky malé 26 × 14 × 8 cm – perfektní pro vlastní výrobu, dárkový papír – 25, kalendář

#ad
PADUZA #ad - Dné další nehody – zatímco normální hnědé papírové sáčky prasknou nebo prasknou na dně a způsobují měření, jsou naše papírové sáčky vyrobeny z vysoce kvalitního, nenatíraného kraftového papíru a mají pevný základ, aby byly dostatečně silné a aby vaše nákupy mohly udržet. Zvyšte své podnikání – získejte nespravedlivou výhodu oproti svým konkurentům tím, že z našich malých papírových sáčků uděláte základní látku vaší firmy.

Je bezvadný – nesnášíte to, když adventní kalendář papírové sáčky nepáchnou a zkazí vaši náladu? Ne s našimi papírovými sáčky, které jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který méně voní a jsou tak perfektní pro vlastní projekty, kalendáře atd. Využijte naše 80 g/m² 26 × 14 × 8 cm malé papírové sáčky k naplnění, abyste obdarovali své nejmilejší v klasickém vintage vzhledu. Tyto sáčky jsou koncipovány bezpečně pro potraviny a jejich robustní papírová vrstva 80 g/m² umožňuje použití s mastnými předměty, sladkosti, čaj, sendviče, zeleninu, chléb, ovoce, bylinky, jako je popcorn.

Jsou tak perfektní volbou pro vás a vaši rodinu pro všechny každodenní potřeby. Jsou tak ideální volbou pro sušenky, popcorn a mnoho dalšího. Bezpečné pro potraviny: naše sáčky z kraftového papíru se perfektně hodí k uchovávání různých potravin a zajišťují jejich čerstvost. Ultimativní řešení – časy jsou pryč, kdy člověk utratí spoustu peněz za dárkový papír.
ZnačkaPADUZA #ad
VýrobcePADUZA #ad
Výška10.24
Délka5.51
Hmotnost1.21
Šířka3.15
Číslo díluPD-12
ModelkaPD1250