Top 9 Kung Fu Hose Kinder – Sport-Bekleidung

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. DanRho

#ad

DanRho Kung Fu kalhoty černé

#ad
DanRho #ad - Nské kalhoty kung-fu z těžké bavlny pro tělesnou výšku od 120 do 200 cm. Nské kung-fu kalhoty z těžkých. Bavlna pro tělesnou výšku od 120 do 200 cm. Až 200 cm.
ZnačkaDanRho #ad
VýrobceDanRho #ad
Číslo dílu509281180

2. Kwon

#ad

KWON® Bavlněné kalhoty 2023 Kick Pants Karate kalhoty 8oz, černá

#ad
Kwon #ad - Dodává se ve velikostech 110-210 a v černé barvě. K dodání ve velikostech 110–210 a. Kalhoty vypadají větší. V černé barvě. Kalhoty vypadají větší.
ZnačkaKwon #ad
VýrobceKWON #ad
Číslo dílu2023170
Modelka2023170

3. Kwon

#ad

KWON Kalhoty Wushu

#ad
Kwon #ad - Oddělení: Unisex. Barva: Černá. K dostání ve velikostech 160–210 cm. Druh tkaniny: 65% polyester, 35% bavlna.
ZnačkaKwon #ad
VýrobceKWON #ad
Číslo dílu2088180
Modelka2088180

4. S.B.J - Sportland

#ad

S.B.J, Sportland Bavlněné kalhoty/kalhoty pro bojové sporty/kalhoty judo/karate černé

#ad
S.B.J - Sportland #ad - S gumovým páskem a dodatečným šněrováním. Barva: černá. Materiál: 100% bavlna. Nohavice dole otevřené. Tloušťka materiálu cca 8 uncí.
ZnačkaS.B.J - Sportland #ad
VýrobceS.B.J - Sportland #ad
Číslo dílu00-91210

5. Kwon

#ad

KWON Dětský oblek pro bojové sporty Karatea Shadow

#ad
Kwon #ad - Lehký karate oblek kwon clubline v tradičním střihu je ze 100% bavlny a je kvalitně zpracovaný. Hmotnost: cca 8 uncí/m². Barva: černá. Kwon clubline karate oblek Shadow. Materiál: 100% bavlna. Dodává se včetně bílého pásku. Střih: bunda: dlouhý střih - dlouhé rukávy kalhoty: dlouhé a rovné nohavice. Kalhoty mají zapracovaný klín a elastický pas.
ZnačkaKwon #ad
VýrobceKWON #ad
Hmotnost1.68
Číslo dílu551101130
Modelka551101130

6. Ju-Sports

#ad

černá, Ju-Sports Kung Fu kalhoty černé I Lehké kalhoty s gumovým páskem s dodatečným šněrováním I 100% bavlna I dole s klasickým kung fu lemem I vhodné také pro Wing Tsun UVM.

#ad
Ju-Sports #ad - 100% bavlna. Lze použít také jako lehké kalhoty pro volný čas. Vhodné také pro jiné styly: Tai Chi, Qi Gong. Na koncích nohavic s klasickými kalhotami Fu. Stahovací guma s přídavným šněrováním.
ZnačkaJu-Sports #ad
VýrobceJu-Sports #ad
Číslo dílu8310

7. G-LIKE

#ad

G-LIKE Tréninkové kalhoty pro bojové sporty Taiji – čínské bojové umění Chenjiagou Tai Chi Kung Fu Qigong Shaolin široké nohy Knickerbocker Gracious Uniforma pro ženy muže, černá

#ad
G-LIKE #ad - Tíhlý vzhled – s designem ve volném stylu lze tyto kalhoty vypadat štíhlejší. Komfortní – je měkký a elegantní. Prodyšné – je z vysoce kvalitního materiálu 60% bavlna, 40% polyester s dobrou prodyšností, která zabraňuje nadměrnému pocení a zaručuje pocit pohody na nohou.

Perfektní pro každý sport – lze je nosit jako tréninkové kalhoty pro čínská bojová umění Tai Chi, Kung Fu, jogging, pilates, Wing Chun nebo na jógu, Wushu, turistiku. Při tréninku tai chi lze uniformu pohodlně naplnit praktiky, což odpovídá požadavkům praxe Tai Chi. Lze nosit kdekoliv – volnočasové kalhoty na jógu, na cestování, spací kalhoty, jogging, fitness, lounge oblečení, sport, Tai Chi, Kung Fu.
ZnačkaG-LIKE #ad
VýrobceG-Like #ad

8. Budodrake

#ad

Budodrake karátové kalhoty černé, 170, černá

#ad
Budodrake #ad - Kalhoty jsou velmi praktické s gumou a dodatečným šněrováním. Hmotnost látky 8 oz, příjemné na nošení. Materiál: 100% bavlna. Karátové kalhoty, model Bushido, černé. K dispozici ve velikostech 110 - 200 .
ZnačkaBudodrake #ad
VýrobceBudodrake #ad
Číslo dílu163.100

9. Daytwork

#ad

Daytwork Dětské Kung Fu Uniform čínské, bojový sport oblečení sada žáků chlapci tradiční Tai Chi Wushu výkonové kostýmy dívčí sportovní oblečení tréninková souprava

#ad
Daytwork #ad - Při cvičení zajišťuje uniforma dobrý pocit při cvičení a odpovídá požadavkům sportovního tréninku. Přenosná, lehká a pohodlná – tak ji lze nosit všude a kdykoli.

Komfortní – jsou měkké a elegantní. Prodyšné – skládá se z vysoce kvalitního prodyšného umělého hedvábí, které zabraňuje nadměrnému pocení a udržuje tělo v příjemném stavu. Vyberte si správnou velikost. Unisex kids martial arts, které poskytují dostatečnou flexibilitu pro nejaktivnější cvičení, lze je nosit venku nebo v uzavřených prostorách. Upozornění: vyberte si velikost podle Vaší velikosti, podle tabulky velikostí.
ZnačkaDaytwork #ad
VýrobceDaytwork #ad
Číslo díluMAClothes04-Dblack140dtk