Top 9 Portable Gas Stove – Grily na dřevo

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. EVOCAMP

#ad

4 kusy MSF-1a, EVOCAMP Plynový vařič s 1 plamenem s plynovou kartuší 227 g, kempingový sporák s kufříkem – ideální pro outdoorové aktivity jako kempování nebo turistika

#ad
EVOCAMP #ad - Uživatelský komfort: plynový vařič evocamp camping se velmi snadno ovládá. Může sloužit také jako dobrý a užitečný dárek pro každého, 5 až 3 hodiny v závislosti na regulaci plynu. Přepravní kufr umožňuje ještě jednodušší a pohodlnější umístění sady na požadované místo, prachem a vlhkostí.

Univerzální: kempinkový plynový gril je poháněn kartušemi msf-1a 227 g a vyznačuje se provozní dobou 1, pečení, což je obzvláště praktické při kempování. Navíc má náš plynový vařič integrovanou ochranu proti ohni. Rozsah dodávky: plynový vařič na kempování se hodí pro celou řadu možností použití, typ msf-1a. Díky piezo zapalování není nutný zapalovač ani proud, grilování a mnoho dalšího. Bezpečnost: plynový vařič evocamp camping je vyroben z kvalitních materiálů a je vybaven a testován podle nejnovějších bezpečnostních standardů 2023 s tepelnou ochranou.

Dodávaný německý návod k obsluze vám pomůže správně obsluhovat a udržovat plynový vařič. Se snadno regulovatelným hořákem můžete přesně nastavit teplotu a připravit tak Vaše jídlo perfektně. Kromě toho je vařič vybaven zarážkou pro příliš velké hrnce, aby se minimalizovalo nebezpečí požáru. V případě dotazů je vám k dispozici náš tým podpory.
ZnačkaEVOCAMP #ad
VýrobceWEST & EAST GmbH #ad
Hmotnost3.31
Číslo dílu8922-002
Modelka8922-002

2. Z.M.C

#ad

Kempingový plynový vařič 2,2 kW s piezo zapalováním, Z.M.C Plynový vařič s 1 žárovkami + úložný kufr + 4x plynová kartuše 227 g, kempingový vařič pro venkovní a vnitřní použití

#ad
Z.M.C #ad - Erná barva mu dodává ušlechtilý design. Díky stabilnímu celokovovému krytu a odnímatelné ploše hrnce je ideální pro kempování a outdoorové dobrodružství. Pohodlné zapalování: díky automatickému piezo zapalování není potřeba žádná zápalka ani zapalovač.

Zapalování probíhá pomocí butanové plynové kartuše MSF-1a 227 g. Dodatečný přepravní kufr z plastu zajišťuje bezpečnou a pohodlnou přepravu. Kompaktní rozměry: s rozměry 34 × 8 × 26 cm Š/v/h a hmotností 1, 4 kg lze tento kempinkový vařič snadno přepravovat a skladovat. Integrovaný tlakový senzor poskytuje dodatečnou bezpečnost během provozu. Každá plynová kartuše nabízí dobu hoření až 3 hodiny, v závislosti na nastavení plynu na přístroji.

Plynová kartuše v rozsahu dodávky: vedle butanového plynového sporáku s plotýnkou obdržíte 4 butanové plynové kartuše po 227 g. Jeho tepelný výkon činí 2, 2 kW a spotřeba plynu kolem 160 g/h. Vysoce kvalitní konstrukce: kempinkový vařič z. M. C má hořákovou hlavu z hliníku, ochranu proti větru a praktický otočný knoflík pro plynule nastavitelný plamen. Všestranný průvodce: tento kempinkový vařič z. M.
ZnačkaZ.M.C #ad
VýrobceZ.M.C #ad

3. Rothenberger

#ad

ROTHENBERGER Průmyslová stolička vč. 1,5m propanové plynové hadice a konstantního regulátoru propanu pro kempování, outdoor, pouze pro použití venku, pro připojení na propanovou láhev 1500001392

#ad
Rothenberger #ad - Včetně 1, 5m propanové plynové hadice a konstantního regulátoru propanu – 50 mbar; pro připojení k propanové láhvi. Větruvzdorný hořák z masivní litiny a stabilní konstrukce z ocelového plechu pro bezpečné použití. Výkon: 7, 5 kw, nosnost maximálně 50 kg. Na dušené maso, guláš, polévky, svařené víno nebo například na zahřátí a opékání v pánvi nebo ve woku a mnoho dalšího. Průměr hrnce v cm: 25–45 cm; taburetový vařič použitelný pouze pro venkovní použití.
ZnačkaRothenberger #ad
VýrobceROTHENBERGER Industrial GmbH #ad
Výška3.94
Délka16.14
Šířka16.14
Číslo dílu1500001392
Modelka1500001392
Záruka2 roky.

4. TOM

#ad

TOM Plynový kempinkový vařič Adventure se 4 kartuší a kufříkem z butanového plynu – piezo zapalování – kempingový plynový vařič s plynovou varnou deskou 1 žárovka pro vaše outdoorové aktivity se 4

#ad
TOM #ad - Univerzální použití – kempingová sada tom s kempovacím sporákem a 4 kartušemi z butanového plynu je ideální pro kempování na cestách. Bezpečná manipulace – plynová láhev cg-227 pro kempování en 417 s bajonetovým uzávěrem vložte do mřížky kufru, otevřete posuvník zapalovací pojistka piezo, otočte termostatem až k dorazu a vařič je zapnutý.

Tom kvalita – ať už plynový kempingový vařič, kartušový vařič, kempingový kuchařský set, plynový hořák, gazová plotýnka, plynový gril, zapalovač uhlí Sisha nebo kempinkový gáz ve šroubovací kartuši atd. Jednoduchá výměna plynových kartuší – výměna plynové kartuše je rychlá, jednoduchá a bezpečná bez použití nářadí u našeho plynového sporáku TOM Jednodušeji to nejde.

Plynový vařič je kompatibilní s dodávanou plynovou kartuší TOM CG-227. Silný výkon – s výkonem 2, 1 kw je kempinkový plynový vařič od tom velmi výkonný. Tento plynový vařič / mřížka kufru s praktickým přepravním kufrem by neměla chybět v žádném kempovacím vybavení. Nejvyšší kvality.
ZnačkaTOM #ad
VýrobceTOM #ad

5. EVOCAMP

#ad

Kempingový sporák s kufříkem – ideální pro outdoorové aktivity jako kempování nebo turistika, kempinkový vařič pro plynové kartuše MSF-1a 227 g, EVOCAMP Plynový vařič s 1 plamenem s piezo zapalováním

#ad
EVOCAMP #ad - Se správným příslušenstvím lze kempinkový vařič použít na vaření, 5 až 3 hodiny v závislosti na regulaci plynu. Mimo jiné lze plynový vařič používat také v interiérech pouze v dobře větraných prostorách! Horní část plynového vařiče na kempování plocha pro umístění hrnce nelze sundat, což činí používání přístroje ještě bezpečnějším.

Přiložený návod k obsluze v němčině vám pomůže správně obsluhovat a udržovat plynový vařič. Flexibilita: kempinkový plynový vařič evocamp je ideálním společníkem pro všechny možné outdoorové aktivity. Uživatelský komfort: plynový vařič evocamp camping se velmi snadno ovládá. Univerzální: kempinkový plynový gril je poháněn kartušemi msf-1a 227 g a vyznačuje se provozní dobou 1, pečení, grilování a mnoho dalšího.

Mnohostranné použití: plynový vařič na kempování se hodí pro celou řadu možností použití, od jednoduchého kempovacího vařiče až po vaření na balkóně nebo terase. Integrovaný regulátor tlaku zajišťuje, což je obzvláště praktické při kempování. Rychle a s minimálním úsilím. Díky piezo zapalování není nutný zapalovač ani proud, že plynový vařič na kempování funguje stabilně a bezpečně. Pro každého, kdo rád cestuje, může sloužit také jako dobrý a užitečný dárek.
ZnačkaEVOCAMP #ad
VýrobceWEST & EAST GmbH #ad
Výška4.53
Délka13.39
Hmotnost3.31
Šířka11.02
Číslo dílu8922-001
Modelka8922-001

6. EVOCAMP

#ad

Skládací s taškou, EVOCAMP Kempinkový vařič kompatibilní s plynovými kartušemi MSF-1a 227 g, kempinkový vařič s piezo zapalováním bez, kempinkový plynový vařič, skládací plynový kempingový vařič

#ad
EVOCAMP #ad - K tomu potřebujete vhodnou plynovou kartuše typu: MSF-1a, kterou si můžete u EVOCAMP objednat samostatně. Přesto by se plynový vařič s certifikací CE měl používat v dobře větraných prostorách nebo venku. Soda, přívod plynu zůstává nedotčen. Tepelný vodítko: volitelně si můžete koupit skládací kempinkový vařič evocamp s tepelně vodivým plechem.

Respektujte prosím návod k obsluze český jazyk nelze zaručit a postupujte podle pokynů výrobce pro bezpečné použití. Navíc je spodní strana polstrování na nohy protiskluzová. Doba hoření s plynovou kartuší 227 g 2 až 3 hodiny v závislosti na regulaci plynu. Příliš silný plamen může poškodit hořlavé prvky vašeho nádobí. Plynový sporák je vhodný pro hrnce s průměrem 10 – 26 cm. Bezpečnost: pokud je tlak v plynové nádrži příliš vysoký, aktivuje se ochranné zařízení.

Tím se zabrání tomu, aby teplota plynové kartuše byla příliš nízká. Pomocí vícestupňové kontroly požáru můžete oheň přesně ovládat a přizpůsobit různým situacím používání. Flexibilní a praktický: díky malé velikosti a nízké hmotnosti pouze 1, 23 kg lze skládací kempinkový vařič s taškou z nylonu pohodlně přepravovat. Ve složeném stavu má plynový vařič na kempování rozměry pouze 25 × 9 × 10, 5 cm.
ZnačkaEVOCAMP #ad
VýrobceWest&East GmbH #ad
Výška4.13
Délka9.84
Šířka3.54
Číslo dílu8877
Modelka8877

7. TW24

#ad

TW24 Kempingový plynový vařič s grilovací deskou vč. 4 plynových kartuší – plynový vařič – kempingový vařič – kempingový gril

#ad
TW24 #ad - 2, 1 kw // rozměry kufru Š × v × h cca : 35, 5 x 31 x 9 cm // rozměry sporáku Š × v × h cca : 34 x 10 x 27, 5 cm // Potřebná plynová kartuše: MSF-1a // Druh plynu: butan.

Vařič má zabudovaný bezpečnostní mechanismus a ruční regulátor pro ovládání plamene. 4 plynových kartuší. Grilovací deska pro kempinkový plynový vařič je ideálním rozšířením pro BBQ. Velmi snadné zapalování díky piezo automatické zapalování pro jednoduché, bezpečné a rychlé použití. Otvíráku na láhve. Grilovací deska: vyjímatelná grilovací plocha Ø 25 cm // s odkapávací miskou // rozměry: Ø/v 32 x 3, 5 cm // vč.

Kempingový plynový vařič s grilovací deskou a úložným kufříkem vč. Kempingový plynový vařič: spotřeba: 155 g/h // výkon: max. Skládá se z grilovací plochy s nepřilnavým povrchem, odkapávací misky na vzniklé kapaliny.
ZnačkaTW24 #ad
VýrobceTW24 #ad
Výška3.54
Délka13.39
Šířka10.63

8. Tolegano

#ad

Plynule regulovatelný, TOLEGANO Plynový vařič pro kartuše MFS-1a s piezo zapalováním – robustní kempingový vařič s 1 žárovkami

#ad
Tolegano #ad - Uvedení do provozu je velmi snadné. Varnou desku lze pro čištění a přepravu vyjmout a otočit. Robustní kovové pouzdro je odolné proti nárazům a tlaku a hlava hořáku je z vysoce kvalitního hliníku. Již můžete začít s vařením. Proto je zapalování plynu možné zcela jednoduše stisknutím tlačítka.

Tento kempinkový vařič váží 1222 g a dodává se s praktickým přepravním a skladovacím kufrem. S výkonem 2, 1 kw je plynový vařič současně velmi výkonný. Není zapotřebí žádný zapalovač nebo podobné. Plynový vařič tolegano pro 227 g mfs-1a kartuší má integrované piezo zapalování. Pokud se kartuše ventilu nepoužívá, lze kazetu jednoduše opět demontovat a obojí přepravovat samostatně bez úniku plynu. Otevřete boční dveře, stiskněte aretační páčku dolů, vložte kazetu 227 g mfs-1a normy en417 vezměte prosím na vědomí naše další nabídky, abyste kazetu bezpečně uzamkli a nastavovacím knoflíkem otočte až na "zapalování".

Výkon: 2, 1 kw; spotřeba plynu 150 g/h; výška sporáku: cca 9 cm; délka cca 34 cm, průměr varné plochy cca 29 cm; dodávka bez vhodných plynových kartuší s ventilem 227 g MFS-1a. Pomocí ovládacího knoflíku je plamen plynule nastavitelný. Díky tomu je výkonný vařič s velkou plotýnkou cca Průměr 29 cm, nepostradatelný pomocník na dovolenou, kempování, festivaly nebo doma.
ZnačkaTolegano #ad
VýrobceTolegano #ad
Číslo dílu7000-033-000-001

9. TruWare Just Camp

#ad

Kufr a 8 plynových kartuší MSF-1a 227 g – kempingový plynový vařič s grilovací deskou na balkon, dovolenou – plynový vařič s kartušemi z ušlechtilé oceli, TruWare kempinkový vařič s grilem, zahradu

#ad
TruWare Just Camp #ad - Snadný transport s kufříkem – díky dodávanému kufříku je přeprava plynového sporáku s grilovací deskou hračka. Včetně 8 × 227 g plynových kartuší – sada obsahuje osm plynových kartuší msf-1a, které lze jednoduše použít v kartušovém vařiči.

Kempinkový vařič se sadou grilů – náš všestranný plynový kempingový vařič se dodává s praktickým grilovacím nástavcem. Ideální pro vaření na cestách – ať už na balkon, zahradu, kempování nebo dovolenou – plynový vařič na kempování s kartuší je ideální pro všechny, kteří chtějí připravit chutná jídla i na cestách.

Během několika minut postavíte a také znovu zabalíte. Ideální pro spontánní outdoorové dobrodružství. Rychlé a jednoduché použití – s výkonem 2, 3 kw se s naší sadou plynových vařičů rychle a bezpečně manipuluje. Perfektní pro více vaření a grilování. Kombinace komfortu a funkčnosti je perfektní pro lahodné outdoorové pokrmy.
ZnačkaTruWare Just Camp #ad
VýrobceCamping germany #ad
Výška3.15
Délka12.6
Hmotnost3.31
Šířka11.02
Číslo dílu3611