Top 9 Skihelm Fasching Deko – Doplňky pro cyklistickým helmám

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Hoxy Heads

#ad

Doplněk helmy s tygřími trubkami pro připevnění na lyžařské a motocyklové přilby pro dospělé a děti

#ad
Hoxy Heads #ad - Rozsah dodávky: 1 sada tygřích trubek. Model: Tygr. Sada obsahuje: 2 uši + 1 ocas z měkkého plyše. V blistru.
ZnačkaHoxy Heads #ad
Hmotnost0.09

2. Crazy Ears

#ad

Crazy Ears Doplňky do helmy Irokese Mohawk černé bílé růžové lyže snowboard, CrazyEars:Mohawk Pink

#ad
Crazy Ears #ad - Vhodné pro všechny helmy, ať už se jedná o lyžařskou helmu, snowboardingovou helmu, motocyklovou helmu, dětskou helmu nebo cyklistickou helmu. Naše doplňky pro helmu lze připevnit na jakoukoli helmu, ať už drsné, matné nebo hladké. Rozsah dodávky: irokéza v černé, bílé nebo růžové barvě se suchým zipem a lepicím proužkem helma není součástí dodávky. Irokéza se jednoduše připevňuje pomocí lepicí pásky a suchého zipu. Délka dekorace helmy: 28 cm.
ZnačkaCrazy Ears #ad
VýrobceCrazy Ears #ad

3. Crazy Ears

#ad

Brouk, koruna, crazyEars: koruna žlutá, Crazy Ears Doplňky do uší helmy & dekorace helmy malé rohy

#ad
Crazy Ears #ad - Pokud přísavka na tvé helmě nevydrží, jsou součástí dodávky lepicí podložky lze beze zbytku opět odstranit. Vhodné pro všechny helmy, motocyklovou helmu, ať už se jedná o lyžařskou helmu, snowboardingovou helmu, dětskou helmu nebo cyklistickou helmu. Naše doplňky pro helmu lze připevnit na jakoukoli helmu, ať už drsné, matné nebo hladké. Rozsah dodávky: pár uší helmy s přísavkou helma není součástí dodávky. Vyrobeno v EU.
ZnačkaCrazy Ears #ad
VýrobceCrazy Ears #ad

4. Coolcasc

#ad

COOLCASC Potah helmy PUMPE Multisport

#ad
Coolcasc #ad - Multisport: kompatibilní s lyžařskou helmou, cyklistickou helmou, helmou na skútr, skateovou helmou. Atraktivní a recyklovatelné balení: nápad na dárek; vynikající dárek pro děti nebo vánoční dárek.

Procházka! Pozor, bomba exploduje. Coolcasc zvyšuje viditelnost přilby a tím i bezpečnost, s originálním designem, díky kterému je helma atraktivní a odlišný prvek a módní doplněk pro mládež a dospělé. Jedna velikost se hodí pro všechny: hodí se pro každou velikost a velikost helmy; dětská velikost a dospělá velikost. Bezpečnost a design. Snadné zapínání/vypínání: rychlé a snadné oblékání a svlékání; obvodová guma umožňuje jednoduché upevnění a lycra umožňuje perfektní přizpůsobení každé přilbě.
ZnačkaCoolcasc #ad
VýrobceCOOLCASC, S.L. #ad
Výška8.27
Délka8.27
Hmotnost0.12
Šířka1.18
Číslo díluCoolcasc_S068
ModelkaCoolcasc_S068
ZárukaŽádné informace o záruce

5. WINBST

#ad

Motocyklovou helmu, sladká žabí korunka s pásky, samolepicí nálepka, WINBST Motocyklová helma žabí král koruna, dekorace na motocyklovou helmu pro lyžařskou helmu, cyklistickou helmu

#ad
WINBST #ad - Tip: vhodné pro přilby s hladkým povrchem, k nalepení použijte silnou lepicí pásku, jiné matné přilby nelze snadno narazit. 3. Roztomilá dekorace: propůjčí vaší helmě zábavu a hravost. Snadná instalace: není třeba vrtat otvory, velmi vysoká přilnavost, s oboustrannou lepicí páskou, postupem času zesílí.

Několik způsobů montáže: obsahuje 2 oči a 1 císařskou korunu. Vysoká kvalita: roztomilá korunka na helmu je vyrobena z ekologického měkkého silikonového materiálu a žabí houpačky jsou vyrobeny z ekologické a pohodlné plyšové látky, která je měkká a vhodná, bezpečná a nedráždivá. 1. Jsou skvělým způsobem, jak propůjčit osobnost. 4. 5. 2. Exkluzivní vzhled vypadá dobře a zajímavě.

Perfektní dárek: ideální pro helmy, který dodá vašim motocyklovým helmám nový a vynikající vzhled, ideální dárek pro řidičky, vynikající dekorativní doplněk pro tradiční tupé skútrové přilby, které se mohou při jízdě zvenčí vyjádřit osobnost. Dokud je budete nosit, stanou se středem davu. Můžete samostatně ozdobit 1 korunu císaře nebo 2 oči nebo zkombinovat oči s korunou císaře, abyste z ní udělali žabí král.
ZnačkaWINBST #ad
VýrobceWINBST #ad
Výška2.95
Délka2.56
Hmotnost0.15
Šířka2.95

6. Crazy Ears

#ad

Crazy Ears Příslušenství pro helmu zajíc pes uši lyžařské uši zvířecí uši, CrazyEars: Šedí zajíci uši

#ad
Crazy Ears #ad - Naše doplňky pro helmu lze připevnit na jakoukoli helmu, ať už drsné, matné nebo hladké. Rozsah dodávky: pár plyšových uší se suchým zipem nebo přísavkou helma není součástí dodávky. Vhodné pro všechny helmy, ať už se jedná o lyžařskou helmu, motocyklovou helmu, snowboardingovou helmu, dětskou helmu nebo cyklistickou helmu. Vyrobeno v EU. Uši přilby se jednoduše připevňují pomocí suchého zipu pozor, uši šedých zajíců se připevní přísavkou.
ZnačkaCrazy Ears #ad
VýrobceCrazy Ears #ad
Hmotnost0.11

7. Crazy Ears

#ad

CrazyEars: zelené rohy, Crazy Ears Černé chlupaté rohy | čepice helmy uši helma nálepka | kožešinové rohy

#ad
Crazy Ears #ad - Erné rohy jednoduše připevníte na helmu pomocí suchého zipu lze kdykoli opět odstranit a připevnit. Vhodné pro všechny helmy, motocyklovou helmu, snowboardingovou helmu, ať už se jedná o lyžařskou helmu, dětskou helmu nebo cyklistickou helmu. Naše doplňky pro helmu lze připevnit na jakoukoli helmu, ať už drsné, matné nebo hladké. Vyrobeno v EU. Rozsah dodávky: pár měkkých rohů helmy cca výška 8 cm, náhradní lepicí podložky helma není součástí dodávky, lepicí podložky lze beze zbytku opět odstranit, .
ZnačkaCrazy Ears #ad
VýrobceCrazy Ears #ad

8. Coolcasc

#ad

Coolcasc Potah na helmu Koala Multisport

#ad
Coolcasc #ad - Atraktivní a recyklovatelné balení: nápad na dárek; vynikající dárek pro děti nebo vánoční dárek. Jednoduché zapínání/vypnutí: rychlé a snadné oblékání a svlékání; obvodová guma umožňuje jednoduché upevnění a lycra umožňuje perfektní přizpůsobení každé helmě.

Bezpečnost a design. Coolcasc zvyšuje viditelnost helmy a tím i bezpečnost, s originálním designem, který z helmy dělá atraktivní a diferencující prvek a módní doplněk pro mládež a dospělé. Z austrálie po potahu helmy. Neodolatelný! multisport: kompatibilní s lyžařskou helmou, helmou na skútr, cyklistickou helmou, skate helmu, motocyklovou helmou. Jedna velikost vhodná pro všechny: hodí se pro každou velikost a velikost helmy; dětská velikost a velikost pro dospělé.
ZnačkaCoolcasc #ad
VýrobceCOOUW|#Coolcasc #ad
Výška1.18
Délka8.27
Hmotnost0.15
Šířka8.27
Číslo díluCoolcasc_043
ModelkaCoolcasc_043
ZárukaŽádné informace o záruce

9. FAVOMOTO

#ad

FAVOMOTO Motocyklová helma dekorace koruna silikonová přísavka mini korunka motocyklová helma dekorace korunka tvarovaná dvojitá přísavka helma na motocykl motocykl

#ad
FAVOMOTO #ad - Jemné detaily s korunovým vzhledem, perfektní dárek pro přátele rodinu, budou milovat. S tímto dekorem mohou ostatní identifikovat na velkou vzdálenost. Design přísavky, proto je instalace helmy rychle snadná, když je odstraněna. Snadno se čistí pomocí přísavky k upevnění na helmu. Hodí se na téměř každý typ helmy, cyklistickou helmu, motocyklovou helmu, bruslařskou helmu atd.
ZnačkaFAVOMOTO #ad
VýrobceFAVOMOTO #ad
Výška2.36
Délka3.54
Hmotnost0.11
Šířka3.54
Číslo dílu8D6EH05J2915O84
Modelka8D6EH05J2915O84